Aizdevums pret algu

By | 30 maijs, 2013

Šobrīd cilvēki ar pastāvīgu algu ir zelta vērtībā. Ja tev ir darba vieta un regulāri ienākumi, tad aizdevums pret algu ir pieejams pavisam ātri. Nevajadzēs ne ķīlu, ne galvotāju, ne izziņu no darba vietas.  Vienkārši piesakies kredītam, apstiprini savu profilu, norādi vēlamo aizdevuma summu un saņem naudu mazāk kā 20 minūtēs.

Laba ziņa – šobrīd jaunajiem klientiem pirmais aizdevums pret algu uz 1 mēnesi ir pieejams bez komisijas maksas (0%). Aizņemies atbildīgi.

Kam tiek atteikts naudas aizdevums pret algu ?

Ātrie aizdevumi nešaubīgi ir ērts veids, kā saņemt papildus naudu, tomēr reizēm aizdevēji atsaka kredītu pat cilvēkiem ar lielu algu. Galvenais atteikuma iemesls parasti ir tikai viens – negatīva kredītvēsture. Ja iepriekš ir kavēta kredītsaistību vai parādsaistību izpilde pret kādu no uzņēmumiem vai kredītiestādēm un informācija par to ir iekļauta parādnieku reģistrā, pastāv samērā liela varbūtība, ka aizdevums tiek atteikts. Papildus tam naudas aizdevums tiek atteikts arī tajās situācijās, kad pieteikuma iesniedzējs nav sasniedzis minimālo vecuma slieksni (18 vai 20 gadi) vai pārsniedz maksimālo vecuma barjeru.

Situācijās, kad aizdevums pret darba algu tiek atteikts vairākos uzņēmumos pēc kārtas, var izlīdzēt naudas aizdevums pret auto ķīlas garantiju. Izvēloties šo risinājumu, Tu saglabā tiesības braukt ar savu auto un vienlaikus vari saņemt līdz pat 90% no auto novērtējuma 1 dienas laikā. Lai saņemtu aizdevumu ir jāpiesakās kredītam internetā un mazāk kā 2 stundu laikā saņemsi individuālu aizdevuma piedāvājumu.

Kas vajadzīgs, lai aizņemtos internetā ?

Ņemot vērā, ka aizdevums pret algu tiek ņemts internetā, nekas daudz nav vajadzīgs. Nepieciešams tikai (a) epasts, (b) mobilais telefons, (c) bankas konts un (d) internetbankas pieslēgums. Piesakoties aizdevumam, ir jāaizpilda anketa, jāpārskaita reģistrācijas maksa (0,01 Ls), lai apstiprinātu savu profilu, jāatzīmē, cik liels aizdevums vajadzīgs un nauda būs rokās.

Interneta aizdevumi ir strauji iemantojuši popularitāti, jo ļauj aizņemties gan agri no rīta, gan vēlu vakarā. Atšķirībā no bankām, ātrie aizdevumi ir pieejami pat brīvdienās un svētku dienās, kas ļauj iegūt papildus naudu jebkurā dienā. Latvijas likumdošana gan nepieļauj aizņemšanos nakts stundās, lai novērstu risku, ka aizdevums tiek paņemts alkohola reibumā, lai turpinātu svinības.

Pirms aizņemies, obligāti izvērtē savas vajadzības un finansiālās iespējas atmaksāt parādu savlaicīgi. Lai arī naudas aizdevum ir iegūstams ātri un vienkārši, tomēr tās jebkurā gadījumā ir nopietnas finansiālas saistības. Aizņemies atbildīgi.