Naudas aizdevums uk

By | 28 maijs, 2013

Ne mazums Latvijas iedzīvotāju pašlaik dzīvo Lielbritānijā (UK), taču ne vienmēr finansiālā situācija ir spīdoša. Brīdī, kad steidzami vajag naudu ir vairāki risinājumi, no kuriem šķietami vienkāršākais ir naudas aizdevums uk. Lai aizņemtos ir vajadzīga pastāvīga darba vieta, regulāri, oficiāli ienākumi, bankas konts, mobilais telefons un epasts.

Kurš ir izdevīgākais naudas aizdevums uk ?

naudas aizdevums ukAtšķirībā no Latvijas, naudas aizdevumi uk nepiedāvā tādus pakalpojumus, kā pirmais kredīts bez komisijas maksas un arī to procentu likmes ir vairākas reizes augstākas. No vienas puses, tas ir skaidrojams ar zemāku konkurenci starp uzņēmumiem, no otras puses, ar to, ka Lielbritānijas iedzīvotājiem ir pilnīgi cits atalgojuma līmenis. Ja vēlaties aizņemties lētāk, piesakieties kredītam kādā no Latvijas uzņēmumumiem. Aizdevums ārzemēs strādājošiem ir pieejams tāpat kā Latvijā nodarbinātiem Latvijas iedzīvotājiem, taču  jāņem vērā, ka, lai aizņemtos būs vajadzīgs bankas konts kādā no Latvijas komercbankām.

Aizdevumu salīdzinājums ir aplūkojams portāla sākumlapā. Aizņemieties lētāk un ietaupiet naudu.

Pats izdevīgākais naudas aizdevējs uk nešaubīgi ir tas, kas piedāvā labākos noteikumus. Jūs varat atrast labu piedāvājumu, ierakstot meklētājā frāzi “payday loans comparison” (ātro kredītu salīdzinājums). Jāņem gan vērā, ka pats lētākais naudas aizdevums uk, nešaubīgi būs dārgāks nekā pats dārgākais aizdevums Latvijā. Mēs gan neiesakam ticēt uz vārda. Vienkārši pārbaudiet paši un pavisam drīz atgriezīstieties pie pārbaudītām, Latvijas vērtībām.

Kā atmaksāt kredīta aizdevumu, vai varu nemaksāt un mukt uz ārzemēm ?

Tāpat kā jebkurš maksājums arī naudas kredīts uk ir jāatmaksā, pārskaitot naudu uz aizdevēja bankas kontu. Maksājuma uzdevumā ir jānorāda visa informācija, ko prasa uzņēmums, t.sk. klienta numurs, līguma numurs, vienlaikus neaizmirstot par precizitāti. Situācijas mēdz būt dažādas un reizēm atmasāt aizdevumu savlaicīgi nav iespējams. Šādā gadījumā ir svarīgi vienoties ar uzņēmumu par kredīta atmaksas grafiku vai pagarināt līgumu. Būtu naivi cerēt, ka pietiek aizmukt uz mājām vai citu valsti, lai izbēgtu no saistībām. Šobrīd ES pastāv vienots tiesiskais regulējums, kas nozīmē, ka parādu piedzinēju pieprasījums var sasniegt aizņēmēju jebkurā bloka dalībvalstī.

Dzīvojiet dzīvi apzināti, aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt aizdevumu savlaicīgi.