Aizdevums operācijai

By | 5 jūnijs, 2013

Laba veselība ir atslēga uz augstu dzīves kvalitāti. Apstkākļos, kad veselībai ir nopietnas problēmas un ne ģimenes ārsts, ne zāles vairs nepalīdz, reizēm atliek tikai operācija. Procedūra nav lētā, tādēļ var būt vajadzība pēc papildus finanšu līdzekļiem. Aizdevums operācijai ir pieejams gan no tuviniekiem, gan no oficiāliem aizdevējiem.

Kurš aizdevums operācijai ir lētākais ?

Daļa uzņēmumu internēt ļauj aizņemties bez komisijas procentiem uz laiku līdz 1 mēnesim. Summa, ko šādā veidā var saņemt gan nav liela un parasti nepārsniedz 200 Ls. Ja esiet gatavi maksāt arī komisijas maksu, tad variet saņemt pat 1000 Ls, mazāk kā 1 stundas laikā. Alternatīva ir ilgtermiņa kredīti (pat virs 5000 Ls), taču to saņemšanai ir vajadzīgas vismaz 3 – 4 darba dienas. Atkarībā no jūsu ienākumiem, finansiālajām saistībām, laika un vajadzīgās naudas summas, izdevīgāks var būt gan viens, gan otrs kredīta aizdevums operācijai. Svarīgi gan atcerēties, ka ar operāciju dzīve vēl nebeidzas, tādēļ pirms aizņemšanās ir rūpīgi jāizvērtē iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.

Šobrīd daži ātrie kredīti internetā ir pieejami pat 10 – 15 minūtēs. Potenciāli noderīgākie kredītu aizdevumi ir apkopoti šī portāla sākumlapā. Aizņemieties atbildīgi.

Kā samazināt operācijas izmaksas ?

Nevienam nav noslēpums, ka valsts apmaksātā medicīna šobrīd piedzīvo krīzi. Lai saņemtu atsevišķas procedūras vai tiktu vizītē pie dažiem ārstiem var būt jāgaida pat vairāk kā 6 mēneši. Tajā pašā laikā valsts apmaksātas operācijas ir vairākas reizes lētākas nekā piedāvā ārstu privātprakses. Ja laika nav daudz, vērts apsvērt iespēju veikt operāciju par personīgiem līdzekļiem. Jebkura lielā slimnīca Latvijā ir gatava gandrīz vienmēr uzņemt pacientus par maksu uzreiz. Tas ir būtiski situācijās, kad zeme deg zem kājām, bet, ja vaina nav akūta, tad sagaidot savu vietu rindā var ietaupīt samērā daudz.

Otra alternatīva ir iegādāties savu veselības apdrošināšanas polisi. Vairums apdrošinātāju šādu pakalpojumu piedāvā tikai lielu uzņēmumu un valsts iestāžu darbiniekiem, taču ir atrodami arī tādi, kas apdrošina individuālus klientus. Piesakoties apdrošināšanai, tiks prasīti daudzi jautājumi, kas saistīti ar pašreizējo veselības stāvokli. Ja plānojat izmantot tikko iegādātu apdrošināšanas polisi operācijas vajadzībai, tad vispirms noskaidrojiet polises limitus katrai konkrētai darbībai.