Aizdevums uz 3 gadiem

By | 6 marts, 2013

Šobrīd naudas aizdevums uz 3 gadiem internetā ir pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam vecumā no 20 gadiem. Aizdevumu var dabūt gan bez ķīlas, gan pret ķīlu. Visu šajā gadījumā  nosaka potenciālā kredītņēmēja maksātspēja, kredītvēstures un kredītsaistības. Protams, ātrie kredīti (salīdzinājumu skat. portāla sākumlapā) ļauj aizņemties daudz vienkāršāk, turklāt līdz 200 Ls pat bez komisijas maksas (0%), taču tieši reizēs, kad vajadzīgs naudas kredīts uz 3 gadiem ir vajadzīga cita pieeja.

Patēriņa aizdevums uz 3 gadiem internetā

Ilgtermiņa aizdevumi internetā ar termiņu līdz 3 gadiem vai vairāk ir pieejami krietni vien aizdevums uz 3 gadiemvienkāršāk nekā jebkurš banku aizdevums. Pieteikšanās kredītam ir bez maksas un, lai uzzinātu savas iespējas vienkārši aizpildiet anketu izvēlētā aizdevēja mājas lapā. Aptuveni 30 minūšu līdz 2 stundu laikā (darbadienās) saņemsiet aizdevuma piedāvājumu. Ja aizdevējam radīsies kādi neskaidri jautājumi, speciālisti ar jums sazināsies, lai precizētu informāciju, tādēļ anketā obligāti norādiet savu īsto mobilā telefona numuru un epasta adresi.

Viens no pievilcīgākajiem piedāvājumiem (skat. linku iepriekš) ļauj saņemt kredītā uz 3 gadiem līdz pat 7000 Ls. Nešaubīgi, visvieglāk aizņemties ir klientiem ar augstiem ienākumiem un mazām vai nekādām kredītsaistībām, taču šādi kredītņēmēji Latvijā ir kļuvuši par retumu. Klienti, kuru rocība nav pietiekoša, var aizņemties, piesaistot galvotāju, kam jābūt vismaz 18 gadus vecam un ar ienākumiem minimālās algas apmērā. Aizdevums uz 3 gadiem paredz, ka kredīts tiek maksāts saskaņā ar kredīta atmaksas grafiku, t.i. katru mēnesi pārskaitot noteiktu naudas summu uz aizdevēja bankas kontu. Tradicionāli zemākās procentu likmes piedāvā kreditori, kas aizdod virs 1500 Ls (tiek automātiski izslēgti ātrie kredīti) un komercbankas, taču to aktivitāte un vēlme piesaistīt lielu klientu loku pēdējā laikā ir strauji samazinājusies.

Situācijās, kad nav iespējams aizņemties bez ķīlas, var noderēt kredīts pret auto ķīlu ar termiņu līdz 3 gadiem. Vajadzības gadījumā šis termiņš var tikt pagarināts pat uz laiku līdz 5 gadiem. Aizdevums pret auto tāpat kā jebkurš cits kredīts ir jāmaksā saskaņā ar līguma nosacījumiem. Tā būtiskākā priekšrocība ir plašā pieejamība, jo aizņemties pret auto var praktiski ikviens Latvijas autovadītājs, kura auto nav vecāks par 20 gadiem un šobrīd ir tiesīgs pārvietoties pa Latvijas ceļiem. Svarīgākais – kredīta atmaksas periodā aizņēmējs ir tiesīgs joprojām pārvietoties ar savu automašīnu. Aizņemties iespējasm gan ar sliktu kredīta vēsturi, gan bez pastāvīgas darba vietas, taču jārēķinās, ka strīdu gadījumā kreditors ir tiesīgs pārņemt auto un realizēt to par tirgus cenu. Lai izvairītos no pārsteigumiem, pirms aizņemšanās izlasiet līgumu līdz galam. Maksimālā summa, ko šādā veidā var saņemt ir desmit tūkstoši latu jeb 90% no automobiļa novērtējuma vērtības. Aizdevums uz 3 gadiem, protams, nav nekāda joka lieta, jo tās tomēr ir ilgtermiņa saistības, kas būtiski ietekmēs visu ikdienas dzīvi daudzu gadu garumā. Tieši šī iemesla dēļ ir ārkārtīgi svarīgi izvērtēt savas spējas un iespējas atmaksāt aizdevumu savlaicīgi. Tie, kas to nedara reizēm attopas situācijās, kuras pat nevarēja iedomāties, tādēļ esiet gudri un aizņemieties atbildīgi.