Kredīts, ja nav atdoti citi naudas kredīti

By | 5 marts, 2013

Iepriekšējās kredītsaistības reti, kad ir šķērslis, lai saņemtu citu aizdevumu. Situācijās, kad vajadzīgs otrs kredīts, ja nav atdoti citi naudas kredīti (patēriņa kredīts, hipotekārais kredīts, autolīzings) joprojām ir pieejams, taču pie nosacījuma, ka iepriekšējās parādsaistības joprojām tiek pildītas. Vienkāršāk sakot, atkārtots kredīts ir pieejams visās tajās reizēs, kad tiek turpināts maksāt iepriekšējās parādsaistības vai kredītsaistības.

Kredīts, ja nav atmaksāti citi kredīti bez ķīlas

Šobrīd paņemts kredīts nav un nevar būt par šķērsli, lai aizņemtos atkārtoti, tomēr kreditori ir ļoti piesardzīgi attiecībā pret cilvēkiem, kas kredits ja nav atdots cits kreditsir iekļauti parādnieku datu bāzēs. Ātrie kredīti tiek izsniegti bez kīlas un galvotāja, turklāt īstermiņā uz 1 mēnesi pat bez komisijas maksas (bez procentiem), tomēr arī šie aizdevēji izvērtē klientu kredītvēsturi. Ja iepriekšējie kredītsaistību pārkāpumi ir pietiekoši nopietni un nav joprojām nokārtoti, tad aizņemties internetā var būt problēmatiski. Sabojāta kredītvēsture līdzīgi kā sabojāta reputācija mazina vēlmi sadarboties ar konkrēto cilvēku, jo nav ticība, ka viņš nepiekrāps.

Kredīts bez ķīlas internetā ļauj dabūt līdz pat 1000 Ls dažu minūšu laikā un līdz 7000 Ls mazāk kā vienas nedēļas laikā.  Pieteikties kredītam iespējams bez reģistrācijas maksas vai samaksājot 1 santīmu par sava klienta profila apstiprināšanu. Atkarībā no vajadzīgā kredīta apjoma darbojas princips – jo lielāka nepieciešamā naudas summa, jo rūpīgāka klientu izvērtēšana. Visvieglāk iegūstams kredīts, kad nav atdoti citi kredīti reizēs, kad nepieciešami vien 25 Ls – 100 Ls. Uz šiem aizdevumiem attiecas īpašs regulējums, kas būtiski atvieglo kreditoru spēju aizdot naudu bez rūpīgām pārbaudēm. Tomēr, lai, cik bēdīgi tas arī nebūtu, kredīts nav vienmēr pieejams. Katram kreditoram ir savas prasības, kuras tas publiski līdz galam neatklāj, tādēļ reizēm parādniekiem var būt pieejams tikai kredīts pret ķīlu.

Kurš kredīts pret ķīlu ir pieejams vienmēr ?

Ķīla ir kā burvju nūjiņa ar kuras palīdzību var tikt iegūts kredīts, ja nav atdoti citi naudas kredīti. Dziļākā būtībā kreditorus neinteresē klientu labklājība, bet gan savas intereses un peļņa, sevišķi ilgtermiņā. Neuzticamiem klientiem, kam ir sabojāta kredītvēsture ķīla var palīdzēt iegūt būtiski lielākas summas, turklāt ar zemāku procentu likmi. Kredīts pret auto garantiju ļauj saņemt līdz pat 10 tūkstošiem latu 1 dienas laikā. Maksimālais termiņš ir 5 gadi, turklāt auto ieķīlāšanas periodā var turpināt pārvietoties ar savu spēkratu. Auto reāli tiek ieķīlāts tikai uz papīra un tas ir būtiski, jo daudziem no mums automobilis ir izšķiroši svarīgs, lai nokļūtu darbavietā, dotos ciemos vai vestu bērnus uz skolu. Aizdevums pret auto ir pieejams pat tad, kad iepriekšējais kredīts nav atmaksāts savlaicīgi. Kreditors pilnībā apzinās, ka problēmu gadījumā varēs pārņemt auto savā īpašumā un realizēt to par tirgus cenu. Lai tas nenotiktu ir vērts veikt kredīta maksājumus savlaicīgi, taču pirms to darīt, salīdziniet visus aizdevumus atrsaizdevums.lv sākumlapā.
Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt savlaicīgi.