Kredīti bez darba ienākumiem

By | 4 marts, 2013

Gūt ienākumus ir iespējams ļoti dažādos veidos. Lielākā daļa strādā priekš citiem, daļa dzīvo no pabalstiem, bet pavisam nedaudzi saņem drosmi, lai veidotu savu uzņēmumu vai vismaz kļūtu par pašnodarbināto. Pēdējā variantā riski ir lielāki, taču arī potenciālais ieguvums var būt nesalīdzināmi lielāks un pārsniegt visas cerības. Lai pie kuras, no grupām jūs arī nepiederētu, reizēm ceļā uz sapņa vai mērķa piepildīšanu var būt nepieciešami kredīti bez darba ienākumiem un par to arī runāsim šajā reizē. Kredītu kalkulators pieejams portāla sākumlapā.

Kā iegūstami kredīti bez darba ienākumiem, kurš ir lētākais variants ?

Aizņemties bez darba ienākumiem visvienkāršāk ir no draugiem vai tuviniekiem, pie kredits bez darba ienakumiemnosacījuma, ka viņiem ir pietiekama materiālā rocība. Ne vienmēr tas ir iespējams un ne vienmēr mēs to izvēlamies, pat, ja varamt. Atzīt, ka pietrūkst nauda nozīmē, ka ir pieļauta kāda kļūda un atzīt savas kļūdas spēj vien retais. Jebkurā gadījumā, tieši tuvi cilvēki varēs vislabāk izprast konkrētos apstākļus un aizdos naudu bez procentiem ar elastīgu atmaksas termiņu.

Otrs variants, kas tiek izmantots situācijās, kad steidzami vajag naudu un nav zināms, kur dabūt kredītu ir kredīti bez darba ienākumiem. Aizdevumus bez pastāvīgas darba vietas vai oficiāliem ienākumiem piedāvā ātro kredītu uzņēmumi. Šis variants ir izdevīgs situācijās, kad vajadzīgs īstermiņa kredīts (līdz 30 dienām) un ir droša pārliecība par savām spējam atmaksāt aizdevumu noteiktajā termiņā. Par to, kā ir iegūstami kredīti bez darba ienākumiem jau esam rakstījuši iepriekš, taču būtiba paliek nemainīga. Aizdevums ir pieejams bez komisijas maksas un procentiem līdz 200 Ls, taču tikai aizņemoties konkrētajā uzņēmumā pirmo reizi. Joprojām pastāv arī tādi kreditori, kas aizdod līdz 1000 Ls uz 2 gadiem bez darba vietas pārbaudes, taču atrast izdevīgāko nav nemaz tik vienkārši. Atrsaizdevums.lv sākumlapā esam apkopojoši potenciāli izdevīgākos piedāvājumus, turklāt tos vienlaikus arī, salīdzinot pēc svarīgākajiem kritērijiem. Rezultātā katram ir iespēja pirms aizņemšanās salīdzināt vairākus kredītus un atrast, kurš no 0% aizdevumiem ir lētākais. Ieguvums ? Ietaupīti 10 Ls līdz 100 Ls.

Aizņemšanās bez ienākumiem internetā ir ļoti vilinošs variants, kā papildināt savu maku ātri un vienkārši, taču tas , protams, ir bīstami. Gadījumā, ja naudas aizdevums netiek atlīdzināts noteiktajā termiņā būs jāmaksā par aizdevuma līguma pagarināšanu. Atkarībā no kreditora nosacījumiem,  maksa var būt gan 12% gan vairāk kā 20% no neatmaksātās summas mēnesī.Kredītsaistību nepildīšana var būt par iemeslu kredītvēstures sabojāšanai, kā rezultātā var būtiski samazināties iespējas nākotnē iegūt jebkuru citu naudas aizdevumu. Esiet atbildīgi, aizņemieties, izvērtējot savas spējas atlīdzināt parādu noteiktajā termiņā.