Aizdošu naudu

By | 15 novembris, 2012

Aizdošu naudu bez procentiem 10 minūtēs. Nav vajadzīga ķīla, galvotājs vai izziņas. Maksimālā summa pirmajā reizē ir 200 Ls, turklāt to vari saņemt bez komisijas maksas uz 30 dienām. Ja naudu varēsi atmaksāt tikai vēlāk, būs jāpiemaksā par kredīta līguma pagarināšanu (ne vairāk kā 25% mēnesī). Uzzini, kuri ir lētākie aizdevumi portāla sākumlapā un ietaupi krietnu naudas summu.

Kritēriji naudas aizdošanai

Naudas aizdevumu var saņemt ikviens Latvijas iedzīvotājs vecumā no 18 līdz 75 gadiem, pie nosacījuma, ka iepriekš nav kavējis parādsaistības vai kredītsaistības un nav iekļuvis parādnieku datu bāzēs. Papildus tam, ja vajadzīgs aizdevums, kas pārsniedz 200 latu robežu ir jābūt pastāvīgai darba vietai (jāsaņem vismaz minimālā alga). Maksimālā summa, ko iespējams iegūt dažu desmitu minūšu laikā ir 1000 Ls, bet kopumā bez ķīlas, tikai pret ienākumiem var saņemt līdz pat 7000 Ls. Detalizēti kritēriji naudas saņemšanai, kā arī vairāki kredīti ir salīdzināti portāla atrsaizdevums.lv sākumlapā.

Ņemot vērā, ka naudu aizdod bez ķīlas ir izveidota verifikācijas procedūra, kas ļauj pārbaudīt katra pieteikuma iesniedzēja personību.  Personas datu pārbaude tiek veikta izmantojot internetbankas datus. Lai apliecinātu, ka iesniegtais pieteikums ir patiess jums būs vajadzīgs (1) dators ar interneta pieslēgumu vai viedtelefons, (2) internetbankas pieslēgums un vismaz 1 santīms bankas kontā, (3) mobilais telefons.

Bieži vien viltvārži sola – aizdošu naudu privāti, bez papīriem, taču šādam solījumam nevar ticēt. Pirmkārt, viņu darbība ir lielā mērā nelegāla un otrkārt nav zināms, kas slēpjas aiz konkrētā sludinājuma. Lai izvairītos no sapīšanās ar naudas izspiedējiem ir vērts sadarboties tikai ar uzņēmumiem, kas saņēmuši atbilstošu licenci. Maksa par licences saņemšanu ir 50 tūkstoši latu, līdz ar to šī procesa laikā tiek atsijāti graudi no pelavām.

Ka saņemt aizdevumu un, cik tas maksā?

Lai saņemtu rēalu aizdevumu uz godīgiem noteikumiem ir jāveic dažas vienkāršas darbības:

  • jāsalīdzina aizdevumi;
  • jāaizpilda anketa izvēlētā aizdevēja mājas lapā;
  • jāpārskaita reģistrācijas maksa (ja tāda tiek prasīta) uz kreditora bankas kontu;
  • jānorāda nepieciešamās naudas daudzums.

Ja aizdevēja lēmums būs pozitīvs, naudu kontā saņemsi 10 – 20 minūtēs, pie nosacījuma, ka abiem ir konts vienā un tajā pašā bankā. Pretējā gadījumā var nākties gaidīt līdz pat 1 dienai. Aizdošu naudu ir frāze, kas piesaista daudzus, kam vajadzīgi papildus līdzekļi, taču tikpat svarīgi kā aizņemties ir arī atmaksāt aizdevumu savlaicīgi. Pretējā gadījumā var nākties maksāt par līguma pagarināšanu vai pat soda sankcijas. Minimālā procentu likme, aizņemoties ārpus bankas, ir 1,6% mēnesī, taču ātrajiem kredītiem tā var būt krietni augstāka. Ja jums ir iespēja saņemt naudu komercbankā un arī laiks, tad dodieties uz banku. Tiesa, prasības tur būs krietni vien sarežģītākas.

Laba alternatīva visiem iepriekš minētajiem finanšu pakalpojumiem ir draugi un radi. Ja savstarpējās attiecības ir labas, naudu saņemsiet bez procentiem, bez papīriem un uz nenoteiktu termiņu. Ņemiet vērā, ka aizņemoties no draugiem, jūs uzņematies risku, saistību nepildīšanas gadījumā neatgriezeniski sabojāt attiecībās, kā arī parakstat nerakstītu vienošanos, izpalīdzēt līdzīgā situācijā. Vai aizdošu naudu vai nē, ir individuāls lēmums, tādēļ nevajag apvainoties, ja kāds atsaka.