Ātrais kredīts pastā bez ķīlas

By | 14 novembris, 2012

Ātrais kredīts šobrīd pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam no 18 gadiem. Pieteikšanās aizdevumam noris internetā, taču ātro kredītu var izņemt bez ķīlas Latvijas pastā. Pirmais kredīts bez maksas ir pieejams tikai jaunajiem klientiem, taču sadarbībā ar mums to var iegūt pat piecas reizes pēc kārtas. Atdod tikai tik, cik paņēmi.

Kā iegūstams ātrais kredīts pastā?

Kad vajadzīga nauda ir iespējami dažādi risinājumi. Ātrais kredīts pastā bez ķīlas ļauj aizņemties pāris simtus latu aptuveni 10 – 20 minūšu laikā, pie nosacījuma, ka pastā nav garas rindas. Šobrīd ātrie kredīti pastā pieejami trīs uzņēmumos – MiniCredit, ViaSMS un SmsCredit. Naudu var izņemt visās lielākajās Latvijas pasta nodaļās. Pirmajā reizē iespējams aizņemties pat 100, dažreiz pat 200 latus bez maksas. Nauda jāatlīdzina 30 dienu laikā, pretējā gadījumā jāmaksā par naudas kredīta termiņa pagarināšanu.

Lai saņemtu ātro kredītu pastā jāveic šādas darbības:

  • salīdzini visus aizņēmumus atrsaizdevums.lv sākumlapā un izvēlies sev piemērotāko;
  • aizpildi pieteikuma anketu izvēlētā uzņēmuma tīmekļa vietnē;
  • pārskaiti reģistrācijas maksu (0,01 Ls) uz aizdevēja kontu (apstiprināsi, ka esi tas par, ko uzdodies);
  • apstiprini kredīta pieteikumu (ar sms, piezvanot vai veicot darbības savā profilā);
  • pozitīva lēmuma gadījumā dodies uz tuvāko Latvijas pasta nodaļu saņemt kredītu.  

Ņemiet vērā, ierodoties pastā ir jāņem līdzi pase, autovadītāja apliecība vai identifikācijas karte. Pretējā gadījumā naudu saņemt nebūs iespējams. Krietni ērtāk saņemt naudu ir savā bankas kontā, neizejot no mājas, taču arī Latvijas pasts var būt laba alternatīva gadījumos, kad ātrais kredīts ir vajadzīgs. Tiesa šādās situācijās kredītu nevar uzskatīt par ātru, jo ir jādodas ārpus savas mājas.

Cik maksā kredīts pastā?

Ātrais kredīts ir vislētākais aizdevums gadījumos, kad vajadzīgs kredīts uz īsu laika periodu (ne ilgāk par 30 dienām). Aizdevums pieejams bez komisijas maksas un bez procentiem, taču ne vairāk kā 200 Ls. Ja vajadzīgs lielāks kredīts, to iespējams saņemt, taču tikai par papildus maksu. Piemēram, 1000 Ls kredīts piejams 15 minūtēs, taču par tā saņemšanu ir jāmaksā vismaz 10% mēnesī. Paralēli situācijās, kad naudu atmaksāt savlaicīgi nav iespējams, ir iespēja pagarināt līguma darbības termiņu. Šis ir maksas pakalpojums, par ko nākas šķirties vēl no 10% līdz 30% no neatmaksātās naudas summas.

Kopumā var droši apgalvot, ka ātrais kredīts pastā var būt laba izvēle, taču tikai tad, ja nav iespēja saņemt naudu savā bankas kontā. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudas kredītu savlaicīgi.