Ātrais kredīts 2013

By | 29 decembris, 2012

Ātrais kredīts 2013. gadā joprojām ir izdevīgākais veids kā iegūt naudu steidzamos gadījumos. Portāla sākumlapā ir apkopoti visi izdevīgākie piedāvājumi, kas ļauj aizņemties līdz 1000 latiem dažās minūtēs un līdz 200 latiem bez procentiem un komisijas maksas. Mūsu portāla atrsaizdevums.lv pastāvīgajiem apmeklētājiem tas nav nekas jauns, jo šeit vienmēr atrodami šobrīd aktuālie piedāvājumi, taču, ja esi jaunpienācējs, kredītu salīdzinātājs Tev atvērs jaunu pasauli un ļaus ietaupīt krietnu naudas summu.

Izmaiņas ātro kredītu darbībā 2013. gadā

1. Uzlabosies patērētāju tiesību aizsardzība
Plānots, ka 2013. gadā ātro kredītu tirgū varētu tikt pastiprināta kontrole no uzraugošo institūciju puses. Patērētāju tiesību aizsardzības centrs kopā ar Ziemeļvalstu partneriem iepriekš vienojās veikt kopīgus pasākumus, lai stiprinātu patērētāju tiesību aizsardzību. Paralēli plānotas izmaiņas Patērētāju tiesību aizsardzības likumā, kas padarīs kredītus bez darba vietas grūtāk pieejamus. Aizdevējiem turpmāk būs pienākums kontrolēt vai aizņēmējam tik tiešām ir pastāvīgi ienākumi un, ja tas neatbildīs patiesībai, bet kredīts tiks izsniegts, kredītņēmējam būs tiesības maksāt tikai Civillikumā noteiktos likumīgos procentus (6% gadā).

2. Pieaugs lēto kredītu skaits

Var droši prognozēt, ka 2013. gadā palielināsies to aizdevēju skaits, kas ļauj saņemt pirmo ātro kredītu bez komisijas maksas uz laiku līdz 30 dienām. Līdzšinējā darbība ir apliecinājusi, ka tieši ātrais kredīts bez maksas ir klientiem pievilcīgākais un arī noderīgākais piedāvājumus. Ātro kredītu tirgū darbojas vairāk kā 15 uzņēmumi, bet šādu iespēju līdz šim piedāvāja tikai daži. Pieaugot konkurencei un cīņai par klientiem, tie kreditori, kas šādu iespēju nepiedāvāja, būs spiesti realizēt dažādas akcijas, jo pretējā gadījumā vienkārši bankrotēs. Piemēri nav tālu jāmeklē – swedcredit, webcredit un līdzīgi aizdevēji izmantoja negodīgas metodes un pazuda tikpat ātri kā pirmais sniegs. Godīga attieksme pret klientiem, izdevīgi un saprotami noteikumi arī turpmāk būs svarīgākie faktori, kas noteiks klientu lojalitāti.

3. Atklāts jautājums – vai mainīsies tirgus līderis?

Pēdējos četros gados ātrie sms kredīti daudziem bija sinonīms vārdam smscredit. 2011. gadā smscredit apgrozīja vairāk kā pusi no visiem Latvijā izsniegtajiem ātrajiem patēriņa kredītiem, pārējos konkurentus atstājot tālu aiz sevis. Ar lielu varbūtību var prognozēt, ka 2013. gadā nebūs nekādas izmaiņas šajā jautājumā, taču to nevar izslēgt 2015. gadā. SmsCredit sevi mēģina aizvien vairāk padarīt par vispārpieņemamu naudas aizņemšanās veidu, sponsorējot dažādus televizījas šovus, mūzikas koncertus un līdzīgus pasākumus. Pārējie uzņēmumi šo soli vēl nav spēruši un labākajā gadījumā līmē reklāmas uz Rīgas sabiedriskā transporta vai taksometriem, kas atbilst to krāsai.