Ātrais kredīts svētku dienās un brīvdienās

By | 31 decembris, 2012

Ātrais kredīts svētku dienās un brīvdienās pieejams tāpat kā jebkurā citā nedēlās dienā.  Pieteikties kredītam iespējams 24 stundas diennaktī, taču reāli tas tiks pārskaitīts tikai uzņēmuma darba laikā, t.i. no plkst. 9.00 līdz plkst. 22.00. Daži uzņēmumi strādā īsāku darba dienu, taču pirms aizņemšanās šo informāciju vari aplūkot aizdevēja mājas lapā. (Lētākie ātrie kredīti apkopoti atrsaizdevums.lv pirmajā lapā).

Kurš ir izdevīgākais ātrais kredīts svētku dienās un brīvdienās?

Viennozīmīgi pats izdevīgākais ātrais patēriņa kredīts ir tas, kurš lētākais. Tradicionāli īpaši piedāvājumi irātrais kredīts svētku dienās un brīvdienās pieejams ikvienam pieejami jaunajiem klientiem. Kredīts bez maksas ir visbiežāk izmantotais pakalpojums un prakse liecina, ka tieši tas ir arī visizdevīgākais. Ja plānojat aizņemties atkārtoti, obligāti salīdziniet, kurš naudas kredīts šobrīd ir pieejams uz īpašajiem, akcijas noteikumiem. Aizņemties bez procentiem ir izdevīgi, turklāt atšķirība laika ziņā būs tikai pāris minūtes. Maksimāli pieejamā summa, ko var iegūt bez komisijas maksas ir 200 Ls, taču vairumam Latvijas iedzīvotāju pietiek ar 50 Ls vai pat 100 Ls un tieši šādu summu aizdot bez procentiem ir gatavi pieci kreditori.

Svētki var iecirst pamatīgu robu budžetā, sevišķi, ja tie ir Ziemassvētki, Jaunais gads, dzimšanas diena, Jāņi vai pat atvaļinājums. Jebkurš no šiem pasākumiem izsit no līdzsvara un var sagraut pat visrūpīgāk plānotos mājsaimniecību budžetus. Ātrais kredīts svētku dienās un brīvdienās var nākt palīgā, ļaujot tikt atpakaļ uz mājas vai aiziet uz veikalu, lai nopirktu pamatproduktus, kas ļautu prātīgā garā dzīvot līdz nākamajai algai. Ātrais kredīts ir jāatmaksā 30 dienās un, ja izvēlēts pirmais kredīts bez maksas, tad jāatmaksā ir tikai tik, cik paņemts.

Kam ir pieejams ātrais kredīts svētkos un brīvdienās?

Ātrais patēriņa kredīts ir pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kas ir vismaz 18 gadus vecs, bet ne vecāks par 75 gadiem. Daļa kreditoru prasa tikai tīru kredītvēsturi, citi pārbauda arī ienākumus, taču galarezultātā izdevīgu naudas aizdevumu var atrast ikviens. Ja pagātnes grēku – kredītsaistību vai parādsaistību dēļ naudas aizdevums internetā tiek atteikts, risinājums var būt naudas kredīts pret auto ķīlu. Lai arī tas nav perfekts ātrais kredīts, tomēr 1 dienas (darba dienas) laikā iespējams iegūt līdz pat 90% no automašīnas novērtējuma vērtības. Šis risinājums ļauj iegūt papildus finanšu līdzekļus un turpināt braukt ar savu auto visiem Latvijas autovadītājiem, kuru rīcībā ir automašīna, kas nav vecāka par 20 gadiem un ir ar izietu tehnisko apskati un derīgu OCTA apdrošināšanu. Paralēli var mēģināt aizņemties arī pret nekustamo īpašumu, taču tas ir krietni sarežģītāk un var prasīt pat 3 – 14 dienas. Ātrais kredīts svētku dienās un brīvdienās turpretim ir pieejams jau 10 minūtes, ja gadās aizķeršanās 1 stundā, sliktākajā gadījumā 1 dienā. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt aizdevumu savlaicīgi.