Kredits 10 minutes

By | 31 decembris, 2012

Šobrīd atrais kredits 10 minutes ir pieejams no 18 gadiem ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Visātrāk naudu sola aizdot SohoCredit un GreenCredit, bet pāris minūtes vēlāk naudu kontā sola arī smscredit un vivus. Praksē neviens no aizdevējiem nevar garantēt, ka kredits tiks ieskaitīts tieši 10 minūtēs un dažreiz līdz naudas saņemšanai var nākties gaidīt stundu, bet ekstrēmos gadījumos pat vienu dienu. (Aizdevumi salīdzināti atrsaizdevums.lv pirmajā lapā).

Kredits 10 minūtēs bez maksas

Ātro kredītu tirgū konkurence starp aizdevējiem ir ļoti sīva un, lai piesaistītu klientus, vairāki no tiem ir gatavi kredits 10 minutesaizdot naudu uz īpaši izdevīgiem nosacījumiem. Kredits 10 minutes ir reklāmas sauklis, bet kredīts bez maksas ir realitāte. Ja Tev ir vismaz 18 gadi, Tu vari saņemt 30 Ls, 50 Ls pat 130 Ls un 200 Ls dažās minūtēs bez procentiem. viss, kas nepieciešams naudas saņemšanai ir (1) mobilais telefons, (2) epasts un (3) bankas konts. Pieteikšanās kredītam notiek online, t.i. aizpildot reģistrācijas pieteikumu un pārskaitot reģistrācijas maksu uz aizdevēja bankas kontu. Reģistrācijas maksas mērķis ir ļaut pārbaudīt klienta personību, tādējādi nodrošinot elektronisko norēķinu drošību, kas ir svarīgi gan aizņēmējam, gan aizdevējam. Kredits 10 minutes bez maksas internetā ir pieejams maks. uz 1 mēnesi. Ja vēlaties lietot aizdevumu ilgāk, būs jāmaksā par līguma pagarināšanu. Maksa par kredīttermiņa pagarināšanu ir atšķirīga un var būt gan 10%, gan 25% mēnesī, tādēļ pirms aizņemšanās ir vērts salīdzināt vairākus piedāvājumus un izvēlēties to, kurš būs izdevīgākais arī situācijā, ja kaut kas noiet greizi.

Priekšnoteikumi ātrā kredīta saņemšanai

Kredīts 10 minūtēs ir pieejams ikvienams pastāvīgam Latvijas iedzīvotājam, t.sk. nepilsoņiem, kas ir:

  • vecumā no 18 līdz 75 gadiem;
  • ar nokārtotām parādsaistībām (nedrīkst būt iekļauts parādnieku reģistrā);
  • ar regulāriem ienākumiem (iegūstami arī kredīti bez darba vietas).

Visātrāk naudu var saņemt tie klienti, kuru konts ir tajā pašā bankā, kur aizdevējam. Piemērs, jums ir konts Swedbank, kreditoram arī Swedbank, kredits 10 minutes būs iespējams. Otrs piemērs, jums ir konts Norvik bankā, aizdevējam SEB bankā. Kredits 10 minutes nebūs pieejams un līdz naudas saņemšanai būs jāgaida, iespējams, pat vesela darba diena.

Cik maksā kredits bez procentiem 10 minutes?

Ievadā jau izpētījām galvenās ātro kredītu izmaksas. Par aizņemšanos, neizmantojot akcijas piedāvājumus, ir jāmaksā, sākot no 10% no kredīta summas. Līdzīga komisijas maksa ir arī par līguma termiņa pagarināšanu, taču svarīgi ņemt vērā, ka nepildot saistības var tikt aprēķinātas arī soda sankcijas, kas var pārsniegt pat 1% dienā. Uzņēmuma A/S 4finance smscredit prasa tieši 1% no neatmaksātās summas dienā, citi pat vairāk. Tradicionāli soda sankciju apmēram ir jābūt samērīgam ar pārkāpuma smagumu, tādēļ neviens no aizdevējiem nevar piemērot soda sankcijas, kas pārsniedz 100% no paša kredīta summas. Ja tas notiek, sazinieties ar Patērētāju tiesību un aizsardzības centru. Viņi ņems vērā jūsu sūdzību, lemjot par kreditora licences pagarināšanu un palīdzēs nokārtot radušos situāciju. Pirms izvēlieties, kurš kredits 10 minutes ir jums atbilstošākais ņemiet vērā, ka vērts aizņemties atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt. Lai veicas atrast īsto aizdevumu.