Kredīts 3000 ls

By | 1 janvāris, 2013

Kad vajadzīga lielāka naudas summa, piemēram, kredīts 3000 ls vērtībā, alternatīvas ir tikai dažas. Ilgtermiņa patēriņa kredīti ļauj saņemt 3000 Ls un vairāk divu dienu laikā bez ķīlas uz 5 gadiem. Savukārt pret auto ķīlu iespējams iegūt pat 10 tūkstošus latu un turpināt lietot savu auto visu kredīta atmaksas periodu. Salīdzini, kurš ir lētākais patēriņa kredīts un ietaupi vairāk kā 100 Ls tūlīt.

Ātrais patēriņa kredīts 3000 Ls bez ķīlas

Šobrīd internetā iespējams iegūt, galvenokārt, īstermiņa aizdevumus pāris simtu vai 1000 Ls vērtībā, taču reizēm ir vajadzīga krietni vien lielāka naudas summa. Kredīts 3000 Ls vai kredīts 5000 Ls vērtībā ir pietiekami liels, lai iegādātos auto, izremontētu dzīvokli vai dotos tālākā ceļojumā, taču ar to nepietiek, piemēram, mājokļa iegādei. Lai saņemtu kredītu ir jāveic dažas vienkāršas darbības:

  • jāsalīdzina visi kredīti (iespēja ietaupīt);
  • jāaizpilda kredīta pieteikums;
  • jāgaida atbilde no kreditora (30 minūtes – 2 stundas);
  • ja piedāvājums apmierina, jāparaksta līgums un jāsaņem nauda kontā.

Atsevišķos gadījumos, aizpildot pieteikumu, aizdevējs var lūgt klientu apliecināt savu personību, pārskaitot 0,01 Ls uz kreditora bankas kontu. Izmantojot internetbankas klientu verificēšanas sistēmu (3 paroles – lietotājvārds, parole un parole no kodu kalkulatora), aizdevējs var ar augstu varbūtību pārliecināties, ka klients ir tas par ko uzdodas.

Kredīts 3000 Ls ir pieejams jebkuram Latvijas iedzīvotājam no 20 gadu vecuma, pie nosacījuma, ka ir (1) tīra kredītvēsture  (nav kavētas parādsaistības un kredītsaistības) un (3) regulāri, pārbaudāmi ienākumi. Aizņemoties internetā līdz 100 Ls vai 200 Ls, var iztikt bez ienākumu pārbaudes, taču, ja vajadzīgs kredīts 3000 Ls vai vairāk, tad pārbaude ir obligāta. Summa ir pietiekoši liela, lai naudas aizdevējs vēlētos būt vismaz 80% pārliecināts, ka klients ir spējīgs atmaksāt naudu noteiktajā termiņā.

Gadījumos, kad kreditoram rodas šaubas par aizņēmēja finansiālo disciplīnu vai maksātspēju, var tikt lūgts piesaistīt galvotāju. Galvotājam ir jābūt vismaz 18, biežāk 20 gadus vecam ar oficiāliem ienākumiem. Minimālais algas apmērs ir atkarīgs no prasītās kredīta summas, taču praksē tiek prasīta vismaz minimālā alga (200 Ls), bet parasti vairāk.

Maksimālais termiņš, uz kuru tiek izsniegts kredīts 3000 ls vērtībā nepārsniedz 5 gadus. Ilgāku atmaksas termiņu var iegūt klienti, ar kuriem aizdevējam ir ilgstoša sadarbība. Izvēloties garāku līguma darbības termiņu, var iegūt zemākus ikmēneša maksājumus, taču pieaug summa, ko laika gaitā atmaksāsiet kreditoram. No otras puses, Latvijas likumdošana paredz, ka kredītu iespējams atmaksāt arī ātrāk bez soda sankcijām no aizdevēja puses. Tas nozīmē, ka ikviens var paņemt kredītu uz ilgāku termiņu, katru mēnesi maksāt mazāk, bet, iegūstot lielāku naudu, nomaksāt visu aizdevumu vienā maksājumā. Tā kā kredīts 3000 ls ir pietiekoši liela summa, bet vidējie ienākumi Latvijā ir aptuveni 400 Ls, tad atmaksāt aizdevumu vienā maksājumā varēs tikai cilvēki, kuriem paralēli algai ir vai arī tiek plānoti citi ienākumi.

Alternatīva, ilgtermiņas naudas kredīta saņemšanai ir Latvijā pārstāvētās komercbankas. Ja jūsu ienākumi pārsniedz 500 ls – 700 ls mēnesī, tad bankas varētu izrādīt pretimnākšanu un aizdot naudu uz vairākiem gadiem. Kredīts 3000 Ls vai vairāk bankām nav problēma, jo to rīcībā ir vairāki simti miljoni latu.