Nauda bez ķīlas

By | 2 janvāris, 2013

Vajadzīga nauda bez ķīlas? Tavi meklējumi ir beigušies. Pašlaik vairāki kreditori piedāvā aizdot naudu bez ķīlas internetā ar sliktu kredītvēsturi vai bez darba vietas pārbaudes. Bezprocentu aizdevums pieejams no 18 gadiem līdz pat 200 Ls. Maksimālā summa, ko var iegūt bez ķīlas dažās minūtēs ir 1000 Ls, bet, ja esiet gatavi gaidīt, pat 7000 Ls. Visi naudas kredīti bez ķīlas ir salīdzināti atrsaizdevums.lv sākumlapā.

Nauda bez ķīlas internetā

Brīžos, kad pietrūkst naudas līdzekļi, sajūta var būt nepatīkama, taču naudas trūkums ir pārejoša parādība un par to nevajag īpaši uztraukties. Ja naudas trūkums ir hronisks, tad ir vērts pārdomāt pašreizējās peļņas iespējas un meklēt citus risinājumus, savukārt, ja steidzami vajadzīga nauda bez ķīlas, tad sistemātiska pieeja neko daudz nedos. Ātrais naudas aizdevums var palīdzēt atrisināt īstermiņa naudas grūtības, taču ir svarīgi atcerēties, ka kredīts būs arī jaātmaksā.

Svarīgi – nauda bez ķīlas bez komisijas maksas (0%) ir iegūstama katrā uzņēmumā tikai vienu reizi. Tas nozīmē, ka gadījumā, ja iepriekš jau esiet aizņēmušies, piemēram, smscredit, vērts izvērtēt citu uzņēmumu, kas piedāvā bezmaksas kredītus piedāvājumus.

Lai iegūtu naudu bez ķīlas internetā, ikvienam ir jāizpilda četras vienkāršas darbības:

(1) jāsalīdzina, kurš kredīts bez ķīlas ir izdevīgākais (iespēja ietaupīt vismaz 10 Ls – 50 Ls);

(2) jāaizpilda pieteikuma anketa aizdevēja mājas lapā;

(3) jānorāda nepieciešamā kredīta summa;

(4) jāsaņem nauda (labvēlīga lēmuma gadījumā nauda kontā tiks ieskaitīta 10 – 20 minūtēs).

Priekšnoteikumi naudas saņemšanai ir maz, taču tie ir svarīgi. 100% naudu saņems tie cilvēki, kuriem ir tīra kredītvēsture, regulāri ienākumi un nav šobrīd paņemts kredīts tajā pašā uzņēmumā. Ja jāizvēlas, kurš no faktoriem ir būtiskāks, tad ar pilnu pārliecību var apgalvot, ka tīra kredītvēsture ir daudz svarīgāka, jo tieši kredītvēstures izvērtējums ir pamats naudas bez ķīlas piešķiršanai. Tīra kredītvēsture apliecina, ka klients pagātnē nav aizņēmies vai arī ir pildījis savas saistības kā norunāts. Slikta kredītvēsture turpretim nozīmē, ka ir pārkāptas kredītsaistības vai kavēti parādsaistību maksājumi ilgāk par 60 dienām. Ja tas ir noticis, tad ar lielu varbūtību var apgalvot, ka klients ir iekļauts parādnieku reģistrā un paliks tur vismaz 10 gadus.

Nauda bez ķīlas un procentu maksājumi

Naudas bez ķīlas uz laiku līdz 1 mēnesim ir pieejama bez procentiem un komisijas maksas, taču, ja vajadzīgs aizdevums uz ilgāku termiņu, tad procenti būs jāmaksā jebkurā gadījumā. Paralēli, ja paņemts īstermiņa mazais kredīts uz 30 dienām, bet atmaksāt to savlaicīgi nav iespējams, tad būs jāmaksā par kredīta līguma termiņa pagarināšanu. Ja tas netiek darīts, kreditoram ir pilnas tiesības aprēķināt soda sankcijas, kas praksē var pārsniegt pat 1%. Lai izvairītos no šīm problēmām un pieņemtu pārdomātu lēmumu ir vērts aplūkot kredītu salīdzinātāju atrsaizdevums.lv sākumlapā, taču jebkurā gadījumā aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.