Kredīts skolniekiem

By | 3 janvāris, 2013

Kredīts skolniekiem vai jauniešiem skolas vecumā tiek izsniegts tikai tādā gadījumā, ja kredītņēmējam ir vismaz 18 gadi. Ņemot vērā, ka mūsdienās daudzi skolu beidz 18 gados, tad ātrais kredīts no 18 gadiem skolniekiem ir pavisam reāla iespēja iegūt papildus naudas līdzekļus. Visi labākie kredīti ir salīdzināti portāla sākumlapā, taču pirms aizņemies, izvērtē kārtīgi, vai spēsi atmaksāt naudas aizdevumu savlaicīgi. Aizņemties, nezinot kā atmaksāt naudu ir tas pats, kas labprātīgi sev iešaut kājā, jo nepildot saistības var tikt sabojāta kredītvēsture, kas nākotnē var apgrūtināt iespējas iegūt jebkādu kredītu.

Kur pieejams kredīts skolniekiem?

Ja vien neesi rūdīts otrgadnieks ar sirmu bārdu, tad patēriņa kredīts kļūst pieejams tikai 12. klasē. Daļa naudas aizdevēju izsniedz kredītus no 18 gadiem, vairāki no 19 gadiem, bet lielāka daļa no 20 vai 21 gada. Tas nozīmē, ka kredīts skolniekiem ir pieejams vien tajos uzņēmumos, kur tiek piedāvāts kredīts no 18 gadiem. Šādi kreditori nav daudz, turklāt vairums no tiem lūdz apliecināt regulārus ienākumus par pēdējiem sešiem mēnešiem, tomēr paralēli ir daži aizdevēji, kas nepārbauda klienta ienākumus un izsniedz aizdevumu bez izziņas par ienākumiem no darba devēja. Taisnības labad gan jāatzīme, ka izziņu no darba devēja nepieprasa neviens kreditors, kura arsenālā ir mazie kredīti internetā.

Lai saņemtu kredītu, nepieciešams dators, mobilais telefons, bankas konts vai pasta norēķina sistēmas konts un epasts. Pieteikšanās un naudas saņemšana ir intuitīvs un vienkāršs process, kas pa spēkam katram.

Tradicionāli izdevīgākie piedāvājumi ļauj saņemt 10 Ls līdz 200 Ls bez komisijas maksas un procentiem. Tas nozīmē, ka jāatmaksā tikai tik, cik paņemts. Piemērs – aizņemies 30 Ls un noteiktajā termiņā atmaksā tos pašus 30 Ls. Ja kredītu atmaksāt savlaicīgi nav iespējams, var izmantot kredīta termiņa pagarināšanu. Tas ir maksas pakalpojums, taču ļauj izvairīties no soda sankcijām. Detalizētāk visu aizdevēju noteikumi ir salīdzināt portāla sākumlapā, taču pat nepievēršot tam uzmanību ir vērts zināt, ka soda sankcijas var pārsniegt pat 1% dienā. Ja kredīta summa kopā ar procentiem pārsniedz 100 Ls un saistības netiek nokārtotas 60 dienās, aizdevējs ir tiesīgs vērsties pie parādu piedzinējiem, lai atgūtu kredītu un praksē tas tieši tā arī notiek, tādēļ pirms aizņemties esi atbildīgs un izvērtē savas iespējas atmaksāt.