Kredīti ar atmaksas grafiku

By | 5 janvāris, 2013

Patēriņa kredīti ar atmaksas grafiku ļauj iegūt skaidru priekšstatu par visām izmaksu pozīcijām, padarot iespējas plānot savu budžetu ārkārtīgi vienkāršas. Izdevīgākie kredīti apkopoti atrsaizdevums.lv sākumlapā, taču turpinājumā detalizēti aplūkosim, kas ir kredīti ar atmaksas grafiku un kā tos izmantot, lai ietaupītu daudz naudas.

Naudas kredīti ar atmaksas grafiku internetā

Katram no mums reizēm ir nepieciešama papildus nauda. Vienkāršākais veids, kā aizņemties papildus līdzekļus ir ātrie kredīti līdz 1000 Ls. Naudu iespējams iegūt 10 – 15 minūtēs, bez ķīlas un izziņas no darba vietas. Aizņemoties 10 Ls līdz 200 Ls nav jāmaksā komisijas maksa un procenti. Ātrie kredīti ar atmaksas grafiku ļauj aizņemties ātri un vienkārši, taču tikai pie nosacījuma, ka nav sabojāta kredītvēsture (nav kavētas parādsaistības un kredītsaistības). Atsevišķos gadījumos ir pieejami arī kredīti ar negatīvu kredītvēsturi, taču vairumā gadījumu sabojāta kredīta vēsture gandrīz automātiski nozīmē kredīta atteikumu.


Papildus tam jāņem vērā, ka liela daļa aizdevēju vēlas pārliecināties, ka kredītņēmējs ir pietiekoši maksātspējīgs, lai atlīdzinātu naudas aizdevumu noteiktajā termiņā. Pārbaude tiek veikta, izmantojot Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras rīcībā esošo informāciju par klienta nomaksātajiem nodokļiem pēdējo sešu mēnešu laikā. Šis kritērijs gandrīz automātiski atsijā tos potenciālos aizņēmējus, kuri (1) strādā neoficiāli vai (2) ir pensionāri.  Daļa uzņēmumu tomēr apzinās, ka mazie kredīti ir pietiekoši nelieli, lai tos spētu atmaksāt ikviens (ar ģimenes locekļu palīdzību), turklāt nelegāli nodarbinātie aizņēmēji, bieži vien, ir pat ārkārtīgi maksātspējīgi. Tādējādi praksē ātrie kredīti ar atmaksas grafiku ir pieejami arī cilvēkiem bez pastāvīgas darba vietas, bet kā tos iegūt jau ir atsevišķa raksta vērts (idejām skat. lapas augšējo labo malu).

Bezprocentu kredīti ar atmaksas grafiku

Neapšaubāmi visizdevīgākie ir bezprocentu kredīti ar atmaksas grafiku. Ja jūs esiet vecumā no 18 līdz 75 gadiem, tad jums ir pieejami bezmaksas aizdevumi uz laiku līdz 30 dienām. Šo pakalpojumu katrs kreditors ļauj izmantot tikai vienu reizi, taču arī tas nav maz. Ja vajadzīgs atkārtots kredīts ar atmaksas grafiku bez procentiem, vienkārši izvēlēties citu uzņēmumu. Iespēju aizņemties izdevīgi šobrīd piedāvā jau pieci kreditori un to skaits turpina pieaugt. Galvenais, kas jāņem vērā aizņemoties ir – personīgā atbildība. Cilvēki, kuri neatlīdzina naudas aizņēmumu savlaicīgi ir spiesti maksāt papildus komisijas maksu par līguma termiņa pagarināšanu. Praksē tas nozīmē, ka nākas maksāt līdz pat 25% no neatmaksātās aizdevuma summas. Piemēram, aizņemoties 100 Ls uz 30 dienām, par kredīta termiņa pagarināšanu uz 1 mēnesi būtu jāmaksā līdz pat 25 Ls, turklāt tas nesamazinātu pamatsummas maksājumu. Sevišķi būtiska šī izmaksu pozīcija kļūst gadījumos, kad kredītā paņemti vairāki simti latu. Piemēram, 400 Ls kredītam maksa par pagarināšanu būtu jau 100 Ls mēnesī.

Kopumā var droši apgalvot, ka kredīti ar atmaksas grafiku ir ērts, vienkāršs un, izpildot noteiktus nosacījumus, arī izdevīgs pakalpojums.  Lai saņemtu naudas aizdevumu ir nepieciešams tikai (1) dators vai mobilais telefons ar interneta pieslēgumu, (2) bankas konts un (3) epasts. Pieteikšanās kredītam ir ārkārtīgi vienkārša un pat intuitīva, taču jāņem vērā, ka visi aizdevumi tomēr nav vienādi un pirms aizņemties ir vērts tos visus salīdzināt. Portāla atrsaizdevums.lv kredītu salīdzinātājs var palīdzēt ietaupīt ikvienam, kas to vēlas.