Aizdevums pret auto

By | 7 janvāris, 2013

Ja Tev pieder auto, Tev ir pieejams naudas aizdevums pret auto. Auto ieķīlāšana notiek tikai uz papīra un, saņemot aizdevumu, Tu vari turpināt lietot savu automašīnu. Naudas aizdevums pret auto iegūstams 1 dienas laikā un kredīta summa var sasniegt pat 90% no auto vērtības. Piesakies aizdevumam pret auto (bezmaksas) un uzzini, cik lielu kredītu vari saņemt jau šīs dienas laikā.

Kā pieejams aizdevums pret auto?

Pieteikšanās auto aizdevumam ir bez maksas un neuzliek nekādas saistības, taču, lai apsiprinātu, ka esi reāls cilvēks būs nepieciešams pārskaitīt 0,01 Ls uz kreditora bankas kontu. Šī aizdevuma galvenā priekšrocība ir iespēja saņemt naudu 24 stundās (darba dienās) un turpināt braukt ar savu auto. Aizdevums pret automašīnu ir pieejams jebkuram auto īpašniekam, t.sk. cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi vai neregulāriem ienākumiem (bez darba vietas). Tomēr ir divi priekšnoteikumi, kurus jāspēj izpildīt, lai saņemtu naudas aizdevumu pret auto ķīlu:  (1)  auto nedrīkst būt vecāks par 20 gadiem, (2) auto ir jābūt darba kārtībā (izieta tehniskā apskate un derīga OCTA aprošināšana). Ja atbilstat iepriekšminētajiem kritērijiem, tad naudas aizdevumu variet saņemt pilnīgi noteikti, taču nevajag skriet lietām pa priekšu.

Pirms pieņemt galējo lēmumu par to, vai auto aizdevums ir jēdzīgs piedāvājums, ir svarīgi aplūkot detalizētāk. Aizdevēja mājas lapā (kontaktinformācija šeit) iespējams iegūt orientējošo priekšstatu par aptuveno kredīta summu un procentu likmēm ). Saskaņā ar šobrīd pieejamo informāciju aizdevums pret auto tiek izsniegts uz laiku līdz 5 gadiem un procentu likme šim kredītam ir no 32% līdz 45% gadā. Likme ir augstāka nekā banku aizdevumiem, bet vairākas reizes zemāka nekā ātrajiem kredītiem. Papildus tam, saskaņā ar LR likumdošanu kredītņēmējiem ir tiesības jebkuru kredītu atmaksāt ātrāk nekā līgumā paredzēts, nemaksājot bankām negūto peļņu. Ja aizdevējs tam nepiekrīt, sazinieties ar PTAC. Šīs institūcijas kompetencē ir ātro kredītu uzņēmumu uzraudzība un patērētāju tiesību aizsardzība.

Cik maksā auto ieķīlāšana?

Ievadā jau noskaidrojām, ka pieteikšanās aizdevumam pret auto ir bez maksas, taču, lai apliecinātu, ka aizņēmējs ir reāla persona nepieciešams pārskaitīt 0,01 Ls uz kreditora bankas kontu. Gadījumā, ja saņemtais aizdevuma piedāvājums jūs apmierina, pēc līguma parakstīšanas (elektroniski vai klātienē) būs jādodas uz Ceļu satiksmes drošības direkciju (CSDD), lai apstiprinātu galvojuma pilnvaru. Saskaņā ar valsts noteikto cenrādi pilnvaras apstiprināšana ir maksas pakalpojums par kuru būs jāmaksā 21 Ls. Svarīgi – dodoties uz CSDD līdzi ir jāņem pase vai identifikācijas karte. Ja vēlaties uzzināt detalizētāk, kā ieķīlāt auto, saglabājot tiesības ar to pārvietoties, izlasiet rakstu kredīts pret auto. Tajā paustās atziņas lielā mērā sakrīt ar šo rakstu, taču jautājums tiek aplūkots krietni vien detalizētāk. Paralēli, ja nepieciešams aizdevums līdz 1000 Ls vai arī nevēlaties ieķīlāt auto, variet aplūkot naudas aizņemšanās alternatīvas portāla atrsaizdevums.lv sākumlapā. Izdevīgākie aizdevumi ļauj saņemt kredītu līdz 200 Ls bez procentiem vai līdz 7000 Ls bez ķīlas (izvērtējot ienākumus).

Kopumā aizdevums pret auto ir izdevīgs, drošs un noderīgs pakalpojums, kura popularitāte nākotnē tikai pieaugs. Ja plānojat aizņemties, dariet to atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt kredītu savlaicīgi.