Patēriņa kredīts bez darba vietas

By | 8 janvāris, 2013

Darba vietas zaudēšana ir nepatīkama, jo uz laiku tiek zaudēti ienākumi, taču par to nevajag pārlieku uztraukties, jo laiku pa laikam ikviens paliek bez darba. No kaut kā tomēr ir jādzīvo un viens no risinājumiem ir patēriņa kredīts bez darba vietas. Tieši patēriņa kredīts ļauj iegūt papildus finanšu līdzekļus dažās minūtēs. Maksimālā summa, kas tiek solīta ir 1000 Ls, taču praksē tik lielu aizdevumu nepiešķir gandrīz nevienam. Izpēti, kurš ir lētākais patēriņa kredīts bezdarbniekiem un saņem naudu neizejot no mājas.

Kā iegūstams patēriņa kredīts bez darba vietas?

patēriņa kredīts bez darba vietasMūsdienās patēriņa kredīts interetā bez pastāvīgas darba vietas vai izziņas no darba devēja ir pieejams 10 – 20 minūtēs. Naudas aizdevums neprasa ķīlu, galvotāju vai jebkādus rakstiskus pierādījumus ienākumiem. Vienīgais, ko aizdevēji pārbauda ir kredītvēsture. Ja iepriekš ir kavēta parāda atmaksa vai kredītsaistības ilgāk par 60 dienām, tad pastāv iespēja, ka kredītvēsture ir sabojāta un parādnieks ir iekļauts parādnieku reģistrā. Ja tas ir noticis, tad informācija par šo faktu datu bāzē glabājas 10 gadus. Iespēja aizņemties ar negatīvu kredītvēsturi bez ķīlas ir samērā niecīga, tomēr viss nav zaudēts. Ja jums tas ir aktuāli, izlasiet šai tēmai veltītu rakstu (skat. lapas labo, augšējo sānu). Paralēli daži aizdevēji izvērtē arī klientu ienākumus, taču ne visi. Sadaļā patēriņa kredīts bezdarbniekiem (links iepriekš) apkopotie aizdevēji ir samērā elastīgi, jo saprot, ka liela daļa aizņēmēju ir nodarbināti nelegāli un viņu ienākumus pārbaudīt nav iespējams. Šī nianse palielina iespējas arī bezdarbniekie un pensionaŗiem, jo arī viņiem var būt noderīgs patēriņa kredīts bez darba vietas internetā.

Lai saņemtu kredītu bez darbavietas, salīdziniet kredītus, izvēlieties sev piemērotāko, aizpildiet pieteikuma anketu un sekojiet aizdevēja norādījumiem. Viss process neaizņems vairāk par dažām minūtēm un pozitīva lēmuma gadījumā nauda kontā tiks ieskaitīta pavisam drīz. Ja kredīts tomeŗ tiek atteikts, ir vērts pieteikties citam aizdevumam, jo katra uzņēmuma iekšējās kārtības noteikumi ir mazliet atšķirīgi. Tādējādi kredīts patēriņam bez darba vietas, kas tiek atteikts vienā uzņēmumā, var būt pieejams pie otra kreditora.

Maksa par šo pakalpojumi ir sākot no 1,6% mēnesī, taču praksē patēriņa kredīts uz šādiem nosacījumiem tiek izsniegts tikai cilvēkiem ar regulāriem ienākumiem un tīru kredītvēsturi. Aizdevēji, kuri ir gatavi aizdot naudu bez darba vietas uzņemas lielāku risku un arī prasa lielākus procentus. Praksē tas rezultējas kā vismaz 10% komisijas maksa no aizdevuma summa mēnesī. Piesakoties aizņēmumam bez darba vietas pie kreditora, kas aizdod sākot no 1000 Ls, tiks sastādīts kredīta atmaksas grafiks, kas ļaus iegūt objektīvu un precīzu priekšstatu par maksājumu katrā mēnesī. Maksimālā summa patēriņa kredītam ir 7000 Ls, bet maksimālais termiņš 2 – 5 gadi, līdz ar to piemērotu risinājumu var atrast gandrīz ikviens. Tradicionāli zemākas procentu likmes piedāvā bankas, taču tās nav gatavas aizdot naudu bez ķīlas cilvēkiem bez darba vietas.

Kopumā patēriņa kredīts bezdarbniekiem var būt noderīgs palīgs, taču ir lōti rūpīgi jāizvērtē savas iespējas atmaksāt naudas kredītu savlaicīgi. Atlīdzināt parādu bez pastāvīgiem ienākumiem nav viegli.