Kredīts līdz 1500 Ls bez ķīlas

By | 10 janvāris, 2013

Reizēs, kad vajadzīgs nedaudz lielāks naudas aizdevums, rodas grūtības izvēlēties, kurš aizņēmumu veids būtu visatbilstošākais. Banku aizdevumi var palīdzēt, taču pašreizējos apstākļos bankas naudu aizdod nelabprāt vai izvirzot ļoti stingrus kritērijus. Šajos apstākļos kredīts līdz 1500 Ls bez ķīlas ir pieejams arī internetā. Pieteikšanās ilgtermiņa kredītam ir bez maksas, neuzliek  nekādas saistības un lēmumu par aizņemšanos iespējams pieņemt tikai pēc detalizēta piedāvājuma saņemšanas.

Kredīts līdz 1500 Ls bez ķīlas un galvotāja

kredīts līdz 1500 Ls bez ķīlasJa naudu vēlies saņemt dažu minūšu līdz 1 stundas laikā, tad interneta kredīti būs tev kā radīti, taču aizņemoties ir vērts paturēt prātā, ka procentu likmes šī tipa aizņēmumiem ir krietni augstākas nekā ilgtermiņa kredītiem. Kā atšķirt, vai aizdevējs piedāvā ilgtermiņa kredītu? Praksē ikviens uzņēmums, kura arsenālā ir ne tikai kredīts līdz 1500 Ls bez ķīlas, bet arī lielāki aizdevumi, izsniedz ilgtermiņa patēriņa kredītus. Ilgermiņa aizdevumu galvenā priekšrocība ir zemākas procentu likmes un elastīgāks kredīta atmaksas grafiks. Salīdzinoši īstermiņa patēriņa kredīts līdz 1500 Ls pieejams uz laiku līdz 2 gadiem, taču % likmes pārsniedz 100% gadā. Ilgtermiņa aizdevumiem turpretim procentu likmes ir sākot no 1,6% mēnesī. Precīza procentu likme ir atkarīga  no klientu ienākumiem, kredītvēstures un kredītsaistībām, taču var droši apgalvot, ka aizdevums būs lētāks jebkurā gadījumā.

Apstākļos, kad nepieciešams kredīts līdz 1500 latiem uz īsu termiņu, taču ir laiks vismaz 2 – 4 dienas, ilgtermiņa kredīti vienalga būs izdevīgāki. Piemērs, naudas aizdevums nepieciešams uz 3 mēnešiem. Izvēloties parasto patēriņa kredītu, procentu likmēs būtu jāsamaksā vismaz  30% no kredīta summas. Ilgtermiņa kredīts līdz 1500 Ls bez galvotāja turpretim būtu pieejams ar vismaz 5 reizes zemākām procentu likmēm. Noslēpums – Tu vari pieteikties kredītam uz 1 gadu, bet atmaksāt to bez soda procentiem kaut vai otrajā mēnesī. Tas būs krietni vien izdevīgāk.

Kādas prasības tiek izvirzītas cilvēkiem, kam nepieciešams kredīts līdz 1500 Ls

Prasības naudas aizdevuma līdz 1500 Ls saņemšanai ir pavisam vienkāršas:

  • minimālais vecums 18 vai 20 gadi (atkarībā no aizdevēja);
  • regulāri ienākumi (vismaz minimālās algas apmerā);
  • tīra kredītvēsture (nav kavētas kredītsaistības un parādsaistības).

Ja kāds no faktoriem neļauj saņemt aizdevumu, pastāv iespēja piesaistīt galvotāju, kas uzņemsies daļu no riska. Protams, ne visi spēj izpildīt prasības, ko izvirza naudas aizdevēji, taču šobrīd ir parādījusies reāla alternatīva – aizņemšanās pret auto ķīlu. Izvēloties šo risinājumu, ikviens autoīpašnieks var virtuāli ieķīlāt savu auto un saņemt aizdevumu līdz 1500 Ls vai pat līdz 1000 Ls, ja nepieciešams. Virtuāla ieķīlāšana nozīmē, ka autoīpašnieks saglabā tiesības pārvietoties ar savu auto visu kredīta atmaksas laiku. Lai saņemtu šī tipa aizdevumu ir jāaizpilda pieteikums kreditora mājas lapā un jāgaida individuāls piedāvājums. Maksimālā summa, ko šādā veidā iespējams iegūt ir 90% no auto novērtējuma vērtības.

Paralēli ikviens, kam nepieciešams kredīts līdz 1500 Ls var mēģināt doties uz lombardu un ieķīlāt kādu vērtīgāku priekšmetu, taču jārēķinās, ka procentu likmes lombardos ir vidēji tādas pašas vai augstākas kā ātro kredītu uzņēmumos. Lombards var noderēt situācijās, kad naudu vajag ārkārtīgi steidzami un naktī, jo patēriņa kredīti tiek izsniegti tikai kreditoru darba laikā, savukārt līdz ilgtermiņa aizdevuma saņemšanai ir jāgaida vairākas dienas. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.