Jaungada kredīts svētku aizdevums

By | 28 decembris, 2012

Jaungada sagaidīšana ir viens no gada skaļākajiem notikumiem, kas ir pilnīgs pretstats Ziemassvētkiem (ģimenes svētkiem). Skaļa ballīte vai vienkārši krāšņa uguņošana nav lēts prieks, turklāt alga daudziem joprojām tiek izmaksāta mēneša pirmajos datumos (pēc svētkiem). Šajos apstākļos jaungada kredīts jeb  svētku aizdevums var padarīt 31. janvāra svinības neaizmirstamas.  Uzzini, kurš ir lētākais svētku aizdevums šeit vai lasi tālāk un uzzini, kā padarīt svētkus neaizmirstamus.

Jaungada kredīts bez ķīlas un bez procentiem

jaungada kredīts svētku aizdevumsKad steidzami naudu ir dažādi risinājumi kā to iegūt – aizņemties no draugiem vai radiem, ieķīlāt mantas lombardā, paņemt darbā avansu, vai izmantot ātrā kredīta priekšrocības. Tieši ātrais jaungada svētku kredīts sniedz iespēju aizņemties 20 Ls, 50 Ls, 110 Ls pat 200 Ls un 1000 Ls dažās minūtēs bez ķīlās. Netiek prasīta arī izziņa no darba devēja vai jebkādas citas papīra izziņas. Naudu iespējams saņemt ātri (pat 10 minūtēs), vienkārši un maksimāli izdevīgi. Izdevīgums slēpjas tajā apstāklī, ka pirmais kredīts vairākos uzņēmumos šobrīd ir bez komisijas maksas.

Aizņemies bez ķīlas un bez procentiem līdz 200 latiem uz laiku līdz 30 dienām un atmaksā tikai tik, cik paņēmi.  Piemērs – paņem 150 Ls kredītu uz 10 dienām, saņem algu uzreiz pēc svētkiem un atmaksā kredītu. Pie nosacījuma, ka naudu atmaksāsi savlaicīgi nekas papildus nebūs jāmaksā. Savukārt situācijās, kad tomēr rodas neparedzēti šķēršļi un naudu atdod savlaicīgi tomēr nespēj, pastāv iespēja pagarināt līguma darbības termiņu. Maksa par šo pakalpojumu ir samērā augsta un var sasniegt pat 25% no neatmaksātās summas mēnesī, tādēļ pirms aizņemties ir vērts salīdzināt arī šīs izmaksu pozīcijas (skat. atrsaizdevums.lv sākumlapu).

Priekšnoteikumi svētku naudas aizdevuma saņemšanai

Jaungada naudas kredītu internetā var saņemt ikviens Latvijas iedzīvotājs, kas atbilst šādiem kritērijiem – (1) vecums no 18 līdz 73 gadiem, (2) tīra kredītvēsture, (3) regulāri ienākumi, (4) pieejams mobilais telefons, epasts, bankas konts, dators ar interneta pieslēgumu. Gadījumā, ja nespējat izpildīt otro vai trešo kritēriju, nevajag krist panikā. Pie noteiktiem nosacījumiem lielai daļai problemātisko klientu ir pieejami arī kredīti ar negatīvu kredītvēsturi. Savukārt attiecībā pret ienākumu regularitāti daļa aizdevēju piemēro samērā lielu elastību. Piemēram, Vivus un smscredit nemaz neprasa klientiem apliecināt savus ienākumus. Iemesli šādai rīcībai varētu būt divi – (1) vēlme neizslēgt no klientu loka tos cilvēkus, kas saņem algu nelegāli, (2) ilgstošā pieredze, kas ļauj atgūt naudu pat no tiem cilvēkiem, kam nav darba vieta.

Kopumā svētku aizdevums jeb jaungada kredīts ir pieejams izpildot četras vienkāršas darbības:

  • jāsalīdzina visi aizdevumi un jāizvēlas izdevīgākais (skat. portāla sākumlapu);
  • jāaizpilda pieteikuma anketa kreditora mājas lapā;
  • jāpārskaita 0,01 Ls reģistrācijas maksa uz aizdevēja bankas kontu (ja tāda tiek prasīta);
  • jānorāda kredīta apmērs.

Kad viss izdarīts, labvēlīga lēmuma gadījumā nauda bankas kontā tiks ieskaitīta dažās minūtēs. Pieredze liecina, ka Latvijā populārāko banku – SEB, Swedbank, Nordea, DNB, Citadele, GE Money un Norvik bankas klienti saņem naudu visātrāk, taču reizēm gadās aizkavēšanās, kas paildzina naudas saņemšanu līdz 1 stundai vai pat 1 dienai.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.