Kā dabūt naudu

By | 27 decembris, 2012

Daudzi nezina kā dabūt naudu, taču tas ir pavisam vienkārši. Neapšaubāmi vislabākais variants ir naudas pelnīšana darba vietā, savā uzņēmumā vai vienkārši laimests loterijā. Pēdējais no variantiem ir samērā nereāls, tādēļ atliek vien strādāt, bet, kā dabūt naudu steidzamos gadījumos? Pats vienkāršākais veids ir aizdevums internetā jeb ātrais kredīts, kas ļauj saņemt bez ķīlas un izziņām vairākus simtus latu dažās minūtēs. Salīdzini, kurš ir lētākais aizdevums internetā šeit, vai lasi turpinājumu un uzzini, kā dabūt naudu ātri, izdevīgi un droši.

Kā dabūt naudu ātri un bez maksas?

kā dabūt nauduNekas, kas šajā dzīvē ir patiesi labs un vērtīgs nemēdz būt bez maksas. Ja kāds jums apgalvo pretējo, neticiet. Daudzās reklāmās tiek solīts kredīts bez maksas, taču patiesībā vienīgais, ko paredz šis solījums ir naudas aizdošanu uz laiku līdz 30 dienām bez komisijas maksas un procentiem. Piemēram, aizņemoties 150 Ls būs jāatmaksā tos pašus 150 Ls, taču nauda būs jāatmaksā jebkurā gadījumā.

Šobrīd dabūt naudu var ikviens, vecumā no 18 līdz 73 gadiem ar tīru kredītvēsturi un regulāriem ienākumiem. Ja kāds no šiem faktoriem iztrūkst, saņemt naudu ir grūtāk, taču tas ir iespējams (skat. informāciju lapas labējā sānā). Papildus tam ir nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu, mobilais telefons un bankas konts. Daļa uzņēmumu vēl prasa kredītņēmējiem apliecināt savu personību, pārskaitot 1 santīmu uz kredītiestādes kontu. Lai to izdarītu ir nepieciešama aktivizēta internetbanka vai arī jādodas uz savas bankas filiāli un jālūdz bankas darbiniekus veikt pārskaitījumu jūsu vietā, taču par to būs jāmaksā aptuveni 2 Ls.
Šobrīd dabūt naudu internetā iespējams bez maksas (uz noteiktu laiku) vairākos uzņēmumos. Tas nozīmē, ka Tu vari saņemt līdz 150 Ls vai pat 200 Ls bez procentiem vairākas reizes pēc kārtas, taču neizlieto šīs iespējas pa tukšo. Katrs kreditors ļauj vienam cilvēkam aizņemties uz īpaši izdevīgiem noteikumiem tikai pirmajā reizē. Izlietojot šo iespēju nevajadzīgi, tā var pietrūkt kādreiz nākotnē, kad dabūt naudu vajadzēs vēl vairāk. Praksē naudas kredīts tiek ieskaitīts klienta kontā aptuveni 10 – 20 minūtēs, reizēm stundas laikā, neprasot ķīlu, izziņu no darba devēja vai galvotāju.

Cik viss maksā patiesībā?

Izmantojot īpašos kredītu akcijas piedāvājumus un, atmaksājot naudu savlaicīgi, tik tiešām ir iespējams iegūt aizdevumu bez papildus tēriņiem. Liekas izmaksas rodas gadījumos, kad naudas kredīts nevar tikt atmaksāts savlaicīgi. Šādos gadījumos kreditori piedāvā iespēju pagarināt līguma darbības termiņu uz 1 – 4 nedēļām, prasot par to papildus maksu. Cilvēki, kuri spēj pildīt uzņemtās saistības kļūst dubulti ieguvēji, savukārt kavētāji ir spiesti maksāt papildus. Minimālā maksa par līguma pagarināsānu var būt aptuveni desmit procenti, bet maksimālā aptuveni divdesmit pieci procenti mēnesī no neatmaksātās summas. Ja līgums netiek pagarināts, aizdevējs var izmantot savas tiesības vērsties pie parādu piedzinējiem ar prasību par naudas aizdevuma atgūšanu. Realizējoties šim scenārijam, papildus klāt vēl nāk parādu piedziņas firmu izmaksas, kā arī uz 10 gadiem tiek sabojāta kredītvēsture. Kredītvēstures sabojāšana nākotnē liedz iespējas iegūt hipotekāro kredītu, auto līzingu, patēriņa kredītu. Kopumā ir vairākas iespējas kā dabūt naudu, bet visas tās ir paredzētas tikai tiem, kas spēj aizņemties atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt. Ja neziniet vai aizņemšanās ir priekš jums, varbūt ir vērts sākt strādāt citā jomā, piemēram, valsts pārvaldē (skat. Finanšu ministrijas ierēdņu atalgojumu).