Ātrais kredīts online

By | 26 decembris, 2012

Tehnoloģijām attīstoties, ātrais kredīts online ir kļuvis par vienu no visplašāk izmantotajiem finanšu pakalpojumiem Latvijā. Katru dienu ātrais kredīts palīdz nomaksāt rēķinus, izdzīvot līdz algai vai vienkārši piepildīt mērķus ļoti daudziem cilvēkiem. Situācijās, kad steidzami vajag naudu, atrais kredits online sniedz iespēju iegūt papildus finansējumu ātri un vienkārši. Arī Tu vari aizņemties bez ķīlas online un iegūt 10 Ls līdz 1000 Ls 15 minūtēs.

Ātrais kredīts online bez maksas

Ātrie kredīti ir dažādi, taču ātrais kredīts online bez maksas ir viennozīmīgi pats izdevīgākais. Ikviens var saņemt 10 Ls līdz 200 Ls bez procentiem dažās minūtēs. Nav vajadzīga ķīla, galvotājs vai izziņa no darbavietas. Pieteikšanās kredītam notiek online, bez fiziska kontakta ar kreditoru. Praksē tas nozīmē, ka ātrais kredīts online ir iegūstams pat neatejot no datora.

ātrais kredīts onlinePriekšnoteikumi, lai iegūtu ātro kredītu ir samērā vienkārši. Klientam nedrīkst būt kavētas parādsaistības un kredītsaistības, kā arī ir jābūt regulāriem ienākumiem (darba vietai). Gadījumā, ja kāds no šiem faktoriem iztrūkst, saņemt aizdevumu kļūst nedaudz grūtāk, taču tas nav neiespējami. Piemēram, ja ir slikta kredītvēsture, var noderēt ātrie kredīti ar negatīvu kredītvēsturi vai kredīti bez darba vietas (skat. informāciju lapas labajā  malā). Tomēr neatkarīgi no tā, vai esiet parasti kredītņēmēji vai aizņēmēji ar īpašiem priekšnoteikumiem, pati aizņemšanās procedūra visiem ir vienāda, t.i.:

  • salīdziniet visus kredītus online (skat. atrsaizdevums.lv sākumlapu);
  • aizpildiet reģistrācijas anketu aizdevēja mājas lapā;
  • pārskaitiet 0,01 Ls uz kreditora bankas kontu (standarta procedūra, kas ļauj pārbaudīt aizņēmēja procedūru. Daži kreditori izsniedz aizdevumu bez reģistrācijas maksas);
  • norādiet nepieciešamo aizdevuma summu;
  • saņemiet naudu kontā (pozitīva lēmuma gadījumā ātrais kredīts online tiks ieskaitītas jūsu bankas kontā 10 – 20 minūšu laikā).

Prakse liecina, ka visātrāk naudas kredīts tiek pārskaitīts tiem klientiem, kuriem ir konts tajā pašā bankā, kur aizdevējam. Ņemot vērā šo apstākli, vairumam Latvijā pārstāvēto ātro kredītu uzņēmumu ir konti gandrīz visās Latvijā pārstāvētajās komercbankās.

Cik maksā ātrais kredīts online?

Jau norādījām, ka vairākos uzņēmumos šobrīd pirmais ātrais kredīts online ir pieejams bez komisijas maksas, kas nozīmē, ka 30 dienu laikā ir jāatmaksā tikai tik, cik paņemts, tomēr tā ir tikai daļa no patiesības. Situācijās, kad naudas online kredīts nevar tikt atmaksāts savlaicīgi, klientiem ir jāmaksā par ātrā kredīta pagarināšanu. Maksa par šo pakalpojumu var sasniegt pat 1/3 no kredīta summas mēnesī, tādēļ ir vērts pacensties, lai parāds tiktu atlīdzināts savlaicīgi. Otra izmaksu pozīcija, ar kuru jārēķinās cilvēkiem, kas plāno aizņemties atkārtoti, vai arī neizmantojot īpašos akcijas piedāvājumus, kas apkopoti šī portāla pirmaja lapā, ir komisijas maksa par naudas līdzekļu izmantošanu. Ātrais kredīts online šādās situācijās nav lēts prieks un nākas papildus piemaksāt 10% līdz gandrīz 30% no aizņēmuma summas. Paralēli nemaksātājiem ir jārēķinās, ka soda sankcijas var būt visai bargas un, piemēram, smscredit piemēro soda naudu 1% dienā par saistību nepildīšanu. Tādējādi ir skaidrs, ka, lai ātrais kredīts online vidē būtu izdevīgs, ir jāaizņemas atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt naudas kredītu savlaicīgi.