Ātrais Kredīts Anglijā

By | 28 janvāris, 2013

Ārzemēs šobrīd atrodas daudzi Latvijas iedzīvotāji, no kuriem lielai daļai laiku pa laikam ir steidzami vajadzīga papildus nauda. Ātrais kredīts Anglijā ir pieejams līdzīgi kā Latvijā – bez ķīlas un dažu minūšu laikā, taču procentu likmes aizdevumiem Anglijā ir 3 – 10 reizes augstākas nekā līdzīgiem ātrajiem kredītiem Latvijā. Dzimtenē pārstāvētie bezprocentu ātro kredītu uzņēmumi ir apkopoti atrsaizdevums.lv sākumlapā, bet par Anglijas aizdevējiem variet pārliecināties pavisam vienkārši. Ierakstiet, meklētājā frāzi “payday loans” un atradīsiet daudzus Anglijas ātro kredītu uzņēmumus, kas piedāvā aizdevumu ar gada procentu likmi virs 1000%.

Ātrais kredīts Anglijā saņemams tepat Latvijā bezmaksas

Latvijas ātro kredītu uzņēmumu izmantošana, atrodoties Anglijā ir laba alternatīva, kā tikt pie kārotajiem atrais kredits anglijalīdzekļiem, tomēr ir daži priekšnoteikumi, lai tas izdotos:

  • jābūt aktīvam internetbankas pieslēgumam (kādā no Latvijas bankām). Internetbankas pieslēgums ir nepieciešams, jo reģistrācijas procesa laikā būs jāpārskaita 0,01 Ls uz kreditora bankas kontu. Ja bankas konts nav, variet mēģināt aizņemties no Vivus. Šī kreditora piedāvājumā ir ātrais kredīts bez reģistrācijas maksas līdz pat 1000 Ls. Naudu iespējams saņemt 15 – 20 minūšu laikā. 
  • jābūt aktīvam Latvijas mobilos sakaru pakalpojumu sniedzēja pieslēgumam (LMT, TELE2, Bite, Triatel, Amigo). 

Ja spējat izpildīt abus priekšnoteikumus, tad ātrais kredīts Anglijā atrodoties būs pieejams tepat Latvijā. Atšķirībā no Anglijas, vairāki Latvijā pārstāvētie uzņēmumi izsniedz kredītu līdz 200 Ls bez komisijas maksas (0%) uz laiku līdz 1 mēnesim. Atmaksājot naudu noteiktajā termiņā, nekas papildus nebūs jāmaksā.

Kā pieejams atrais kredits Anglija bez procentiem Latvijā?

Neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas, ja spējas izpildīt iepriekš minētos priekšnoteikumus, naudu kontā variet saņemt 10 – 20 minūšu laikā. Viss, kas  nepieciešams ir izpildīt sekojošas darbības:

  • salīdziniet visus ātros kredītus (iespēja ietaupīt no 10 Ls līdz 250 Ls); 
  • aizpildiet pieteikuma anketu izvēlētā kreditora mājas lapā; 
  • pārskaitiet reģistrācijas maksu, ja tāda tiek prasīta; 
  • norādiet vēlamo aizdevuma summu (ar sms, jaunizveidotajā profilā kreditora mājas lapā vai piezvanot); 
  • saņemiet naudu kontā. 

Prakse liecina, ka visātrāk naudu iespējams saņemt tajos gadījumos, kad aizdevējam un aizņēmējam ir bankas konts vienā un tajā pašā bankā. Ja konti ir atšķirīgās bankās, tad līdz naudas saņemšanai var nākties gaidīt pat vairāk kā vienu stundu, ekstrēmos gadījumos pat 3 dienas.

Ātrie aizdevumi Latvijā tiek izsniegti, pamatojoties uz 2 faktoriem – (1) klienta kredītvēstures izvērtējums, (2) maksātspējas izvērtējums. Attiecībā uz otro faktoru, daudzi aizdevēji grēko – pārbaudes veic pavirši vai vienkārši paļaujas uz aizņēmēja godavārdu, paralēli gan iekļaujot atrunu, ka nepatiesas informācijas sniegšana var draudēt ar kriminālatbildību. Reālā dzīvē ienākumus ir iespējams pārbaudīt tikai 1 veidā – pārbaudot informāciju par nomaksātajiem nodokļiem VSAA datu bāzē. Ja reģistrācijas procesā jums  netiek prasīta atļauja pārbaudīt VSAS rīcībā esošos datus, tad ienākumu pārbaude būs tikai tīrā formalitāte.

Ātrais kredīts no 18 gadiem Latvijā ir pieejams bez ķīlas un galvotāja, taču kredītvēstures pārbaude tiek veikta visiem. Ja jūs esiet iekļauti parādnieku reģistrā, tad aizņemties bez ķīlas būs krietni sarežģītāk. Informācija par pārkāpuma faktu glabājas parādnieku datu bāzēs vismaz desmit gadus un tur paliek arī tad, kad pārkāpums ir novērsts. Aizdevējam ir iespēja redzēt visu informāciju, gan to, kad pārkāpums tika veikts, gan, cik ilgā laikā novērsts. Neskatoties uz to, Latvijā joprojām ir aizdevēji, kas ārkārtīgi vēlas piesaistīt jaunus klientus un dažreiz riskē, aizdodot kredītu ar negatīvu kredītvēsturi. Saskaņā ar likumdošanu uzņēmumi nedrīkst reklamēt kredītus cilvēkiem ar negatīvu kredīta vēsturi, bet nevienam nav aizliegts tos izsniegt. Salīdzinoši ātrais kredīts Anglijā arī ir pieejams ar sliktu kreditēšanas vēsturi, taču procentu likmes ir maigi izsakoties drakoniskas.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.