Aizdevums līdz algai

By | 25 janvāris, 2013

Naudas aizdevums līdz algai var noderēt daudziem. Parādījies steidzams rēķins, jāpērk medikamenti, jālabo auto, jādodas atvaļinājumā, bet atvaļinājuma nauda vēl nav ieskaitīta, vienkārši pietrūkst nauda. Visās šajās situācijās var palīdzēt aizdevums līdz algai. Šis īstermiņa kredīta veids ļauj saņemt naudu tūlīt un bez maksas (0%). Atmaksājot naudu 1 mēneša laikā, nekas papildus nebūs jāmaksā. Piemērs, paņem 150 Ls kredītu mēneša 15. datumā, saņem algu nākamā mēneša sākumā un atmaksā visu aizdevumu. Viss. Saistības pret kreditoru ir dzēstas. Lētākie aizdevumi līdz algai ir apkopoti atrsaizdevums.lv sākumlapā.

Kā iegūstams aizdevums līdz algai?

Lai saņemtu aizdevumu līdz nākamajai algai bez procentiem, Tev ir jāveic sekojošas darbības:

  • salīdzini kredītus (potenciālais ietaupījums 10 Ls –  250 Ls);
  • aizpildi pieteikuma anketu izvēlētā uzņēmuma mājas lapā (aizņem 1 – 2 minūtēs);
  • pārskaiti reģistrācijas maksu (0,01 Ls, retāk 0,10 Ls) uz uzņēmuma kontu;
  • norādi vēlamo aizdevuma summu (nosūti īsziņu vai atzīmē atbilstošo summu savā jaunizveidotajā profilā);
  • saņem naudu kontā

Priešnoteikumi aizdevuma saņemšanai un alternatīvas

Aizdevums līdz algai kontā tiek ieskaitīts 10 – 20 minūtēs un tā saņemšanai nav vajadzīga ķīla vai galvotājas. Patiesībā naudas aizdevums ir pieejams arī bez izziņas no darba devēja un vispār bez darba vietas. Daudz grūtāk aizdevums ir iegūstams ar negatīvu kredītvēsturi, taču to var izdarīt. Piemēram, aizdevums pret auto ķīlas garantiju  dod iespēju 1 dienas laikā saņemt gandrīz pilnu auto novērtējuma vērtību. Maksimālā summa, ko šādā veidā iespējams iegūt ir 10 tūkstoši latu, taču neviens neliedz aizņemties 100 Ls vai 500 Ls. Gadījumā, ja aizdevums līdz algai nespēj piepildīt jūsu vajadzības, kredīts pret auto varētu būt pat piemērotāks.  Auto ieķīlāšana notiek tikai uz papīra un ar to ir iespējams turpināt braukt. Procentu likmes ir vairākas reizes zemākas nekā ātrajiem kredītiem un aizdevums pieejams ikvienam auto īpašniekam, kura automobilis nav vecāks par 20 gadiem.

[button link=”http://www.atrsaizdevums.lv” type=”big” newwindow=”yes”] Saņemt kredītu[/button]
Neskatoties uz to, kuru no aizdevumiem jūs izvēlaties, ir vērts paturēt prātā, ka aizdevums līdz algai nav dāvana. Neatmaksājot to savlaicīgi, jārēķinās ar papildus izdevumiem. Piemēram, kredīta pagarināšana uz 1 mēnesi var izmaksāt, līdz pat 25% no neatmaksātās kredīta summas. Tas ir daudz, tādēļ ir vērts nedaudz iespringt, lai atlīdzinātu parādu savlaicīgi.

Ātrais aizdevums līdz algai katru dienu palīdz daudziem tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju, taču, lai darījums būtu veiksmīgs ir svarīgi izvērtēt savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi. Aizņemieties atbildīgi.