Ātrais kredīts bez ķīlas

By | 7 decembris, 2011

Ātrais kredīts internetā ir vienkāršākais un ērtākais veids kā aizņemties naudu. Turklāt atšķirībā no lombarda vai kāda augļotāja nav nepieciešama nekāda ķīla. Viss, kas ir nepieciešams ir mobilā telefona numurs un bankas konta numurs. Papildus tam, reģistrējoties pie kāda no aizdevējiem Tev pirmajā reizē būs jānorāda cita personīgā informācija (personas kods, vārds, uzvārds, dzīves vieta).

Būtiski, ka atsevišķi kreditori piedāvā saņemt kredītu ne tikai bez ķīlas, bet arī bez komisijas maksas un bez procentiem. Nepārprotiet, nauda, kuru aizņematies būs jāatmaksā, taču, ja atdosi to līgumā noteiktajā termiņā, Tev nebūs jāpārmaksā. Tik izdevīgs piedāvājums mūsdienās nav ierasta lieta, to piedāvā tikai daži (spied uz linka).

[button link=”http://www.atrsaizdevums.lv” type=”big” color=”red”] Saņemt naudu[/button]

Protams, par brīvu ir tikai siers peļu slazdā, tādēļ ņem vērā – kreditori šādu iespēju piedāvā, jo vēlas nodibināt ilgtermiņa sadarbību (par nākamajiem aizdevumiem ir jāmaksā procenti). Turklāt, ja naudu neatdosi savlaicīgi būs jāmaksā arī soda procenti.

Pieteikšanās kārtība

Aizpildot kreditora mājas lapā informāciju par sevi, Tuvarēsi pieteikties ātrajam kredītam. Tavs pieteikums tiks izvērtēts un pēc neilga laika (20 minūtes līdz pāris stundas) un, ja radīsies kādi jautājumi Tev, iespējams, atzvanīs konsultants, lai uzzinātu papildus nepieciešamo informāciju. Lēmuma pieņemšanu ietekmēs tava līdzšinējā kredītvēsture un cita datu bāzēs pieejamā informācija. Ja pagātnē būs bijušas kādas problēmas ar kredīta, līzinga vai pat mobilā telefona rēķinu apmaksu un būsi iekļuvis melnajā sarakstā, tad kredītu iespējams nesaņemsi, tomēr tas nav 100%.

Šobrīd starp aizdevējiem ir izveidojusiesliela konkurence un cīņa par klientiem ir ļoti nopietna, tādēļ pastāv liela varbūtība, ka gadījumā, ja problēmas ar kredītu atdošanu ir bijušas pirms pāris gadiem vai bijušas nenozīmīgas aizdevumu saņemsi jebkurā gadījumā.

Atceries – aizņemšanās procesam ir jābūt izdevīgam Tev nevis kreditoriem, tādēļ apdomā un pieņem lēmumu apdomīgi, bet, kad esi izlēmis, vienalga Par vai Pret aizdevuma ņemšanu vairs par to nedomā. Dzīvē ir pārāk īsa, lai visu laiku šaubītos, jākustās uz priekšu.

[button link=”http://www.atrsaizdevums.lv” type=”big” color=”red”] Saņemt naudu[/button]