Ātro aizdevumu plusi un mīnusi

By | 7 decembris, 2011

Ātros aizdevumus Latvijā šobrīd piedāvā virkne nebanku kreditori (lombardi, ātrie aizdevumi). Ņemot vērā augsto konkurenci šajā nozarē, vairāki no tiem saviem potenciālajiem klientiem piedāvā dažādas priekšrocības, no kurām nozīmīgākā un saistošākā ir pirmais kredīts bez komisijas maksas.
Aizdevums bez komisijas maksas
Izvēloties kredītu būtu jāņem vērā šo uzņēmumu līdzšinējā darbība un attieksme pret klientiem, tādēļ mēs iesakam izvēlēties vienu no četriem (spiežot uz linka) zemāk minētajiem piedāvājumiem.
[button link=”http://www.atrsaizdevums.lv” type=”big” color=”red”] Saņemt naudu[/button]

Ātrā kredīta plusi :
(1) noteiktajā termiņā atdod tik naudu, cik esi aizņēmies un ne santīmu vairāku;
((2) ātrums – saņem naudu savā kontā max. 20 minūšu laikā;
(3) konfidencialitāte – citi nezinās, ka Tev bija īslaicīgas finansiālas grūtības;
(4) ietaupīts laiks (tas ir ātrāk un ērtāk kā aizbraukt uz otru pilsētas galu vai vēl tālāk);
(5) iespēja novērst īslaicīgo finansiālo grūtību potenciālās sekas (būs dāvana svētkos, nauda par ko dzīvot līdz algai, nopirkt medikamentus u.t.t.);
(6) disciplīna – aizņemoties naudu, Tu zināsi, ka, lai izvairītos no sankcijām Tev tā ir jāatdod savlaicīgi. Tas motivēs Tevi turpmāk vairāk sekot saviem izdevumiem, veidot ietaupījumus, lai vairs nebūtu jāaizņemas.
Ņem vērā, ka pirmais kredīts. pat bez komisijas maksas nav bezmaksas kredīts un nauda Tev būs jāatmaksā jebkurā gadījumā.

Ātrā kredīta mīnusi
(1) Tavi personas dati (personas kods, bankas konta numurs, kontaktinformācija) nonāk aizdevēja datu bāzē. It kā nekas īpašs, bet arī nekas patīkams;
(2) pieradums – virkne zinātnisku pētījumu liecina, ka cilvēkiem ir tendence atkārtot savas līdzšinējās darbības, tādēļ Tu vari pierast pie aizņemšanās.
(3) potenciālās papildus izmaksas – neatdodot naudu savlaicīgi Tev būs jāmaksā soda procenti. Ja neesi drošs, ka varēsi atmaksāt savlaicīgi un ir iespēja vai laiks doties uz banku, labāk dari tā.

Ņem vērā, ka pirmais kredīts bez komisijas maksas nav daudzkārtējs piedāvājums. Aizņemoties atkārtoti Tev būs jāmaksā komisijas maksa/procenti (vidēji 10% mēnesī), kā arī soda procenti, ja nokavēsi. Tādēļ gadījumā, ja ņem kredītu atkārtoti vari apsvērt iespēju to ņemt pie cita aizdevēja, kas arī piedāvā kredītu bez komisijas maksas.

No otras puses, ja sadarbība pirmajā reizē ir bijusi veiksmīga, tad varbūt ir vērts apsvērt tās turpināšanu. Ne jau, lai palielinātu kreditora ienākumus, bet, lai nedalītu savu personisko informāciju pa labi un pa pa kreisi. Aizņemies atbildīgi un izvērtē savas iespējas atmaksāt.

Ja nosliecies PAR ātro aizdevumu, tad iesakam mūsu sadarbības partnerus. (Detalizētāka informācija par piedāvājumiem vietnes pirmajā lapā.)

[button link=”http://www.atrsaizdevums.lv” type=”big” color=”red”] Saņemt naudu[/button]