Ātrais kredīts bez maksas

By | 23 jūnijs, 2012

Ātrais kredīts bez komisijas maksas ir pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu. Maksimālais kredīta termiņš ir 30 – 45 dienas (atkarībā no aizdevēja) un atmaksājot naudu šajā periodā jums būs jāatdod tikai tik, cik aizņēmāties. Piemēram, aizņemoties 170 eur uz 30 dienām, pēc 30 dienām vai ātrāk jums būs jāatmaksā tie paši 170eur. Ja pēkšņi saprotat, ka nespēsiet atmaksāt naudu līgumā noteiktajā termiņā, tad variet izmantot līguma pagarināšanas iespēju, tiesa tas ir maksas pakalpojums.

Reklāma 

ViaSMS – 350eur/30 dienas/0%

SMSCredit – 425eur/30dienas/0%

Ferratum – 350eur/0%/30 dienas

Ātrā kredīta noformēšanas īpatnības

 1. Pie viena kreditora naudu bez maksas ir iespējams aizņemties tikai pirmajā reizē (otrajā reizē jāmaksā komisijas maksa);
 2. Pieteikšanās kredītam notiek internetā, aizdevēja mājas lapā;
 3. Naudu iespējams saņemt ļoti ātri (pat 10 – 15 minūšu laikā pēc reģistrēšanās pie aizdevēja);
 4. Piedāvājumi liekas līdzīgi, taču ir daudzas būtiskas nianses, kas tos padara ļoti atšķirīgas (vienmēr salīdzini visus piedāvājumus);
 5. Kredīta pagarināšanas likmes ir salīdzinoši ļoti augstas (10 – 30 procenti mēnesī no neatmaksātās summas);
 6. Nav nepieciešams galvotājs, ķīla vai izziņa no darba vietas.
 7. Pirms aizņemšanās svarīgi izlasīt līgumu līdz beigām.

Kā saņemt kredītu?

 1. Salīdzini visus ātros kredītus (skat. portāla sākumlapu);
 2. Izvēlies izdevīgāko piedāvājumu;
 3. Reģistrējies pie izvēlētā kreditora;
 4. pārskaiti 1 santīmu uz kreditora kontu (šādi apliecināsi, ka esi konta turētājs);
 5. Saņem naudu savā kontā.

Ātrā kredīta priekšrocības:

 1. Naudu iespējams saņemt ļoti ātri;
 2. Atmaksājot bezmaksas kredītu savlaicīgi tas ir absolūti izdevīgākais piedāvājums (atdod, cik aizņēmies);
 3. Nav nepieciešamas nekādas izziņas vai dokumenti.
Kad izvēlēties ātro kredītu?

Šobrīd aizvien vairāk cilvēki Latvijā dzīvo no algas līdz algai un tieši pēdējās nedēļās izjūt nepieciešamību pēc papildus līdzekļiem. Šādā situācijā ir iespējami divi scenāriji – (1) savilkt jostu ciešāk vai rīkoties pārdomātāk ar savām finansēm, (2) aizņemties. Absolūti labākā izvēle ir pirmais scenārijs, taču ne vienmēr tas ir iespējams. Auto remonts (ja jānokļūst uz darbu), veselības problēmas, steidzams brauciens vai izcili izdevīgs piedāvājums veikalā ilgi kārotam un nepieciešamam pirkumam ir tikai dažas no iespējām. Galējas nepieciešamības gadījumā pastāv iespēja aizņemties arī naudu aviobiļetei, lai dotos strādāt uz ārzemēm. Smagi, taču dažreiz ir jāpieņem arī šāda izvēle, lai parūpētos par savu ģimeni, tuvākajiem vai vienkārši pats sevi. Lai kāda arī būtu situācijā, brīžos, kad nauda ir nepieciešama steidzami ātrais kredīts var palīdzēt.

Kā atmaksāt kredītu?

Kredītu iespējams atmaksāt bez makss jebkurā brīdī līguma noteiktā termiņa ietvaros, pārksaitot naudu uz kreditora kontu. Būtiski ņemt vērā, ka pirms aizņemšanās vienmēr ir jābūt skaidrai izpratnei par to kā kredītu atmaksāt. Pretējā gadījumā pastāv iespēja, ka var nākties maksāt ne tikai par par kredīta pagarināšanu, bet sliktākajā gadījumā arī soda sankcijas (pat vairāk kā 1% dienā no neatmaksātās summas).

Lai arī likums liedz soda sankcijās aprēķināt vairāk par 100% no kredīta summas, tomēr jārēķinās, ka aizdevēji parādu nodod parādu piedzinēju firmām, kas par saviem pakalpojumiem aprēķina ļoti lielas maksas. Tādējādi galarezultātā var tikt prasīts samaksāt pat trīskāršu summu, kā arī var tikt sabojāta kredītvēsture un šādā situācijā saņemt atkārtotu kredītu vai kredītu mājokļa iegādei var būt ļoti sarežģīti.

Vienalga kādu izvēli jūs izdariet, atcerieties, ka jūs paši esat atbildīgi par pieņemtajiem lēmumiem un tas ir lieliski. Dzīve tieši tāpēc arī ir dota, lai iemācītos dzīvot to apzināti un pareizi, pat situācijās, kad jāizvēlas, kurš ātrais kredīts ir jums piemērotākais. Ja vajadzīga palīdzība, aplūkojiet kredītu salīdzinātāju.