Ātro kredītu veidi

By | 23 jūnijs, 2012

Latvijā populārākie ātrie kredīti privātpersonām

Šobrīd ātros kredītus fiziskām personām Latvijā piedāvā vairāki desmiti uzņēmumu, taču ne visi ir izdevīgi. Ja steidzami nepieciešama nauda uz neilgu laiku un ziniet, ka varēsiet to atdot savlaicīgi, tad aplūkojiet

Ātrais kredīts

Ātrais kredīts ir aizdevums, kura saņemšanai nav nepieciešama ķīla vai galvotājs, taču ir jābūt vismaz 18 gadu vecam. Pirms naudas aizdošanas uzņēmumi izvērtē klientu maksātspēju (ienākumu apjomu un regularitāti), kā arī kredītsaistības. Lai saņemtu kredītu ir jāreģistrējas aizdevēja mājas lapā. Pēc reģistrēšanās iespējams norādīt nepieciešamo kredīta summu un aptuveni 20 minūšu laikā saņemt atbildi par kredīta piešķiršanu. Ja atbilde ir pozitīva naudu iespējams saņemt dažu minūšu laikā.

SMS kredīts

SMS Kredīts pēc savas būtības ir tas pats ātrais kredīts, kas savu nosaukumu ieguvis, pateicoties iespējai saņemt naudu, piesakoties tai ar īsziņas palīdzību. Šāda iespēja ir noderīga tajos gadījumos, kad vēlaties saņemt atkārtotu kredītu no tā paša aizdevēja, taču tas būtu noderīgi vien tajā gadījumā, ja nepieciešama lielāka naudas summa nekā 200 Ls. Visos citos gadījumos iespējami daudzkārt izdevīgāki risinājumi'(sarakstu skat. portāla sākumlapā), kas ļauj ietaupīt vairākus simtus latu.

Pirmais kredīts bez komisijas maksas

Pirmais kredīts bez komisijas maksas ir AKCIJAS piedāvājums, ko var saņemt tikai jaunie klienti. Maksimālā summa tradicionāli nepārsniedz 200 Ls un nauda jāatmaksā ne vēlāk kā 30 vai atsevišķos gadījumos 45 dienu laikā. Piemēram, aizņemoties 120 Ls uz 30 dienām, klientam pēc 30 dienām ir jāatmaksā tie paši 120 Ls un ne santīms vairāk. Ja kredīta termiņu nepieciešams pagarināt, to ir iespējams izdarīt par maksu (10-30 procenti no neatmaksātās summas).

Ātrie kredīti bez darba vietas

Ātrie kredīti bez darba vietas ir kredīta veids, ko iespējams saņemt cilvēkiem, kuri šobrīd nav stājušies darba attiecībās, taču steidzami nepieciešama nauda. Šādu iespēju piedāvā vairāki uzņēmumi, no kuriem izdevīgākie parasti ir zināmākie (apskati salīdzinājumu portāla sākumlapā). Jāņem gan vērā, ka aizņemšanās šādā situācijā ir ar paaugstinātu risku, jo nauda nav dāvana un būs jāatmaksā jebkurā gadījumā.

Ātrie kredīti no privātpersonām

Ja internets nav pieejams vai arī kredītu internetā saņemt nav iespējams, vienmēr pastāv iespēja aizņemties no privātpersonām. Ideālā gadījumā tie ir zināmi cilvēki (draugi, radi, paziņas), kuriem uzticaties un esiet gatavi lūgt palīdzību. Alternatīva ir aizņemties no nezināmiem cilvēkiem, taču vienmēr jārēķinās, ka, ja šādi cilvēki ir gatavi izsniegt naudu nepazīstamiem, tad viņi ir gatavi paaugstinātam riskam, kas saistīts ar peļņas gūšanu, t.sk. naudas atgūšanu (iespējams arī vardarbīgā veidā). Šī iemesla dēļ daudzkārt labāk ir aizņemties naudu no labi zināmām privātpersonām vai ātrajiem kreditoriem, jo šīs darbības tiesiskais regulējums ir ļoti labi sakārtots.