Atri krediti lv

By | 2 februāris, 2013

Ātrie kredīti jeb atri krediti lv ir visi tie naudas aizdevumi, kurus iespējams saņemt 10 – 20 minūtēs, maksimums 1 stundas laikā. Loģiski spriežot bankas uz ko tādu nav spējīgas, arī uz lombardu aizskriet tik ātri iespējams vienīgi tiem, kas dzīvo lombardam pavisam tuvumā, taču jums nevajag nekur skriet. Atri krediti lv ir pieejami neatejot  no datora, pat nepagriežot galvu (joks). Ja vēlaties aizņemties izdevīgi, ielūkojaties atrsaizdevums.lv sākumlapā un salīdziniet, kurš no aizdevumiem ir jums izdevīgākais. Turpinājumā aplūkosim, vai atri krediti ir ari lēti.

Atri krediti bez maksas un ķīlas internetā

Saskaņā ar publiski pieejamo informāciju, visātrāk aizdot  naudu līdz 150 Ls sola SohoCredit (10 minūtes), taču daudz neatpaliek arī Latcredit un Vivus (15 minūtes). Minicredit garantē naudas pārskaitīšanu aptuveni 1 stundas laikā, taču būtiski atzīmēt, ka tas ir tikai pie nosacījuma, ka negadās būtiski traucējumi – sakaros, starpbanku maksājumos vai kādā citā veidā. Ja vēlaties saņemt naudu maksimāli ātri, tad jums būs piemēroti atri krediti lv, kuru īpašniekiem ir konts tajā pašā bankā, kur jums. To pārbaudīt ir pavisam vienkārši, piesakieties kredītam un reģistrācijas procesa laikā varēsiet uzzināt visu būtiskāko informāciju par aizdevēju. Ja kaut kas neapmierina, vienkārši spiediet taustiņu back un izvēlēties otru izdevīgāko no atrsaizdevums.lv apkopotajiem kredītiem. Mūsdienās ir pieejami arī kredīti bez pastāvīgas darba vietas, taču to izmantošana ir riskanta kaut vai tikai tādēļ, ka līdzekļi par ko atmaksāt aizdevumu ir tikai retajam.

Lai atri krediti lv būtu izdevīgi, tiem ir jābūt bez komisijas maksas un bez procentiem. Šādu iespēju šobrīd piedāvā vairāki ātro kredītu uzņēmumi, taču tas attiecas tikai uz jaunajiem klientiem. Ja  plānojat aizņemties atkārtoti, izvēlieties citu aizdevēju un ietaupīsiet vismaz 10 Ls. Liekas maz? Parēķiniet, cik dienā nopelnat un, cik stundas jums būtu jāstrādā, lai nopelnītu šos 10 latus. Svarīgi arī pieminēt, ka gadījumā, ja aizņematies virs 50 Ls vai pat 100 Ls, tad reālais ietaupījums var būt pat lielāks. Standarta procentu likme par aizņemšanos uz 1 mēnesi parasti ir 10% līdz 25%. Aizņemoties 100 Ls bez procentiem jūs pirmajā mēnesī ietaupat jau pieminētos 10 Ls – 25 Ls. Aizņemoties virs 100 Ls pie bezprocentu kreditora jūs variet ietaupīt jau vairāk. Matemātika ir vienkārša, taču daudzi aizņēmēji tai nepievērš uzmanību. Esiet gudrāki par citiem. Ja variet iztikt bez aizņēmuma, dariet to, ja tomēr ļoti pietrūkst un apzinaties savas spējas un iespējas aizņemieties maksimāli izdevīgi.

Kā atmaksājami atri krediti ?

Saskaņā ar ar Latvijas Republikas likumdošanu ikviens ir tiesīgs atmaksāt aizdevumu pirms termiņa, turklāt kreditors par to nedrīkst prasīt atlīdzināt savu negūto peļņu. Atlīdzinot parādu, pārskaitiet naudu uz kreditora bankas kontu, turklāt dariet to ievērojot vislielāko precizitāti, jo pretējā gadījumā nauda sasniegs kreditoru vēlāk nekā plānots vai arī nesasniegs vispār. Abos gadījumos atri krediti lv var strauji kļūt dārgi, jo saskaņā ar līguma nosacījumiem, gadījumos, kad naudas aizdevumi netiek atlīdzināt savlaicīgi, ir jāmaksā par līguma termiņa pagarināšanu (no 12,5% mēnesī) vai sliktākajā gadījumā jāmaksā soda sankcijas. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi. Atri krediti nav dāvana.