Ātrie kredīti pret ķīlu

By | 11 aprīlis, 2013

Brīdī, kad vajadzīgi ātrie kredīti pret ķīlu tam parasti ir divi iemesli – (1) neviens cits neaizdod, (2) vajadzīga lielāka kredīta summa. Visbiežāk LR iedzīvotāji cenšas aizņemties pret nekustamo īpašumu – dzīvokli, māju vai zemi, taču tas savā ziņā ir neprāts. Aizņemšanās vienmēr ir saistīta ar risku un ir jābūt ārkārtīgi nopietnam iemeslam, lai liktu uz spēles savu dzīves vietu vai lauku mājas. Par laimi tie nav vienīgie ātrie kredīti pret ķīlu, ir arī drošākas iespējas.

Kuri ir visizdevīgākie ātrie kredīti pret ķīlu internetā ?

Atmetot aizdevumu pret nekustamo īpašumu paliek vien daži risinājumi. Viens no tiem ir lombards, kur var ieķīlāt praktiski jebkuru daudzmaz atrie krediti pret kiluvērtīgu priekšmetu. Lombardi ir paši primitīvākie kredīti pret ķīlu, taču reizē arī vieni no efektīvākajiem. Aiznes mantu un saņemt līdz 50% no tās vērtības dažu minūšu laikā. Tiesa, jārēķinās, ka prece tiks novērtēta, balstoties uz tās nolietojumu un tirgus vērtību, nevis jaunas preces vērtību.

Otrs variants ir aizdevums pret automašīnas ķīlu, kas ļauj aizņemties līdz 90% no nekustamā īpašuma vērtības uz laiku līdz 5 gadiem. Paņemot šo kredītu, auto īpašnieks var turpināt lietot savu auto un naudu kontā var saņemt pat 1 dienas laikā. Procentu likmes šim aizdevumam ir būtiski zemākas nekā piedāvā parastie ātrie kredīti, turklāt maksimālā summa var būt pat 10 tūkstoši latu. Kurš izvēlas šo kredītu? Vairumā gadījumu tie ir cilvēki, kuriem neviens cits vairs neaizdod vai arī uzņēmēji, kuriem vajadzīgi apgrozāmie līdzekļi uzņēmuma darbības turpināšanai. Ņemot vērā, ka lielākā daļa LR reģistrēto auto maksā līdz 3000 Ls, arī aizņēmums pret auto ķīlu parasti nav lielāks par šo summu, bet vairumā nepārsniedz 1000 Ls. Prasības, lai saņemtu šo aizdevumu ir ļoti minimālas un tas ir pieejams pat cilvēkiem ar sliktu kredīta vēsturi un bez regulāriem ienākumiem. Detalizētāk par šo iespēju variet uzzināt, nospiežot uz iepriekšējās teksta saites.

Trešā alternatīva brīžos,  kad vajadzdīgi aizdevumi pret ķīlu ir ātrais kredīts bez ķīlas. Pašreizējos apstākļos ātrie kredīti ir pieejami salīdzinoši viegli un nauda kontā tiek ieskaitīta 10 – 20 minūtēs. Maksimālā summa, ko var iegūt bez procentiem ir 200 latu, bet ar komisijas maksu pat krietni vien vairāk. Konkurence kreditoru starpā ir salīdzinoši liela, līdz ar to daļa aizdevēju piedāvā pat kredītus bez pirmās iemaksas. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas spējas atmaksāt naudas aizdevumu savlaicīgi.