Vai varu aizņemties bez ķīlas internetā ?

By | 11 aprīlis, 2013

Cilvēki, kuri meklē aizdevumu internetā bieži vien nemaz nenojauš, ka var aizņemties bez ķīlas. Pašlaik vairāki kreditori ļauj ikvienam no mums aizņemties bez komisijas maksas un procentu maksājumiem uz 1 mēnesi. Tas nozīmē,  ka, paņemot 100 Ls, 150 Ls vai pat 200 Ls kredītu, 30 dienu laikā būs jāatmaksā tikpat, cik paņemts. Bez ķīlas, bez galvotāja un bez izziņas no darba devēja.

Kas vajadzīgs, lai aizņemtos bez ķīlas internetā ?

Kredīts internetā ar to arī ir pievilcīgs, ka tā saņemšanai nav vajadzīgs praktiski nekas. Ja tavā rīcībā ir mobilais telefons, bankas konts un vismaz 0,01 Ls kontā, tad vari aizņemties bez ķīlas pat 15 minūtēs. Svarīgi gan saprast, ka visi kredīti nav vienādi, tādēļ pirms aizņemties ir izšķiroši svarīgi salīdzināt potenciāli izdevīgākos piedāvājumus. (Kredītu salīdzinājums ir pieejams šī portāla sākumlapā.). Daudz detalizētāk par to kā iespējams aizņemties bez nodrošinājuma jau analizējām iepriekš rakstā Kredīts bez ķīlas. Tomēr pat, ja jums ir slinkums iedziļināties visās niansēs, nepalaidiet garām iespēju ietaupīt reālu naudu (vismaz 10 Ls) un pirms aizņemšanās salīdziniet visus kredītus atrsaizdevums.lv sākumlapā.

Cik maksā aizņemšanās internetā ?

Naudas kredīta aizņemšanās internetā ir izdevīga, jo jaunajiem klientiem īstermiņā ir pieejams kredīts bez komisijas maksas. Vienlaikus situācijās, kad vajadzīgs lielāks patēriņa kredīts, to ir iespējams aizņemties bez ķīlas internetā. Piesakoties kredītam online, ir iespēja uzzināt, cik liels kredīts ir pieejams, turklāt kreditors sagatavo individuālu, tieši konkrētajam klientam paredzētu kredīta pieteikumu. Maksimālā summa, ko ļauj iegūt ilgtermiņa patēriņa kredīti ir 7000 Ls un procentu likme šiem aizdevumiem ir krietni zemāka nekā ātrajiem kredītiem. Klientiem ar tīru kredītvēsturi, regulāriem ienākumiem un mazām kredītsaistībām tiek piedāvāts pat patēriņa kredīts ar procentu likmi no 22% gadā. Salīdzinoši ātrajiem kredītiem šī procentu likme reti, kad ir zemāka par 100% – 200%. Tiesa, šis risinājums  nebūs piemērots apstākļos, kad vajag kredītu uz minūti, jo ilgtermiņa patēriņa kredīti tiek izsniegti ne ātrāk kā 3 – 4 darba dienu laikā.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt kredītu savlaicīgi. Atšķirībā no siera peļu slazdā, ātrie aizdevumi bez ķīlas un procentiem ir pieejami tikai īstermiņā un jebkurā gadījumā būs jāatmaksā.