DSA Invest

By | 9 aprīlis, 2013

Uzņēmums DSA Invest ir viens no daudziem patēriņa kredītu uzņēmumiem Latvijā, kas saņēmis Patērētāju tiesību un aizsardzības centra licenci un var likumīgi piedāvāt nebanku kreditēšanas pakalpojumus visiem Latvijas iedzīvotājiem. Šobrīd DSA Invest piedāvā, galvenokārt, divus pakalpojumus – autososcredit un sauleskredits. Visi izdevīgākie aizdevumi internetā ir apkopoti mūsu portāla sākumlapā.

Ko piedāvā DSA Invest ?

Uzņēmuma DSA Invest populārākais pakalpojums ir saules kredīts, kas ļauj aizņemties līdz pat 2000 Ls uz laiku līdz 3 gadiem. Atšķirībā no citiem kreditoriem DSA Invest veic ārkārtīgi rūpīgi klientu maksātspējas izvērtējumu. Piesakotis aizdevumam, tiek prasīta ne tikai informācija par ienākumiem un k redītsaistībām, bet ir arī jāuzrāda komunālo pakalpojumu, elektrības, interneta u.c. rēķini.  Minimālais vecums, no kura tiek izsniegts kredīts ir 21 gads. No vienas puses, var saprast DSA Invest mērķi iegūt maksimāli precīzu informāciju, bet, no otras puses, tik liela detalizācija jau liekas iejaukšanās cilvēku privātajā dzīvē. Ja jums ir vajadzīgs kredīts bez ķīlas, dsa invest varētu noderēt, taču praksē pastāv daudzi kreditori, kas aizdod uz labākiem nosacījumiem un mazākām prasībām.

Paralēli DSA Invest veidotais autososcredit ļauj ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kura rīcībā ir automašīna aizņemties līdz pat 70% no auto vērtības dažu dienu laikā. Šis ir labs variants situācijās, kad vajadzīgs kredīts bez banku starpniecības un pieder automašīna. No otras puses, tirgū ir pieejami arī pakalpojumi, kas ļauj aizņemteis līdz pat 90% no auto novērtējuma vērtības. Kredīts pret auto ķīlu internetā šobrīd tiek piedāvāts līdz pat 10 tūkstošiem latu un naudu ir iespējams saņemt jau 1 dienas laikā, turklāt, saglabājot tiesības, pārvietoties ar savu automobili visu kredīta atmaksas periodu.

DSA Invest kontakti

Internetā ir pieejama salīdzinoši skopa  informācija par dsa invest, taču šāda iezīme ir kopīga gandrīz visiem patēriņa kredītu uzņēmumiem. Ja vēlaties sazināties, lai noskaidrotu trūkstošos jautājumus, variet apmeklēt DSA invest viņu birojā Zemitāna ielā 2b-308, Rīgā, LV-279. Pirms izvēlēties jebkuru no aizdevumiem gan ir svarīgi paturēt prātā, ka nebanku kredīti internetā ir reāli finanšu darījumi un gadījumā, ja saistības netiek pildītas savlaicīgi pret kredītņēmēju var tikt pielietotas soda sankcijas. Tradicionāli vispirms tiek piedāvāta iespēja pagarināt līguma darbības termiņu (ne vienmēr), bet, ja tas  netiek ievērots ir jāmaksā soda sankcijas. Tas, cik lielā mērā šo prasību uztur DSA invest ir atklāts jautājums. Aizņemieties atbildīgi.