Kredīts līdz 10000 Ls

By | 12 aprīlis, 2013

Nauda nedara laimīgu, taču bez tās dzīvot mūsdienās nav iespējams. Mazas problēmas var palīdzēt atrisināt ātrie kredīti (skat. portāla sākumlapu), taču ne vienmēr ar to pietiek. Kredīts līdz 10000 ls var palīdzēt piepildīt ļoti daudzus mērķus un sapņus. Tradicionāli šādos brīžos var rasties vēlme aizņemties bankā, taču mūsdienās komercbankas ir kļuvušas ārkārtīgi piesardzīgas un izvirza ļoti stingrus kritērijus. Ko darīt? Par to arī ir šis stāsts.

Kur iegūstams kredīts līdz 10000 Ls ?

Lieli naudas kredīti viennozīmīgi prasa, lai termiņš uz kuru kredīts tiek aizdots būtu vismaz 1 gads, taču labāk pat patēriņa kredīts līdz 10000 lskrietni ilgāks termiņš. Iespēju aizņemties uz laiku līdz 5 gadiem Latvijā piedāvā ilgtermiņa naudas aizdevumi. Maksimālā summa, ko iespējams aizņemties bez ķīlas ir 7000 Ls, bet piesaistot ķīlu vai galvotāju pastāv iespēja saņemt praktiski neierobežotus naudas līdzekļus. Kredīta pieteikuma izskatīšana bieži ir bez maksas un atbilde par aizdevuma pieejamību tiek sniegta dažu stundu laikā.

Pozitīva lēmuma gadījumā ilgtermiņa kredīts bez ķīlas tiek ieskaitīts klienta kontā 2 – 4 dienu laikā. Galvenie priekšnoteikumi, lai aizņemtos šādā veidā ir tīra kredītvēsture un regulāri ienākumi. Ja spējat izpildīt šīs prasības, tad pilnīgi iespējams, ka variet aizņemties pavisam ātri un vienkārši. Atliek tikai pamēģināt.

Kredīts līdz 10000 ls ir pieejams arī aizņemoties pret ķīlu. Daudzi ir informēti, ka ir iespējams ieķīlāt nekustamo īpašumu – māju, dzīvokli vai zemi, taču tas ir augsta riska darījums, ko mēs tomēr neiesakām. Daudz labāka alternatīva šajos apstākļos ir auto ieķīlāšana, saglabājot tiesības pārvietoties ar savu auto. Šis risinājums ļauj saņemt līdz pat 10000 ls vienas dienas laikā. Pieejamās kredīta summas lielums ir atkarīgs no auto novērtējuma. Ja auto ir labā stāvoklī, kredītņēmējs var iegūt līdz pat 90% no automašīnas novērtējuma vērtības. Tiesa, jārēķinās, ka summa par kādu tiks novērtēts jūsu auto var atšķirties no jūsu iecerēm. To, vai variet pretendēt uz aizdevumu pret automobili variet noskaidrot, piesakoties kredītam. Piesakoties būs jāaizpilda anketa un jāpārskaita 1 santīma reģistrācijas maksa, kā apliecinājums, ka esiet reāls cilvēks. Jārēķinās gan, ka ieķīlāt iespējams tikai tādu auto, kas nav vecāks par 20 gadiem un ir darba kārtībā.

Cik izmaksā ilgtermiņa kredīti internetā ?

Ievadā jau norādījām, ka ātros kredītus iespējams saņemt pat 15 minūtēs, turklāt bez ķīlas. Lai arī pirmais kredīts bez komisijas maksas ļauj aizņemties salīdzinoši izdevīgi (jāatdod, cik paņemts), tomēr ilgtermiņā šie kredīti ir ārkārtīgi dārgi un procentu likmes var pārsniegt pat 200% gadā. Kredīts līdz 10000 Ls nekādā gadījumā nevar tikt ņemts uz šādiem procentiem un ilgtermiņa aizdevumi jau savā būtībā ir daudzas reizes lētāki.

Tradicionāli kredīta procentu likme ir atkarīga no klienta ienākumiem, kredītsaistībām un kredītvēstures, kā arī izvēlētā aizdevuma termiņa un summas. Tādējādi pirms pieteikuma aizpildīšanas precīzas izmaksas nav iespējams prognozēt, taču ir zināmi likmju limiti. Piemēram, kredītam bez ķīlas līdz 7000 Ls procentu likme ir no 22% gadā, savukārt aizdevums pret auto tiek piedāvāts ar procentu likmi robežās no 32% līdz 45% gadā. Ja neziniet, kurš risinājums jums ir labāk piemērots, vienkārši piesakieties aizdevumam vairākos uzņēmumos un komercbankās. Pieteikšanās kredītam pati par sevi neuzliek nekādas saistības, taču ļauj iegūt nenovērtējamu informāciju un reālu piedāvājumu. Dažus no iespējams perspektīvākajiem risinājumiem variet aplūkot sadaļā ilgtermiņa kredīti, portāla augšpusē, kur pieejams arī kredīts līdz 10000 Ls. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt kredītu savlaicīgi.