Ātrie naudas aizdevumi no 19 gadiem internetā bez ķīlas un procentiem

By | 22 janvāris, 2013

Astoņpadsmit gadu sasniegšana ir būtisks solis ikviena cilvēka dzīvē. Vairumā valstu, t.sk. Latvijā tieši no 18 gadiem tiek atvērtas durvis uz pieaugušo pasauli – alkohols, cigaretes, klubi, naudas aizdevumi, seks, kāzas, piedalīšanās vēlēšanās. Visas šīs lietas iespējams darīt no 18 gadu vecuma, taču pirms izbaudīt jauniegūtās brīvības ir vērts apdomāt iespējamās sekas un rīkoties atbildīgi. Aizņemties 18 gadu vecumā var būt riskanti, jo pastāv samērā liela iespēja, ka personība vēl nav nobriedusi. Nogaidot vienu vai divus gadus, liela daļa pieņem lēmumus apdomīgāk, apzinoties sekas, kas var rasties no ssaistību nepildīšsanas Šajā brīdī ātrie naudas aizdevumi no 19 gadiem internetā bez ķīlas un procentiem var izlīdzēt situācijās, kad steidzami vajag papildus naudu, papildinot kontu jau 10 minūšu laikā.

Viss, kas nepieciešams naudas saņemšanai ir (1) dators ar interneta pieslēgumu vai mobilais telefons, kas spēj pildīt šo funkciju, (2) epasts, (3) bankas konts uz kuru pārskaitīt naudu. Ja konts nav, tam ir iespējams pieteikties jebkurā komercbankā. Daudzas bankas septembrī rīko īpašas akcijas, lai pievilinātu studentus, jo prakse liecina,  ka piesaistītais klients paliek bankai lojāls vēl vismaz 10 – 20 gadus, tādējādi nesot ievērojamu peļņu.

ātrie kredīti aizdevumi no 19 gadiem bez ķīlasPirms pieteikties aizdevumam, aplūko kredītu salīdzinātāju (atrsaizdevums.lv sākumlapā) un ietaupi 10 Ls – 150 Ls.  Kad tas izdarīts, nākamais solis ir pieteikšanās kredītam. Tas notiek, aizpildot reģistrācijas anketu, izvēlētā kreditora mājas lapā. Lai apstiprinātu, ka esi reāls cilvēks, būs nepieciešams pārskaitīt reģistrācijas maksu (1 santīms) uz kreditora bankas kontu. Latvijā darbojas uzņēmumi, kas piedāvā kredītu bez reģistrācijas maksas, taču minimālais vecums šādos gadījumos ir 20 gadi. Pārskaitot 0,01 Ls, aizdevējs vienlaikus arī saņem precīzu bankas kontu, kas nozīmē,  ka naudas tiks pārskaitīta tieši uz tavu kontu.

Kā tiek vērtēta aizdevuma piešķiršana?

Saņemot aizņēmēja pieteikumu, kreditors izvērtē 1 vai 2 faktorus – (1) kredītvēsture (vai klients nav iekļauts parādnieku datu bāzē), (2) ienākumi (regulāri ienākumi būtiski palielina iespējas aizņemties internetā bez maksas). Ja ienākumi nav, pastāv iespēja, ka aizdevums tiks piešķirts jebkurā gadījumā, jo daļa aizdevēju šīs pārbaudes veic pavirši vai arī vienkārši paļaujas uz aizņēmēju godaprātu. Tādējādi ātrais naudas kredīts ir pieejams pat no 18 gadu vecuma bez pastāvīgas darba vietas. Jauniešu galvenā priekšrocība 18 – 19 gadu vecumā ir tīra kredītvēsture. Daudziem 10 – 15 gadus vecākiem cilvēkiem kredītvēsture ir pilnīgi sabojāta hipotekāro kredītu krīzes laikā. Savukārt 18 gadu vecumā nekādi iepriekšēji darījumi nav veikts un saņem aizdevumu no 18 gadiem ir ārkārtīgi vienkārši. Detalizētāk par aizņemšanos 18 gados aplūko atraiskredits.com, taču pats svarīgākais ir tas, ka internetā pieejamie aizdevumi nav nekāda bērnu spēle. Neskatoties uz to, ka patēriņa kredīts no 18 gadiem internetā ir pieejams ātri un vienkārši, tas tomēr ir jāatmaksā. Ja tas netiek darīts, tiek sabojāta kredītvēsture un nākotnē saņemt aizņēmumu mājokļa iegādei vai vienkārši lielāka televizora iegādei būs ārkārtīgi sarežģīti.

Detalizēts izmaksu izvērtējums, kā arī naudas aizdevumu bez ķīlas un procentiem no 19 gadiem salīdzināšana ir pieejama atrsaizdevums.lv sākumlapā. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.