Kredīts ar minimālo algu

By | 22 janvāris, 2013

Gandrīz trešdaļa Latvijas iedzīvotāji savā darba vietā saņem minimālo algu (200 Ls) vai pat mazāk, ja nestrādā pilnu slodzi. Saskaņā ar pašreizējo likumdošanu darba devējs nevar maksāt mazāk par minimālo algu, taču ir skaidrs, ka minimālā alga nespēj nodrošināt cilvēka cienīgu dzīvi. Situācijās, kad steidzami nepieciešama papildus nauda, kredīts ar minimālo algu ir pieejams praktiski jebkuram Latvijas iedzīvotājam vecumā no 18 līdz 75 gadiem. Kredītu salīdzinājums pieejams atrsaizdevums.lv sākumlapā.

Kredīts ar minimālo algu bez maksas un bez ķīlas

Šobrīd vairāki aizdevēji Latvijā piedāvā iespēju saņemt kredītu dažu minūšu laikā bez ķīlas un komisijas procentiem. Piemēram, aizņemoties 100 Ls uz 30 dienām (maks. termiņš), noteiktajā laikā ir jāatmaksā tie paši 100 Ls un nekas vairāk. Apstākļos, kad naudu savlaicīgi atmaksāt nav iespējams, var tikt izmantota kredīta līguma pagarināšana, taču tas ir maksas pakalpojums, no kura ir jācenšas izvairīties ar visiem pieejamajiem līdzekļiem.

Maksimālā kredīta summa, kuru iespējams iegūt ar minimālo algu bez procentiem ir 200 Ls uz 1 mēnesi, taču, ja vajag naudu ātri, 15 minūtēs var saņemt pat 1000 Ls. Pirms to darīt, gan ir ļoti nopietni jāapsver savas rīcības sekas, jo maksa par kredīta termiņa pagarināšanu var pārsniegt pat 25% mēnesī, kas ir vairāk nekā minimālās algas lielums. Naudas kredīts ar minimālo algu var noderēt situācijās, kad vajadzīgi daži desmiti latu, bet līdz algai ir nedaudz jāuzgaida. Šāda lieluma summu ir iespējams atmaksāt arī cilvēkiem, kas saņem tikai minimālo algu, taču galējais lēmums un savu spēju izvērtējums, protams, ir jāpieņem pašiem.

Kā saņemt aizdevumu ar minimālo algu internetā

Lai iegūtu naudas kredītu ir nepieciešamas četras lietas – (1) dators ar interneta pieslēgumu, (2) mobilais telefons, (3) bankas konts un (4) epasts. Pēc tam, kad ir salīdzināti visi aizdevēji šī portāla sākumlapā un izvēlēts izdevīgākais, ir jāaizpilda reģistrācijas pieteikums kreditora mājas lapā. Saņemot pieteikumu, kreditors izvērtē aizņēmēja kredītvēsturi (vai klients nav iekļauts parādniekur reģistrā un, ja ir, vai pārkāpums ir novērsts) un atsevišķos gadījumos pārbauda arī klienta ienākumus. Vairums aizdevēju paļaujas uz klientu godaprātu un nekādu informācijas pārbaudi vairāk neveic. To, vai algas lielums tiek pārbaudīts, var ļoti viegli noteikt. Ja kreditors, pirms līguma apstiprināšanas lūdz atļaut pārbaudīt informāciju VSAA datu bāzē par nomaksātajiem nodokļiem, tad ienākumu pārbaude tiks veikta. Kredīts ar minimālo algu tomēr ir iegūstams samērā viegli, pie nosacījuma, ka nav problēmas ar kredītvēsturi. Mūsdienās aizņemties internetā var pat bez darba vietas un ar negatīvu kredīta vēsturi, taču to izdarīt ir nedaudz grūtāk.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt.