Kredīts bez papildmaksas

By | 23 janvāris, 2013

Agri vai vēlu ikvienam pienāk reize, kad steidzami vajag naudu, bet nav zināms, kur aizņemties. Draugi, radi, darba kolēģi, protams, ir vislabākā izvēle, bet var būt dažādi apstākļi, kas neļauj to izdarīt. Šādās situācijās kredīts bez papildmaksas internetā ļauj saņemt papildus finansējumu ātri un izdevīgi. Naudas kredīts no 20 Ls līdz pat 200 Ls ir pieejams bez papildmaksas. Ja spējat naudu atlīdzināt 30 dienu laikā, tad  nekas papildus nebūs jāmaksā. Piemērs, paņemiet 100 Ls – atmaksājiet tos pašus 100 Ls. Ja plānojat aizņemties, ir vērts salīdzināt, kuri ir lētākie patēriņa kredīti atrsaizdevums.lv sākumlapā.

Kam ir pieejams kredīts bez papildmaksas?

Saskaņā ar aizdevēju noteikumiem kredīts bez papildmaksas ir pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam vecumā no 18 līdz 75 gadiem, pie nosacījuma, ka ir tīra kredītvēsture un regulāri ienākumi. Praksē kredīts līdz 200 Ls bez papildus maksas ir pieejams arī bez ienākumiem (bez darba vietas). Saskāņā ar Latvijas radio 1 veikto eksperimentu, vismaz daļa aizdevēju informāciju par klientu ienākumiem pārbauda vāji vai arī neveic vispār, paļaujoties uz klientu sniegto informāciju. Piesakoties kredītam internetā, ir jānorāda informācija par savu darba vietu, taču, ja ziņas netiek pārbaudītas, tad var samērā droši apgalvot, ka iespējams ierakstīt jebko. Šādi rīkojoties gan ir jāņem vērā, ka apzināta maldināšana ir krimināli sodāma un gadījuma, ja lieta nonāk līdz tiesai par to piespriest reālu sodu. Neskaties uz to, ir situācijas, kad naudas kredīts ar vai bez darba vietas ir pieejams arī bez viltus ziņu sniegšanas.

Otrs faktors, ko vērtē ātro kredītu uzņēmumi pirms naudas pārskaitīšanas ir kredītvēsture. Aizņemties bez ķīlas ar sliktu kredītvēsturi ir krietni grūtāk, taču ir iespējams gadījumos, kad iepriekšējie pārkāpumi ir novērsti vai arī reizēs, kad pārkāpums ir tik tikko noticis un informācija par to nav ievietota parādnieku datu bāzēs. Daudzi kļūdaini uzskata, ka nomaksājot parādus, informācija parādnieku datu bāzēs tiek izlabota, taču dzīvē tā nenotiek. Saskaņā ar LR likumdošanu informācija par pārkāpuma faktu glabājas kredītu reģistros vai privāto uzņēmumu (Creditreform, Paus Konsults u.c.) tiek uzglabāta 10 gadus. Ja nauda tiek atmaksāta, datu bāzē tiek pievienota papildus informācija, kas liecina, ka pārkāpums ir novērsts, taču dati netiek dzēsti.

Kredīts bez procentiem un papildmaksas internetā

Lai saņemtu ātro aizdevumu bez papildmaksas parasti vajag datoru ar interneta pieeju, epastu, mobilo telefonu un bankas kontu. Vairums kreditoru arī prasa reģistrācijas maksu (0,01 Ls). Maksājums ir jāveic no sava konta un tas ļauj pārbaudīt klienta personību, kā arī iegūt precīzu konta numuru. Ja kontā nav pat 1 santīms, ir aizdēvēji,  kas aizdod bez reģistrācijas maksas. Ja jums tas ir aktuāli, ielūkojieties atrsaizdevums.lv sadaļā ilgtermiņa aizdevumi (skat. lapas augšpusē).

Atbildīga aizņemšanās

Izvēloties šo pakalpojumu ir jāņem vērā, ka galvenais risks attiecībā uz ātrajiem kredītiem slēpjas detaļās. Maksa par līguma termiņa pagarināšanu uz 1 mēnesi var sasniegt pat 25% mēnesī, bet soda sankcijās par saistību nepildīšanu var nākties atlīdzināt pat vairāk kā 1% dienā. Augsto izmaksu dēļ kredīts bez papildmaksas ir paredzēts tikai un vienīgi cilvēkiem, kas spēj pildīt to, ko ir apsolījuši, neskatoties uz ārējas vides kairinājumiem. Ja uzskatat, ka varēsiet atmaksāt aizdevumu savlaicīgi, tad kredīts bez papildmaksas var jums palīdzēt.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt.