Ātrs aizdevums – uzzini, kurš izdevīgāks

By | 20 jūlijs, 2012

Ja steidzami vajag naudu, tad ātrs aizdevums var palīdzēt. Naudu iespējams saņemt elektroniski, 20 minūšu laikā bez ķīlas un galvotāja. Jaunajiem klientiem AKCIJA – pirmais aizdevums bez maksas (0%)

Ņem vērā visi ātrie aizdevumi nav vienādi, atšķirīgas ir procentu likmes, maksa par kredīta pagarināšanu un laiks, kas nepieciešams līdz naudas saņemšanai, tādēļ vislabāk ir tos salīdzināt, jo, pareizi izvēloties iespējams ietaupīt aptuveni no 10 – 250 latiem.Precīza summa būs atkarīga no kredīta lieluma un izvēlētā atmaksas termiņa..  Pirmais aizdevums šobrīd ir pieejams bez komisijas maksas (0%), tas nozīmē, ka atmaksājot naudu noteiktajā termiņā, jums būs jāatdodtikai tik, cik aizņēmāties un nekas vairāk.

Maksimālais termiņš uz kuru tiek izsniegts ātrs aizdevums ir 30 dienas. Tas ir krietni mazāk nekā piedāvā bankas, taču vairāk kā pietiekami, lai atrisinātu īstermiņa problēmas (salūzis auto, veselības problēmas, u.t.t.). Banku aizdevumi var tikt izsniegti uz laiku līdz 40 vai 50 gadiem un tā ir ierasta prakse, izvēloties hipotekāro kredītu, patēriņa kredītiem termiņš parasti ir līdz 5 vai 10 gadiem.

Komisijas maksas ātrajiem aizdevumiem (otrreizējiem kredītiem) svārstās robežās no 10 – 20 procentiem mēnesī, kas nav maz, taču nav arī daudz, jo šis pakalpojums ir paredzēts ārkārtas situāciju risināšanai un nav domāts, lai naudu atmaksātu pēc pusgada vai gada. Līdzīgi kā taksometrs, ko izmantojam tikai retu reizi, tā arī ātrs aizdevums internetā ir paredzēts īpašiem gadījumiem – hipotekārā kredīta kārtējā rēķina apmaksa, izdevīgas akcijas preces iegāde vai parāda atmaksa tuviem cilvēkiem.

Lai ātrais aizņēmums būtu izdevīgs ir izšķiroši svarīgi to atmaksāt savlaicīgi, pretējā gadījumā būs jāmaksā par kredīta pagarināšanu. Šī ir tā izmaksu pozīcija, no kuras iespējams izvairīties, ja finanšu plūsma tiek plānota savlaicīgi un ir pietiekoša motivācija tikt vaļā no parādiem. Pretējā gadījumā var rasties situācija, ka jūs katru mēnesi maksāsiet procentus par aizdevuma izmantošanu un kredīta pagarināšanu, taču pamatsumma mazāka nepaliks. Ir daudzi labāki naudas izmantošanas veidi. Esiet apdomīgi.

Cik ātrs ir ātrs aizdevums?

Iepriekš jau minējām, ka ātrs aizdevums tiek izsniegts internetā un to iespējams saņemt aptuveni 10 – 20 minūtēs pēc reģistrācijas izvēlētā kreditora mājas lapā, tomēr jāņem vērā, ka elektroniskie sakari un starpbanku maksājumi var aizkavēties uz laiku līdz stundai, bet atsevišķos gadījumos pat līdz vienai dienai. Lielākajiem kreditoriem ir konti visās lielākajās bankās, līdz ar to naudu saņemsiet norādītajā laikā, savukārt mazie kaktu kantori, kas reklamējas ar apšaubāmiem paņēmieniem iespējams ir ieviesuši tikai vienu bankas kontu, no kura naudu pārskaita ienu reizi dienā. Praksē par ātru aizdevumu var uzskatīt tikai to kredītu, kuru iespējams saņemt mazāk nekā vienas stundas laikā.

Kā saņemt aizdevumu līdz algai?

Ātrs bezmaksas aizdevums ir lielisks risinājums, ja līdz algai ir atlikusi nedēļa vai divas un ziniet, ka naudu spēsiet atmaksāt.Lai saņemtu aizdevumu jums ir jāreģistrējas izvēlātā aizdevāja mājas lapā, jānorāda nepieciešamā aizdevuma summa un jāpārskaita reģistrācijas maksa (1 santīms) uz uzņēmuma norādīto kontu. Pārskaitot naudu, jūs apliecināsiet, ka esiet tas par ko, uzdodaties un aizdevējam būs pamats pārbaudīt datubāzēs jūsu kredītvēsturi, kā arī ikmēneša ienākumu apjomu. Šie divi ir galvenie kritēriji, kas tiek vērtēti naudas izsniegšanas procesā. Ja kredītvēsture ir negatīva (nav nokārtotas iepriekšējās saistības),  vai arī pārkāpums ir bijis ļoti smags, ātrs aizdevums netiks izsniegts, taču jūs joprojām, iespējams, variet saņemt aizdevumu pret ķīlu (nekustamais īpašums vai auto). Aizdevējs paralēli vērtēs arī jūsu ienākumu apjomu, tam būtu jābūt lielākam par valstī noteikto minimālo algu.

Ja rodas problēmas ar kredīta atmaksu, netēlojiet strausu un nebāziet galvu smiltīs. Pretēji vispārpieņemtajam uzskatam, ka klusēšana ir zelts, labāk ir sazināties ar aizdevēju un vienoties par turpmākiem soļiem. Viņi ir ieinteresēti atgūt savu naudu un īpašās situācijās var būt gatavi īpāšiem risinājumiem.  Vislabāk kreditoram vispirms piezvanīt vai epastā aizrakstīt un pēc tam vēlreiz katram gadījumam, nosūtot ierakstītu vēstuli, kurā izklāstīts nodoms vienoties par termiņa pagarinājumu, maksājumu pārcelšanu vai kādu citu risinājumu.

Ja vēlies zināt vairāk, aplūko populārāko aizdevēju kredītu salīdzinātāju. Aizņemies atbildīgi un izvērtē savas iespējas atmaksāt.