Ātrs kredīts

By | 20 jūlijs, 2012

Ātrs kredīts internetā

Tu vari saņemt 200 Ls 15 minūšu laikā bez komisijas maksas (0%), taču vispirms uzzini, kurš ātrs kredīts ir visizdevīgākais. Ja vēlies ietaupīt aplūko kredītu salīdzinātāju un gandrīz 100%, ka ietaupīsi no 10 – 250 latiem. Aizdevums pieejams bez galvotāja, bez ķīlas, bez liekas birokrātijas 10 – 20 minūšu laikā.

Turpinājumā aplūkosim, kas ir ātrs kredīts, kā to saņemt, kā izvēlēties piemērotāko un, kam pievērst uzmanību veicot aizdevuma atmaksu.

Kas ir ātrs kredīts?

 

Ātrs kredīts ir finanšu pakalpojums, kas ļauj papildināt savu kontu ar pāris simtiem latu ļoti īsā laika periodā, parasti 10 – 20 minūšu laikā pēc reģistrācijas izvēlētā kreditora mājas lapā. Atšķirībā no banku aizdevumiem, kurus iespējams saņemt vidēji 1 – 3 dienu laikā pēc bankas filiāles apmeklējuma kredīts internetā ir pieejams, neizejot no mājām, pat neatejot no datora. Ātrs kredīts ir piemērots situācijām, kad nauda ir nepieciešama steidzami un nav neviens kam paprasīt.

Aizdevums tiek izsniegts uz laiku līdz 30 dienām un, ja atmaksāsiet naudu līgumā noteiktajā termiņā papildus nebūs jāmaksā ne santīms. Protams, šādu iespēju piedāvā tikai labākie aizdevēji, kas vēlas nodibināt ar klientiem ilgtermiņa attiecības un ir gatavi pirmajā reizē piebremzēt savu peļņas kāri.

Kā saņemt kredītu?

Lai saņemtu kredītu jums ir jāreģistrējas izvēlētā kreditora mājas lapā. Process aizņems aptuveni 2 minūtes un šajā laikā jums vajadzēs norādīt par sevi personīgo informāciju – vecums, vārds, uzvārds, personas kods, ienākumu apjoms, adreses. Papildus tam būs jāpārskaita 1 santīms uz aizdevēja bankas kontu. Ar šādu darbību jūs apliecināsiet, ka esiet konta īpašnieks (ātrs kredīts tiek izsniegts no 18 gadu vecuma) un vienlaikus aizdevējs varēs pārbaudīt informāciju par jums kredītreģistrā.

Ātrs kredīts ir pieejams cilvēkiem ar tīru kredītvēsturi, ar to saprotot, ka iepriekš nedrīkst būt kavētas kredītsaistības vai citi maksājumi. Ja nu kavējumi iepriekš ir bijuši, tad tiem šobrīd ir jābūt pilnībā nokārtotiem, pretējā gadījumā ātrs kredīts netiks izsniegts. Ja vēlaties pārbaudīt informāciju par savām parādsaistībām un to apjomu, ielūkojieties mājas lapā. Ja iepriekš esiet izmantojuši kādas no Latvijas bankām pakalpojumus, tad informāciju par sevi variet uzzināt Latvijas Bankas mājas lapā, sadaļā Kredītreģistrs.

Otrs kritērijs, ko aizdevēji izvērtē ir ienākumu apjoms un regularitāte. Ienākumiem ir jābūt vismaz 180 Ls mēnesī, pretējā gadījumā ātrs kredīts ir gandrīz vai utopija. Protams, vienmēr ir kreditori, kas aizdod naudu arī bez regulāriem ienākumiem, taču jārēķinās, ka šie uzņēmumi ir gatavi uz parādu piedziņu tiesas ceļā. Jo pretējā gadījumā nav iespējams izskaidrot šo uzņēmumu vēlmi, izsniegt naudu cilvēkiem, kas nav spējīgi nosegt savas saistības. Ja esiet viens no cilvēkiem, kas nespēj izpildīt vienu no šiem kritērijiem, tad ātrs kredīts jums nav piemērots, taču variet saņemt kredītu pret ķīlu. Parasti ar ķīlu tiek saprasts auto vai nekustamais īpašums un šādu iespēju piedāvā vairākas bankas. Viens no piedāvājumiem, kuram varat pieteikties arī internetā ir aplūkojams šī portāla sākumlapā.

Kurš ātrs kredīts ir man piemērotākais?

Kredīti internetā nav vienīgā iespēja saņemt naudu. Protams, tā daudzos gadījumos var būt izdevīgākā, vienkāršākā un ērtākā iespēja, taču ir pieejami arī citi risinājumi. Lombards – apmainiet savas mantas pret naudu, procentu likmes ir tādas pašas vai augstākas nekā ātrajiem kredītiem. Kredīts no privātpersonām – izdevīgs risinājums, ja aizņematies no tuviem cilvēkiem, bet ļoti riskants pasākums, ja aizņematies no nepazīstamiem. Pēdējie var būt saistīti ar kriminālām aprindām vai arī vismaz gatavi uz vardarbību, lai savu naudu atgūtu, turklāt procentu likmes, ko prasa privātpersonas bieži vien neiekļaujas nekādos saprāta rāmjos, piemēram 50% mēnesī.

Ja ātrs kredīts tiek skatīts kā risinājums nr. 1, tad iesakam pievērst uzmanību šādiem faktoriem – (1) vai pirmais kredīts ir bez maksas? (2) kredīta pagarināšanas likme (parasti no 12,5% mēnesī), (3) cik ātri kredīts tiek izsniegts (parasti tiek reklamētas 10 – 20 minūtes). Salīdzināšana savā būtībā ir skaitļu spēle un atstāstīt to vārdiem ir grūti, turklāt viens attēls pasaka vairāk nekā 1000 vārdi. Šī iemesla dēļ esam izveidojuši kredītu salīdzināšanas tabulu, kuru iespējams aplūkot šī portāla sākumlapā. Esiet apdomīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt.

Aizņemoties paturiet prātā, ka nauda vienmēr būs jāatmaksā, tādēļ izdomājiet kādā veidā naudu spēsiet atmaksāt. Ātrs kredīts ir laba iespēja iegūt naudu gandrīz vai nekvavējoties, tomēr, tas ir tikai īstermiņa finansiālo problēmu risinājums un nevar palīdzēt, ja ir ilgtermiņa budžeta vai naudas plūsmas plānošanas problēmas. Ja nepieciešama konsultācija par finanšu jautājumiem, izmantojiet sadaļā kontakti pieejamo kontaktformu.