Ferratum.lv ātrais kredīts

By | 23 jūlijs, 2012

Ātro kredītu uzņēmums Ferratum  izsniedz aizdevumus no 50 līdz 400 Ls uz laiku no 15 līdz 45 dienām. Uz to var pretendēt jebkurš Latvijas iezīvotājs vecumā no 21 – 70 gadiem.

Pirmajā reizē iespējams aizņemties līdz 200 Ls, savukārt bez komisijas maksas (0% kredīts) tikai 100 Ls uz 15 dienām.  Pēc reģistrēšanās Ferratum mājas lapā, nauda kontā parasti tiek ieskaitīta aptuveni 20 minūšu laikā šādu banku klientiem – Citadele, DNB, GeMoney, Hipotēku banka, Nordea, Norvik banka, SEB, Swedbank. Pārējo banku klientiem var nākties gaidīt līdz pat vienai dienai. Paralēli naudu iespējams saņemt arī jebkurā Latvijas pasta filiālē savā Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā (parasti šo iespēju izmanto pensionāri)

Izvēloties akcijas piedāvājumu un nokārtojot saistības noteiktajā termiņā, jums būs jāatmaksā tikai tik, cik aizņēmāties (jaunāko akcijas piedāvājumu skat. www.ferratum.lv). Ja pēkšņi nevarat aizdevumu atmaksāt savlaicīgi, kredītu iespējams pagarināt, taču šis pakalpojum būs par maksu (~26,67%).

Apliecinot sevi kā uzticamu klientu, katrā nākamajā reizē varēsiet aizņemties par 50 Ls vairāk.. Ferratum piedāvājums nav izdevīgākais kredīts internetā, taču, ja jums ir nepieciešami tikai 50 Ls vai 100 Ls un esiet pārliecināti, ka varēsiet tos atmaksāt notektajā termiņā, tad šis piedāvājums var būt ļoti noderīgs. Ja vēlaties garāku atmaksas termiņu (līdz 30 dienām) vai arī gribat aizņemties lielāku naudas summu bez komisijas maksas, aplūkojiet  citus aizdevumus internetā un noteikti varēsiet atrast sev piemērotākuo.

Kā saņemt un atmaksāt kredītu?

Reģistrējieties uzņēmuma mājas lapā un norādiet nepieciešamo summu. Pēc brīža telefonā saņemsiet īsziņu ar unikālu lietotāja kodu, kas būs jāizmanto tālākā kredīta saņemšanas procesā (jānosūta apstiprinājuma sms). Naudu varēsiet saņemt savā bankas kontā vai PNS kontā. Pēdējo no iespējām vairumā gadījumu izmanto pensionāri, kas pastā saņem pensiju.

Interneta kredīts tiek izsniegts tikai klientiem ar tīru kredītvēsturi (nav kavētas līgumsaistība un kredītmaksājumi). Ātrais kredīts ir jāatmaksā tieši tāpat kā to paņēmāt, t.i., pārskaitot naudu uz kreditora norādīto konta numuru. Veicot maksājumu, norādiet svarīgāko informāciju par sevi – līguma, klienta numurs, vārds, uzvārds. Papildus tam, ja vēlaties būt pilnīgi droši, ka nauda sasniegs ferratum noteiktajā laikā, maksājumu veiciet ne vēlāk kā divas darba dienas pirms līguma darbības termiņa beigām.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt.