Sohocredit ātrais kredīts

By | 23 jūlijs, 2012

Ātro kredītu izsniedzējs SohoCredit.lv izceļas ne tikai ar savu salātzaļo krāsu, bet arī visātrāko aizdevumu Latvijā. Ātrais kredīts tiek izsniegts aptuveni 10 minūšu laikā pēc reģistrēšanās uzņēmuma mājas lapā, ja jums ir konts kādā no lielākajām Latvijas bankām (Citadele, Swedbank, Hipotēku banka, DnB). Pārējo komercbanku klientiem varētu būt jāgaida 20 minūtes vai atsevišķos gadījumos pat ilgāk. Kredītu var saņemt jebkurš Latvijas iedzīvotājs vecumā no 20 – 65 gadiem ar tīru kredītvēsturi un regulāriem ienākumiem (Info: Kā saņemt kredītu ar sliktu kredītvēsturi). Kredīta ņemšanas brīdī nedrīkst būt paņemts cits aizdevums šajā pašā uzņēmumā.

Ātrie aizdevumi ir pieejami bez ķīlas, galvotājas un jebkādām papīra izziņām. Viss tiek nokārtots elektroniski, klientam neatejot no datora.

Pirmajā reizē Sohocredit.lv piedāvā bez maksas aizdot līdz 150 latiem, uz laiku līdz 30 dienām. Ja rodas problēmas ar kredīta atmaksu, līgumu iespējams pagarināt, taču tas būs maksas pakalpojums (22,68% mēnesī). Šī iemesla dēļ ir svarīgi vēl pirms aizņemšanās kārtīgi pārdomāt savas iespējas pildīt līgumsaistības, pretējā gadījumā pirmais kredīts bez maksas vairs nemaz nebūs bez maksas.

Ja vēlēsieties izmantot šī uzņēmuma pakalpojumus atkārtoti, būs jāmaksā komisijas maksa – aptuveni 10% no kopējās summas, taču varēsiet aizņemties pat 350 Ls. Saskaņā ar Lursoft sniegto informāciju uzņēmums ir dibināts tikai 2011. gadā, taču šobrīd ir iemantojis milzu popularitāti, kas no vienas puses skaidrojama ar iespēju saņemt bezmaksas kredītu, taču no otras puses, nevar noliegt aizdevēja labo servisa kvalitāti.

Kā saņemt SohoCredit aizdevumu internetā?

  1. Reģistrējieties uzņēmuma mājas lapā;
  2. Norādiet nepieciešamo kredīta summa;
  3. Pārskaitiet 1 santīmu uz SohoCredit bankas kontu
    (Standarta procedūra – ļauj pārbaudīt klienta vecumu un informāciju par kredītvēsturi);
  4. Saņemiet naudu savā kontā.  

Kā atmaksāt kredītu?

Ātrā kredīta atmaksa internetā notiek tieši tāpat kā aizņemšanās un jebkura cita kredīta atmaksa. Ieejiet savā internetbankā vai dodieties uz savas bankas filiāli. Maksājuma uzdevumā norādiet personīgo informāciju par sevi, kas ļaus jūsu maksājumu identificēt – vārds, uzvārds, līguma numurs, klienta numurs. Maksājumu veiciet ne vēlāk kā divas darba dienas pirms termiņa beigām, pretējā gadījumā var gadīties situācijā, ka nauda adresātu nesasniedz savlaicīgi un ir jāmaksā komisijas maksa par ātrā kredīta pagarināšanu.

Aizņemies atbildīgi un izvērtē savas iespējas atmaksāt. SochoCredit ātrais kredīts ir privilēģija, taču nav dāvana un būs jāatmaksā jebkurā gadījumā. Ja vēlaties salīdzināt šo aizdevumu ar citiem bezmaksas kredītiem, aplūkojiet kredītu salīdzinātāju, kurā esam apkopojuši šobrīd izdevīgākos piedāvājumus Latvijas finanšu tirgū.