Ātri kredīti

By | 23 jūlijs, 2012

Ātri kredīti ir visi tie kredīti, kurus iespējams saņemt mazāk kā 30 minūšu laikā. Pie šī tipa aizdevumiem var pieskaitīt sohocredi, viasms, smscredit, ferratum un open credit. Pats labākais ir tas, ka visi šie kredīti ir pieejami bez komisijas maksas (0%). Jāatmaksā ir tikai tik, cik aizņēmāties, turklāt, ja vēlēsieties naudu atdod ātrāk, to ir iespējams izdarīt bez soda sankcijām. Tomēr, lai darījums būtu izdevīgs jums nevis kreditoram, pirms aizņemšanās ir vērts salīdzināt, kuri ir izdevīgākie aizdevumi internetā.

Maksimālais termiņš uz kuru ātri kredīti tiek izsniegti bez maksas ir 30 dienas, savukārt par papildus maksu ir iespējami krietni garāki termiņi. Piemēram, OpenCredit piedāvā aizdot naudu uz laiku līdz pat vienam gadam, taču jāpatur prātā, ka pieaugot kredīta summai un aizdevuma termiņam būtiski palielinās naudas summa, ko beigās būsiet spiesti atmaksāt par finansū pakalpojuma izmantošanu.

Cik ilgā laikā tiek izsniegti ātri kredīti?

Aizdevumi internetā ir pieejami gandrīz visu diennakti un tos iespējams saņemt vidēji 10 – 20 minūšu laikā pēc reģistrācijas pieteikuma apstiprināšanas. Protams, ir situācijas, kurās gadās interneta vai gluži vienkārši elektrības traucējumi. Šādā scenārijā naudas pārvedums var aizkavēties līdz pat vienai dienai, taču tas notiek ļoti reti. Visātrāk naudu saņemsiet, ja jums un kreditoram ir konts vienā un tajā pašā bankā. Aizdevēji saprot, ka ātrie kredīti internetā cilvēkiem ir vajadzīgi ātri un šī iemesla dēļ visi zināmākie uzņēmumi ir izveidojuši sev kontus visās lielākajās Latvijas komercbankās, kas ļauj nodrošināt maksimāli ātru naudas pārskaitīšanu uz klienta kontiem.

Kā saņemt ātros kredītus?

Lai iegūtu naudas aizdevumu, jums ir jāveic pāris vienkārši soļi – (1) jāsalīdzina visi bezmaksas kredīti (tas ļaus ietaupīt vairākus desmitus vai pat simtus latu), (2) jāizvēlas jums izdevīgākais un piemērotākais kredīts un (3) jāreģistrējas kreditora mājas lapā. Pēc reģistrēšanās jums vajadzēs pārskaitīt vienu santīmu uz uzņēmuma kontu. Šī procedūra ir paredzēta kā verifikācijas mehānisms un ļauj atsijāt hakerus un dīkdieņus no reāliem klientiem, kuriem nauda patiešām ir nepieciešama. Ar iegūto informāciju uzņēmums var pārbaudīt svarīgāko informāciju par klienta vecumu (nauda tiek izsniegta no 18 gadu vecuma), kredītvēsturi (tai ir jābūt pozitīvai*), ka arī ienākumu regularitāti un lielumu.

(*Slikta jeb negatīva kredītvēsture ir galvenais šķērslis, kas neļauj saņemt aizdevumu daudziem Latvijas iedzīvotājiem. Slikta kredītvēsture nozīmē, ka klients iepriekš nav precīzi pildījis kredītsaistības un izveidojušies parādi. Gadījumā, ja pārkāpums bija maznozīmīgs vai arī vēlāk pārkāpums tika salīdzinoši ātri novērsts, atsevišķi kreditori naudu varētu izsniegt, taču, lai to pārbaudītu var nākties pieteikties aizdevumam vairākos uzņēmumos. Pieredze liecina, ka atkārtoti mēģinājumi būtiski palielina iespēju aizņemties naudu, taču, ja tas netiek realizēts, tad atliek vienīgi izvēlēties kredītu pret ķīlu. Šādā variantā nekustamais īpašums kalpo kā nodrošinājums un vienlaikus iespējams saņemt arī krietni lielāku aizdevumu. Tiesa kredīti pre ķīlu nevar tikt traktēti kā ātri kredīti, jo to saņemšanai var būt vajadzīgs krietni ilgāks laiks, orientējoši 1 – 4 dienas).

Vai ātri kredīti var būt vēl ātrāki?

Ātrie kredīti internetā tiek izsniegti ne ilgāk kā pusstundas laikā, taču šo laiku ir iespējams būtiski saīsināt, taču jums ir jāizvēlas, kas šķiet būtiskāk, nauda iegūta dažas minūtes vai stundas ātrāk vai ietaupījums pāris desmitu latu apmērā. Ja sliecaties par labu ātrumam, tad ziniet, ka atkārtotu aizdevumu iespējams saņemt pat mazāk kā 10 minūšu laikā. Metode ir samērā vienkārša – uz kreditora norādīto telefona numuru, jums ar mobilā telefona palīdzību ir jānosūta savs unikālais kods, ko iegūsiet pirmo reizi reģistrējoties pie aizdevēja un jānorāda nepieciešamā summa. Uzmanību – lai tas izdotos, jums ir jāsūta sms no tā paša telefona numura, kuru norādījāt reģistrācijas procesā. Uzņēmuma darbinieki izvērtēs jūsu pieteikumu pāris minūšu laikā un nosūtīs atbildi uz telefonu dažu minūšu laikā. Ja atbilde ir, jā, tad jūs jau gandrīz variet iet uz bankomātu un ņemt naudu ārā. Izmantojot šo metodi, ātri kredīti tiešām kļūst vēl ātrāki un klientiem draudzīgāki, taču par maksu, protams.

Lai atmaksātu naudu jums būs jāpārskaita nepieciešamā summa atpakaļ uz uzņēmuma konta numuru, norādot personīgo informāciju par sevi – vārds, uzvārds, klienta līguma numurs un speciālais kods. Ja plānojat aizņemties, dariet to apdomīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt. Iespējams, ka vieglāk ir nedaudz savilkt jostu un paciesties līdz nākamajai algai, bet, ja tas nav iespējams, tad vispirms salīdziniet kredītus. Ietaupīsiet vismaz vairākus desmitus latu.