ICredit LV| Gribi lētāku piedāvājumu?

By | 13 augusts, 2012

Icredit.lv vairs nestrādā. Aktuālos aizdevumu piedāvājumus meklējiet AtrsAizdevums.lv sākumlapā.

Tālāk minētā informācija par šo uzņēmumu portālā tiek saglabāta tikai  kā vēstures liecība.  Icredit agrāk piedāvāja aizdot 50 – 200 LVL līdz 1 gadam tikai Swedbank klientiem, bet Latvijā ir arī krietni izdevīgāki piedāvājumi, kas izniedz kredītus bez komisijas maksas. ICredit jau par pirmo kredītu prasa komisijas maksu, līdz ar to sanāk pārmaksāt vismaz vairākus desmitus latu. Ja vēlaties aplūkot bezprocentu kredītus, ieskatieties šī portāla sākumlapā. Raksta turpinājumā aplūkosim, kas ir icredit, kā saņemt aizdevumu, kā pagarināt kredītu no icredit-lv, kā atmaksāt naudas aizdevumu, kā arī pievērsīsimies atbildīgas aizņemšanās praksei.

Kas ir Icredit-lv?

Mājas lapa Icred-lv ir uzņēmuma SIA “Latvijas Kredītdevēju apvienība” īpašums, kurā iespējams aizņemties jebkuram Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam no 21 līdz 60 gadu vecumam ar regulāriem ienākumiem un tīru kredītvēsturi. Uzņēmums ir izvietots Rīgā, Baznīcas ielā 8-4, pasta indeks LV-1010 un paralēli uztur vēl divas vietnes ekokredits-lv un algasdiena-lv. Uzņēmums ir saņēmis Patērētāju tiesību un aizsardzības centra licenci 2011. gada 15. novembrī un ir tiesīgs 1 gadu izsniegt ātros kredītus.

Kā saņemt Icredit aizdevumu?

Lai saņemtu kredītu jums ir jāreģistrējas icredit mājas lapā, jānorāda personīgā informācija par sevi, t.sk. persnas kods, vārds, uzvārds, epasta adrese un mobilā telefona numurs.Tāpat kā pie jebkurš cits ātro aizdevumu izsniedzējs arī icredit aizdevuma saņemšanai ir nepieciešamas pārskaitīt 10 santīmus uz uzņēmuma kontu. Šī procedūra ir paredzēta, lai pārbaudītu klienta vecumu un informāciju par klienta kredītvēsturi. To ir iespējams izdarīt ļoti ātri, jo šobrīd ir izveidotas vairākas elektroniskās datu bāzes, tādēļ tas nerada nekādu aizkavēšanos.Aizdevums tiek izsniegts bez ķīlas, galvotāja un liekām papīra izziņām.

Izvērtējot potenciālā klienta maksātspēju, uzņēmums icredit var piedāvāt izsniegt mazāku aizdevumu vai arī augstākas procentu likmes. Ja neapmierina konkrētais piedāvājums, ir vērts aplūkot citas alternatīvas portāla sākumlapā.

Kā pagarināt kredītu no Icredit-lv?

Reizēm rodas situācijas, kad kredītu nav iespējams atmaksāt savlaicīgi un ir nepieciešams pagarinājums. Šādu iespēju ir paredzējuši gandrīz vis naudas kredītu izsniedzēji, t.sk. Icredit. Līguma pagarināšana ir maksas procedūra un par aizdevuma pagarināšanu būs jāmaksā  20% no kopējās neatmaksātās kredīta summas, tādēļ vienmēr ir vērts aizņemties tieši tik, cik nepieciešams, kā arī jādara viss iespējamais, lai atmaksātu naudas aizdevumu savlaicīgi. Lai pagarinātu kredītu klientiem ir jāieskaita atbilstošā summa uzņēmuma norādītajā bankas kontā. Būtiski ņemt vērā, ka kredīta pagarināšana ir jāveic līdz aizdevuma termiņa beigām, pretējā gadījumā pagarināšanas iespēja var arī tikt liegta.

Paralēli Icredit piedāvā arī mainīt kredīta atmaksas grafiku gadījumos, kad kredīts ir paņemts uz ilgstošāku laika periodu. Šādā situācijā iespējams pārdalīt ikmēneša maksājums, sākotnēji maksājot mazāku summu, bet trermiņa beigās atmaksājot visu pārējo vai otrādi. Pēc nepieciešamo formalitāšu aizpildišanas savā Icredit profilā, uzņēmuma darbinieki ar tevi sazināsies, lai vienotos par detaļām un turpmākajām darbībām.

Kā atmaksāt naudas aizdevumu?

Lai atmaksātu naudu uzņēmumam Icredit, jums ir jāpārskaita nauda uz norādīto konta numuru, maksājuma uzdevumā norādot šādu informāciju:

  1. saņēmējs: SIA LATVIJAS KREDĪTDEVĒJU APVIENĪBA
  2. reģistrācijas Nr. 40103472462
  3. konta Nr. LV36HABA0551031758430
  4. banka: AS SWEDBANK
  5. maksājuma pamatojums: “Aizdevuma līgums Nr. XXXX”
    (šī informācija var mainīties, tādēļ pirms veiciet naudas atmaksu, noteikti aplūkojiet ICredit-lv mājas lapu)
Atbildīga aizņemšanās un Icredit

Ātrie aizdevumi ir ātra, vienkārša un ērta iespēja saņemt naudu 10 – 20 minūšu laikā, neizejot no mājām un nestāstot par savām grūtībām citiem, taču naudas aizdevums nav dāvana un būs jāatmaksā jebkurā gadījumā. ICredit aizdevums un citi ātrie kredīti ir paredzēti tikai kā īstermiņa risinājums un nevarēs atrisināt ilgtermiņa budžeta plānošanas vai finanšu plūsmas problēmas. Pirms aizņemšanās vienmēr rūpīgi izvērtējiet savas iespējas atmaksāt savlaicīgi, jo, lai arī Icredit-lv piedāvā termiņa pagarināšanas un grafika maiņas iespējas, tas tomēr ir samērā dārgs finanšu pakalpojums un galarezultātā, visticamāk, nāksies maksāt vēl vairāk.