Latcredit LV| Gribi ietaupīt?

By | 13 augusts, 2012

Latcredit-lv aizdevums no 50 līdz 350 LVL cilvēkiem ar regulāriem ienākumiem un tīru kredītvēsturi. Pirmais kredīts LatCredit LV līdz 150 Ls ir bez maksas, tomēr pirms aizņemties ir vērts  aplūkot visus bezprocentu kredītus, iespējams, ietaupīsiet vairākus desmitus vai pat simtus latu.

Kas ir Latcredit-lv?

Mājas lapa latcredit-lv ir SIA “Lateko Līzings” īpašums, kas ļauj saņemt kredītu internetā jebkuram Latvijas iedzīvotājam no 20 līdz 65 gadiem uz laiku līdz 30 dienām. Uzņēmums ir saņēmis Patērētāju tiesību un aizsardzības centra patērētāju kreditēšanas licenci un ir tiesīgs izsniegt aizdevumus. Pirmajā reizē tiek piedāvāts aizņemties 150 LVL, otrajā 200 LVL, trešajā 250 LVL, ceturtajā un turpmākajās reizēs 350 LVL.

Kā saņemt Latcredit aizdevumu?

Lai saņemtu kredītu no Latcredit, klientiem ir jāreģistrējas uzņēmuma mājas lapā, norādot vārdu, uzvārdu, personas kodu, dzīvesvietas adresi  un jāpārskaita 1 santīms uz uzņēmuma bankas kontu. Nelielas naudas summas pārskaitīšana ir standarta procedūra, ko pieprasa vairums ātro kredītu izsniedzēju un tādējādi ir iespējams pārbaudīt klienta kredītvēsturi un identitāti. Paralēli Latcredit izvērtē arī klientu maksātspēju, tādēļ lūdz klientu piekrišanu VSAA informācijas (oficiāli pieejamā informāicja par nodokļiem). Aizdevuma saņemšanai nav nepieciešams galvotājs vai ķīla, viss tiek izvērtēts internetā, tādēļ, lai praksē saņemtu kredītu jums ir jābūt mobilajam telefonam un bankas kontam ar internetbankas pieslēgumu.

Visātrāk naudu saņemsiet, ja jums ir konts Citadelē, DnB. SEB, Nordea vai Swedbankā, aptuveni 15 minūšu laikā, pretējā gadījumā naudas saņemšana var aizņemt pat trīs dienas. LatCredit aizdevumi tiek izsniegti darba dienās no plkst. 8.00 līdz 20.00, savukārt brīvdienās no plkst. 10.00 līdz 18.00.

Kā pagarināt kredīta atmaksu?

Ja rodas grūtības ar Latcredit aizdevuma atmaksu, līgumu iespējams pagarināt neierobežotu reižu skaitu, taču tas ir maksas pakalpojums. Precīzu summu iespējams uzzināt, sazinoties ar Latcredit, taču prakse liecina, ka maksa par šo iespēju ir aptuveni 12,5 līdz 30 procenti. Lai pagarinātu kredītu, jums ir jāpārskaita nauda uz uzņēmuma norādīto bankas kontu, maksājuma uzdevumā norādot informāciju par sevi un kredītu.

Kā atlīdzināt Latcredit-lv aizdevumu?

Uzņēmums Latcredit šajā aspektā neatšķiras no citiem aizdevējiem vai jebkura cita maksājuma veikšanai. Lai atmaksātu kredītu, ielogojoties savā internetbankas kontā vai dodieties uz savas bankas filiāli un pārskaitiet nepieciešamo naudas summu uz kreditora bankas kontu. Latcredit naudu visātrāk naudu saņems, ja esiet iepriekšminēto banku klients, taču jebkurā gadījumā ir vērts atmaksāt ne vēlāk kā 1 – 3 dienas pirms līguma darbības termiņa beigām. Šādā veidā jūs izvairīsieties no problēmām, ko var radīt sakaru traucējumi vai starpbanku maksājumu īpatnības.

Atbildīga aizņemšanās

Jūs paši esiet atbildīgi par saviem lēmumiem, tādēļ arī aizņemties vai neaizņemties ir jūsu pašu izvēle, taču neatkarīgi no lēmuma vienmēr ir jāizvērtē savas iespējas atmaksāt kredītu savlaicīgi. Pretejā gadījumā LatCredit piedāvājums var izrādīties krietni vien dārgāks, jo būs jāmaksā par kredīta pagarināšanu, bet sliktākajā gadījumā arī soda sankcijas par saistību nepildīšanu. Ātrie kredīti ir tikai īstermiņa risinājums un nav piemēroti, lai risinātu ilgtermiņa finanšu plūsmas vai budžeta plānošanas problēmas. Ja neesiet pārliecināti vai latcredit-lv ir jums piemērotākais risinājums, aplūkojiet alternatīvas portāla sākumlapā.