Kredīts bez procentiem

By | 13 augusts, 2012

Gribi kredītu bez procentiem jeb bezprocentu kredītu, tad esi ieradies īstajā vietā. Šobrīd ir pieejami vairāki ātrie kredīti bez komisijas maksas (0%), kas ļauj saņemt līdz 200 LVL kredītu uz laiku līdz 30 dienām. Aptuveni 10 – 20 minūšu laikā nauda būs tavā kontā. Piemēram, aizņemoties 150 LVL Tev 30 dienu laikā ir jāatmaksā tie paši 150 LVL un nekas vairāk.

Kā pieteikties kredītam?

Bezprocentu kredīta saņemšanas process ietver četras pakāpes:

(1) kredītu salīdzināšana (ļauj ietaupīt pat vairākus simtus latu, iespējama portāla sākumlapā);

(2) reģistrēšanās kreditora mājas lapā (jānorāda vārds, uzvārds, kontaktinformācija);

(3) jāpārskaita 1 santīms uz aizdevēja bankas kontu (procedūra, kas ļauj pārbaudīt klienta personību);

(4) pavisam drīz nauda tiks ieskaitīta kontā.

Lai arī formāli kritēriji naudas piešķiršanai ir daudz, tomēr reālā dzīvē kredītu bez procentiem var saņemt jebkurš Latvijas pastāvīgais iedzīvotājs no 18 gadiem ar tīru kredītvēsturi, taču vairums kreditoru prasa arī regulārus ienākumus, tiesa ne vienmēr. Atsevišķi aizdevēji neizvirza šādu prasību un, ja nepieciešams aizņemties šādā situācijā, izlasiet rakstu – ātrie kredīti bez darba vietas). Otra alternatīva būtu saņemt kredītu pret ķīlu. Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ir pieejams visiem tiem, kam ir savs dzīvoklis, zeme vai māja, ko ieķīlāt un šādā veidā iespējams saņemt gandrīz vai neierobežotu līdzekļu apjomu.

Naudas kredītam bez procentiem iespējams pieteikties visu diennakti, taču reāli aizdevumu, lielākoties, iespējams saņemt no plkst. 9.00 līdz plkst. 22.00, atsevišķos gadījumos arī ilgāk. Bezprocentu kredīts ir pieejams ātri, taču ir svarīgi, lai jums būtu gan mobilais telefons, gan bankas konts + internetbanka, kā arī vismaz viens santīms bankas kontā. Visi bezprocentu kredīta izsniedzēji izmanto procedūru, kas paredz, ka klienti ieskaita pavisam nelielu naudas summu kreditora kontā. Šī pieeja ļauj pārliecināties, ka klients ir vismaz 18 gadus vecs, kā arī ļauj pārbaudīt informāciju par kredītņēmēju vairākos kredītreģistros.

Kredīts ar nulle procentiem ir pieejams, neizejot no mājām, pat neatejot no datora, bez komisijas maksas.

Īpašos gadījumos daļai kredītņēmēju ir nepieciešama aizdevuma pagarināšana un tas ir iespējams, taču tas ir maksas pakalpojums. Maksa par pagarināšanu var atšķirties pat trīs reizes un, piemēram, par 100 LVL kredīta pagarināšanu uz 1 mēnesi var nākties maksāt 12,5 LVL vai 37,5 LVL, pareiziniet šo skaitli ar divi, ja aizņematies 200 LVL un starpība būs vēl iespaidīgāka. Turklāt šis maksājums neietver ne procentu maksājumus, ne pamatsummas atmaksu, tādēļ attiecībā uz bezprocentu kredītiem attiecas tikai viens noteikums – aizņemties tikai tos aizdevumus, kas tiek piedāvāti bez komisijas maksas un atmaksāt līgumā noteiktajā termiņā. Pretējā gadījumā kredīts bez procentiem vairs nebūt nav izdevīgs darījums un ir vērts meklēt citas alternatīvas.

Kā atmaksāt bezprocentu kredītu?

Kredīts, kurš tiek izsniegts bez procentiem ir tieši tāds pats kā jebkurš cits finanšu pakalpojums un arī atmaksa ir jāveic tieši tāpat kā atmaksājot jebkuru komunālo pakalpojumu rēķinu, t.i. internetbankā vai bankas filiālē, veicot naudas pārskaitījumu uz kreditora norādīto bankas kontu. Šajā situācijā pats būtiskākais ir precizitāte, jo tieši precizitāte ir tas faktors, kas noteikts vai banka saņems naudu savlaicīgi (nebūs jāmaksā par pagarināšanu) un nevirzīs pret klientu nekādas pretenzijas. Lai tas izdotos, ir svarīgi norādīt precīzu informāciju, t.sk. kreditora konta un reģistrācijas numurs, personas kods, kā arī klienta un līguma numurs, ja tāds tiek prasīts. Precīzu informāciju par maksājuma detaļām norāda katrs aizdevējs savā mājas lapā, tādēļ ir vērts izlasīt līgumu līdz beigām.

Atbildīga aizņemšanās bez procentiem

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt. Standarta frāze, bet ietver sevī dziļāku nozīmi. Tikai dzīvojot atbildīgu dzīvi, pārdomājot savu rīcību un tās radītās sekas jūs variet būt laimīgi un mūža beigās apmierināti ar paveikto. Kredīts bez procentiem šajā perspektīvā ne ar ko neatšķiras no jebkuras citas darbības, ko veicam ikdienu. Domājiet līdzi tam, ko dariet.