Kredīts bez kredītvēstures

By | 14 augusts, 2012

Nepieciešams kredīts bez kredītvēstures? Tu vari saņemt 200 LVL bez komisijas maksas (0%) uz 30 dienām 15 minūšu laikā. Jāatmaksā būs tikai tik, cik aizņēmies un nekas vairāk, taču, ja vēlies ietaupīt vismaz 30 LVL,  salīdzini kredītus.

Kas ir kredītvēsture

Aizvien lielāku nozīmi mūsdienās iegūst kredītvēsture, taču tikai retais zina, kas tā ir. Kredītvēsture ir visas jūsu dzīves laikā veiktie finansiālie darījumi. Kredītvēsture ir pozivitīva jeb tīra, ja esiet pildījuši visas kredītsaistības un parādsaistības vai negatīva jeb slikta, ja kādu no saistībām esiet kavējuši. Pēdējā no iespējām ievērojami apgrūtina naudas kredīta saņešanas iespējas un vairumā gadījumu aizdevums internetā netiks izsniegts, taču ir iespējams saņemt kredītu pret ķīlu.

Bez kredītvēstures ir tie cilvēki, kas iepriekš nekad dzīvē nav aizņēmušies un līdz ar to nekādu vēsturi nav veidojuši. Ja esi viens no viņiem, tad zini, ka esi esi samērā priviliģētā pozīcijā, jo esi bez saistībām un līdz ar to tava maksātspēja, visticamāk, ir krietni augstāka nekā pārējiem Latvijas iedzīvotājiem. Šādā situācijā, lai arī kreditoram nav informācija par tavām spējām  vai vēlmi atmaksāt naudas kredītu, tiek pieņemts, ka esi labs klients un aizdevums tiks izsniegts.

Pirmais kredīts bez procentu maksas

Tu vari saņemt pirmo kredītu bez komisijas maksas 10 – 20 minūtēs, bez ķīlas, izziņām vai galvotāja, taču vispirms ir vērts salīdzināt visus kredītus (ietaupīsi 10 LVL – 250 LVL), jo ne visi kredīti ir vienādi. Neskatoties uz to, kuru kredītu izvēlēsies visas turpmākās darbības būs vienādas:

  • reģistrējies aizdevēja mājas lapā;
  • pārskaiti 1 santīmu uz kreditora kontu (standarta procedūra, kas ļauj pārbaudīt vecumu un kredītvēsturi);
  • apstiprini kredītu (ar sms vai jaunizveidotajā klienta profilā aizdevēja mājas lapā);
  • saņem naudu kontā.

Pirmais kredīts bez komisijas maksas ir pieejams arī cilvēkiem bez kredītvēstures, taču visātrāk naudu saņemsi, ja Tev un aizdevējam būs konts vienā un tajā pašā bankā. Visiem lielajiem ātro kredītu aizdevējiem ir konti visās lielākajās bankās, tādēļ ar naudas saņemšanu nebūs problēmas, taču pastāv iespēja, ka sakaru traucējumi vai tehniskas problēmas aizkavē naudas saņemšanu. Šis iemesls ir galvenais, kādēļ ir vērts pieteikties kredītam savlaicīgi un, piemēram, zinot, ka nauda būs nepieciešama no rīta, labāk ir pieteikties aizdevumam internetā jau šovakar, tad naudu saņemsi tieši tad, kad vajag.

Kurš var pretendēt uz ātro kredītu?

Ātro kredītu bez kredītvēstures var saņemt jebkurš Latvijas iedzīvotājs no 18 līdz 75 gadiem, tomēr aizdevēji ir ietvēruši līgumā punktu, kas nosaka, ka var atteikt naudas kredīta izsniegšanu bez jebkāda iemesla. Tas nozīmē, ka pat gadījumos, kad klients ir 100% atbilstošs, aizdevums var netikt izsniegts. Iemesls šādam atteikumam var būt uzņēmuma iekšējā politika, kas nosaka, ka katrā mēnesī var tikt izsniegts noteikts aizdevumu skaits, jo uzņēmumam gluži vienkārši nav vairāk līdzekļu, tādēļ ja saņem atteikumu aplūko kredītu salīdzinātaju un izvēlies kādu citu kredītu. Ja tava kredītvēsture ir tīra vai arī tās nav vispār aizdevumu saņemsi pilnīgi noteikti. Nedaudz sarežģītāk ir saņemt kredītu bez darba vietas, taču arī šādā situācijā tas ir izdarāms, jo daži uzņēmumi ir elastīgāki par citiem.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt. Ātrs aizdevums internetā ir pieejams gandrīz jebkuram, taču jāatmaksā tas ir pilnīgi visiem, tādēļ pirms aizņemšanās ir vērts visu kārtīgi pārdomāt.