Ātrs aizdevums bez ķīlas

By | 15 augusts, 2012

Vajadzīgs ātrs aizdevums? Internetā iespējams aizņemties bez ķīlas, galvotāja un izziņām līdz 200 LVL bez maksas (0%). Nauda kontā ienāk 10 – 20 minūtes pēc reģistrēšanās. Ātri, vienkārši un izdevīgi. Salīdzināt visus aizdevumus!

Kas ir ātrs aizdevums?

Par ātru aizdevumu var uzskatīt tādu aizdevumu, kuru iespējams saņemt maksimāli 1 stundas laikā. Šādu iespēju Latvijā šobrīd piedāvā vairāki kreditori, turklāt daļa no tiem sniedz iespēju aizņemties bez komisijas maksas (0%) uz laiku līdz 30 dienām. Tas nozīmē, ka aizņemoties, piemēram, 100 LVL uz 30 dienām, Tev noteiktajā termiņā ir jāatmaksā tie paši 100 LVL un nekas vairāk. Ja nepaspēj atmaksāt savlaicīgi, kredītu iespējams pagarināt, taču tas būs maksas pakalpojums.

Pirmais aizdevums bez maksas

Ātrs aizdevums ir finansiāli izdevīgs, galvenokārt, tikai tajos gadījumos, kad ir saņemts bez maksas, jo pretējā gadījumā ir jāmaksā komisijas maksa, kas svārstās no 10% līdz gandrīz 30% mēnesī. Bez maksas vienā uzņēmumā ir iespējams aizņemties tikai vienu reizi, taču tas nenozīmē, ka ātrs aizdevums bez maksas ir pieejams tikai vienu reizi dzīvē. Ja rodas situācija, kad ātrais aizdevums ir nepieciešams atkārtoti, tad jūs variet aizņemties uz 0% atkārtoti, ja izvēlaties citu aizdevēju. Portāls atrsaizdevums.lv regulāri atjauno informāciju par izdevīgākajiem piedāvājumiem un publicēt to savā sākumlapā. No vienas puses, tā ir sociāla funkcija, jo palīdz cilvēkiem ietaupīt, no otras puses, iespējams, ka vismaz viens cilvēks tādējādi neiekļūst parādos un nav spiests doties peļņā uz ārzemēm.

Procentu likmes

Iepriekš jau norādījām, ka komisijas maksa par atkārtotu kredītu svārstās no 10 līdz gandrīz 30 procentiem, taču papildus ir jāņem vērā arī procentu likmes par ātrā aizdevuma pagarināšanu. Ja nepieciešams izmantot šo pakalpojumu, tad jārēķinās, ka nāksies maksāt 12,5% līdz 30% no aizdevuma neatmaksātās summas par līguma pagarināšanu uz vienu mēnesi. Tādējādi, ja Tev ir aizdevums 100 LVL un nepieciešams to pagarināt, tad atkarībā no līguma noteikumiem, nāksies maksāt 12,5 LVL līdz 30 LVL.

Ņemot vērā, ka procentu likmes ātrajiem aizdevumiem ir ļoti augstas, vienmēr ir vērts apsvērt, vai ātrs aizdevums tiešām ir labākā izvēle, cik liela summa ir nepieciešama un jāizdomā vai un kādā veidā aizdevumu būs iespējams atmaksāt. Šie visi ir svarīgi jautājumi, taču reti, kurš pirms aizņemšanās tiem pievērš pienācīgu uzmanību un galarezultātā sanāk pārmaksāt. Sliktākajā scenārijā, ja ātrs aizdevums ir paņemts, taču saistības netiek pildītas var nākties maksāt soda sankcijas, kuru apmērs var pārsniegt pat 1% dienā.  Vienīgā labā ziņa šajā gadījumā ir tā ka  soda sankcijām ir jābūt samērīgām ar pārkāpuma smagumu un tās nepārsniegs 2x aizdevuma summu, taču papildus vēl ir jārēķina potenciālās izmaksas, ko var radīt parādu piedzinēju iesaistīšana, kas parasti nav nekādas mazās un var sasniegt vairākus simtus latu, tādēļ vienmēr ir labāk sadarboties ar aizdevējiem un visas problēmas risināt savlaicīgi.

Kā saņemt ātru aizdevumu?

Ātrs aizdevums ir pieejams, reģistrējoties izvēlētā aizdevēja mājas lapā. Reģistrācijas procesā būs jānorāda vārds, uzvārds, kontaktinformācija, mobilā telefona numurs un epasts. Lai saņemtu aizdevumu internetā būs nepieciešams mobilais telefons un bankas konts ar pieslēgtu internetbanku. Standarta aizdevuma saņemšanas procedūra paredz, ka pēc reģistrēšanās klientam jāpārskaita 1 santīms uz aizdevēja bankas kontu. Tas ļauj pārbaudīt klienta vecumu (min. 18 gadi) un kredītvēsturi. Pozitīva lēmuma gadījumā naudu kontā ir iespējams saņemt aptuveni 10- 20 minūšu laikā. Visātrāk naudu saņemsi,  ja Tev un aizdevējam ir konts vienā un tajā pašā bankā, pretējā gadījumā var nākties gaidīt pat 1 dienu, jo starpbanku maksājumi ne vienmēr atbilst 21. gs. standartiem. Šī iemesla dēļ visi zināmākie aizdevēji un ne tikai ir izveidojuši kontus visās lielākajās Latvijas komercbankās un naudas aizdevumu pārskaitīšana noris ļoti ātri.

Kurš var pretendēt uz aizdevumu internetā?

Bieži vien ir dzirdēti dažādi mīti par ātrajiem aizdevumiem, taču patiesība ir krietni vien savādāka. Ātrs aizdevums ir pieejams jebkuram Latvijas iedzīvotājam vecumā no 18 līdz 75 gadiem, pie nosacījuma, ka ir tīra kredītvēsture (nav kavētas parādsaistības un kredītsaistības). Ideālā gadījumā būtu jābūt arī regulāriem ienākumiem vismaz minimālās mēnešalgas apmērā, taču ne visi kreditori izvirza šādu prasību (Vairāk lasi – Kredīts bez darba vietas). Aizdevums piejams arī iedzīvotājiem bez kredītvēstures, t.i. tiem, kas iepriekš nav ņēmuši nekāda veida aizdevumus. Jauniešiem vecumā no 18 – 20 gadiem ātrs aizdevums tiek piedāvāts daudz mazākā apmērā nekā citiem cilvēkiem, parasti 50 – 100 lati, taču ne vienmēr. Viss atkarīgs no aizdevēja iekšējiem noteikumiem, jo katram klientam var tikt nosūtīts savs individuāls piedāvājums. Ja piedāvājums neapmierina, tad ir vērts pieteikties kredītam citā uzņēmumā.

Kā atmaksāt aizdevumu?

Līdzīgi tāpat kā jebkurš rēķins arī ātrs aizdevums ir jāatmaksā internetbankā, vai dodoties uz savas bankas filiāli. Maksājuma uzdevumā ir jānorāda savs vārds, uzvārds, personas kods un klienta numurs, kā arī precīzi jāieraksta aizdevēja nosaukums, reģistrācijas numurs un bankas konta numurs. Iespējams, ka kāds no aizdevējiem izvirza vēl papildus prasības, taču tas viss parasti tiek sīki un smalki uzrakstīts aizdevuma līgumā. Ieteikums – pirms aizņemšanās vienmēr izlasi līgumu līdz beigām. Pretējā gadījumā var nākties vēlāk saskarties ar dažādiem nepatīkamiem pārsteigumiem.

Aizņemieties atbildīgi un izvēretējiet savas iespējas atmaksāt. Ātrs aizdevums internetā bez ķīlas var palīdzēt, ja nepieciešamas risināt steidzamas finansiālas problēamas, bet būs slikts palīgs, ja gribēsi to izmantot, lai risinātu ilgtermiņa budžeta un finanšu plūsmas plānošanas trūkumus. Ja gribat ietaupīt, salīdziniet, kurš ātrs aizdevums ir izdevīgāks. To iespējams izdarīt portāla sākumlapā.