Kredīts bez pirmās iemaksas

By | 16 augusts, 2012

Šodien kredīts bez pirmās iemaksas ir pieejams ikvienam no 18 gadiem. Bez komisijas maksas, bez ķīlas, bez galvotāja, 15 minūšu laikā. Naudas kredīts līdz 200 LVL tiek izsniegts uz laiku līdz 30 dienām uz 0%. Tas nozīmē, ka aizņemoties, piemēram, 150 LVL uz 30 dienām, noteiktajā termiņā būs jāatmaksā tie paši 150 LVL un nekas vairāk.


Priekšnoteikumi kredīta saņemšanai

Lai saņemtu ātro kredītu Tev ir jābūt (1) tīrai kredītvēsturei (nedrīkst būt kavētas parādsaistības un kredītsaistības) un (2) regulāriem ienākumiem vismaz minimālās mēnešalgas apmērā. No tehniskajiem palīglīdzekļiem ir nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu, mobilais telefons un bankas konts + internetbankas pieslēgums.

Ja pagātnē ir sanācis kavēt oficiāla kredīta atmaksu, tad kredīts varētu tikt izsniegts, pie nosacījuma, ka pārkāpums ir bijis neliels, noticis sen un ir ticis atri novērsts. Ieraksts par kavetu maksājumu kredītreģistros parādās 60 dienas pēc kavējuma brīža, taču, ņemot vērā, ka datorizēti kredītreģistri ir izveidoti tikai pēdējos gados šī informācija ne vienmēr ir pilnīga. Paralēli atsevišķi aizdevēji izsniedz kredītus arī bez regulāriem ienākumiem (bez darba vietas), taču to skaļi neafišē. Pieredze liecina, ka atsaucīgākie šajos gadījumos ir SMSCredit, Ferratum un MiniCredit. Visi trīs uzņēmumi piedavā kredītu bez pirmas iemaksas un to piedāvājumus ir iespējams aplūkot 0% kredītu salīdzinātajā.

Maksimālā ātrā kredīta summa, ko iespējams saņemt bez procentiem (bez pirmās iemaksas) ir 200 LVL, taču vienmēr ir iespējams aizņemties arī vairāk, par to maksājot nelielu komisijas maksu

Kā sanemt kredītu bez pirmās maksas?

Ātrā kredīta saņemšanas procedūra pēc savas būtības ir ārkārtīgi vienkārša un ietver četrus galvenos soļus:

1) kredītu salīdzināšana (ļauj ietaupīt kaudzi naudas, iespējama portāla sākumlapā);

2) reģistrēšanās izvēlētā aizdevēja mājas lapā (jāievada informācija par sevi un kontaktinformācija);

3) verifikācijas maksas (parasti 0,01 Ls) pārskaitīšana uz kreditora kontu (darbība ļauj pārbaudīt klienta vecumu un kredītvēsturi oficiālajos kredītreģistros);

4) pozitīva lēmuma gadījumā nauda kontā tiek ieskaitīta 10 – 20 minūšu laikā.

Visātrāk pirmais kredīts bez % maksas un arī atkārtoti ātrie kredīti ir pieejami, ja klientam un kreditoram ir konts vienā un tajā pašā bankā. Vairumam lielo kreditoru ir konti visās lielākajās Latvijas komercbankās, tādēļ ar naudas kredīta ātru saņemšanu nevajadzētu būt problēmām, taču vienmēr ir iespējami sakaru traucējumi vai problēmas ar naudas pārskaitījumiem, tādēļ vēlams reģistrācijas pieteikumu kredītam aizpildīt ne velāk kā iepriekšējās dienas vakarā. Šādā veidā iespējams pasargāt sevi no nelabvēlīgiem pārsteigumiem.

Alternatīvas bezmaksas kredītiem

Kredīts bez pirmās iemaksas ir noderīgs tikai tad, ja nepieciešams salīdzinoši neliels naudas kredīts (līdz pāris simtiem) un uz neilgu termiņu (līdz 30 dienam). Ja nepieciešama lielāka summa vai ilgāks naudas atmaksas termiņš, tad ir vērts apsvērt iespēju izvēlēties citu veidu kredītus, piemēram, patēriņa kredītu vai bankas aizdevumu. Arī atrie kredīti ir pieejami lielākos apmēros, pat līdz 1000 LVL taču procentu likmes ir krietni augstākas nekā piedāvā komercbankas. Salīdzinoši banku aizdevumiem procentu likmes nepārsniedz 30% gadā, savukārt ātrajiem kredītiem likmes var sasniegt pat 30% mēnes, taču jāatzīst, ka, lai saņemtu kredītu bankā ir jāizpilda daudz stingrāki kritēriji, tādēļ šis pakalpojums nav pieejams visiem.

Tādējādi ātrie kredīti visizdevīgi ir tajās situācijās, kad aizdevums konkrētajā uzņēmumā tiek ņemts pirmo reizi vai reizēs, kad nauda ir nepieciešama ļoti steidzami un jebkādas potenciālās sekas ir maznozīmīgākas nekā kaitējums, kas var rasties, ja kredīts netiks paņemts.

Otra alternatīva kredītam bez pirmās iemaksas ir aizņēmums no privātpersonām (radi, draugi, paziņas), taču nevajadzētu aizņemties no nepazīstamiem cilvēkiem, jo, ja viņi ir gatavi aizdot nepazīstamajiem, tad ir gatavi darīt arī visu iespējamo, lai savu naudu reāli arī atgūtu. Kā notiek naudas atgūšanas process ir iespējams redzēt daudzās filmās.

5 kredīti bez pirmās iemaksas

Uzņēmumi, kas piedāvā īpašo akciju – kredīts bez pirmās iemaksas – šādu iespēju dod tikai pirmajā reizē, savukārt par atkārtotu kredītu ir jāmaksā no 10% līdz ganrīz 30% menesī. Tādējādi pat ja kaut reizi dzīvē esi izmantojis aizdevumu internetā bez komisijas maksas, Tu to vari turpināt darīt arī nākotnē, pie nosacījuma, ka katru reizi izvēlēsies citu kreditoru, kas piedāvā šādu iespēju.

Kā atmaksāt kredītu

Ātrā kredīta atmaksa notiek līdzīg kā jebkura cita maksājuma veikšana internetbankā, taču ir svarīgi ievērot precizitāti un ievadīt visu nepieciešamo informāciju, t.sk. vārdu, uzvārdu, personas kodu, uzņēmuma reģistrācijas un bankas konta numuru. Atmaksu vēlams veikt ne vēlāk kā divas darba dienas pirms termiņa beigām. Šādā veidā iespējams nodrošināt, ka nauda kreditoru sasniedz savlaicīgi un nebūs jāmaksā par kredīta pagarināšanu. Ja aizdevums tomēr ir jāpagarina, tad jarēķinās, ka tas ir maksas pakalpojums un būs papildus jāmaksā vidēji 12,5% līdz 30% no neatmaksātās summas mēnesī. Kreditori var likties draudzīgi, taču uz savām tiesībām viņi pastāvēs vienmēr.

Atbildīga aizņemšanās

Bezmaksas kredīts, ātrais kredīts vai patēriņa kredīts. Nav svarīgi kāds vārds tiek dots finanšu pakalpojumam, tacu ir vairāk kā skaidrs, ka atbildība par saviem lēmumiem ir jāuzņemas katram personīgi, turklāt kredīts būs jāatmaksā jebkurā gadījumā. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt. Ja plāno aizņemties, ieskaties kredītu salīdzinātājā portāla sākumlapā. Ietaupīsi vimaz pārdesmit latus.