Privāts aizdevums

By | 17 augusts, 2012

Steidzami vajadzīga nauda un domā, ka privāts aizdevums varētu būt labākā izvēle? Padomā divreiz. Krietni izdevīgāki šobrīd ir ātrie aizdevumi, kas ļauj saņemt līdz 200 LVL bez komisijas maksas (0%) 15 minūšu laikā uz laiku līdz 30 dienām. Aizņemoties, piemēram, 100 LVL uz 30 dienām, Tev 30 dienu laikā ir jāatmaksā tie paši 100 LVL un nekas vairāk. 


Kurš privātais aizdevums ir izdevīgākais?

Viennozīmīgi visizdevīgākais privātais aizdevums ir tas, kuru iespējams saņemt n saviem draugiem, radiem vai paziņām,jo tikai viņi, līdzīgi kā ātro kredītu izsniedzēji būs gatavi izsniegt kredītu bez maksas, turklāt uz daudz ilgāku posmu nekā iepriekš minētās 30 dienas. Protams, aizņemšanās no tuviem cilvēkiem rada risku, ka neatmaksājot naudu savlaicīgi variet neatgriezeniski sabojāt attiecības, tādēļ jau sākotnēji ir svarīgi sarunāt noteikumus uz kādiem aizdevums tiek izsniegts un, kas notiks, ja radīsies problēmas ar tā atmaksu. Lielāku elastību varētu izrādīt tie tuvinieki, kas ir pietiekoši turīgi, lai naudas atmaksas kavējums neradītu problēmas mājsaimniecības budžetam, taču ir situācijas, kad tieši bagātākie radi ir visneiecītīgākie.

Otra alternatīva privātajam aizdevumam ir aizņemšanās no nezināmiem cilvēkiem. Šādus piedāvājumus agrāk varēja atrast šaubīgās šķērsielās, bet šodien sludinājumu portālos. Nav grūti iedomāties, ka tie cilvēki, kas ir gatavi aizdod naudu nezināmiem cilvēkiem ļoti labi zin veidus kā atgūt savus līdzekļus ar procentiem ar dažādām metodēm, arī vardarīgām. No otras puses, privāts aizdevējs var pieprasīt parakstīt parādzīme, kas paredz, ka kavēšanās gadījumā tiek aprēķināti milzīgi procenti vai jāatdod nekustamais īpašums vai kāds cits vērtīgs priekšmets (auto, gleznas, dārglietas). Tomēr var saprast arī kreditoru, jo vienmēr pastāv iespēja, ka aizņēmējs par iegūto naudu nopērk lidmašīnas biļeti un aizmūk uz ārzemēm. Teorētiski mūsdienās jebkura vieta pasaulē ir viegli sasniedzama un naudu būtu iespējams atgūt, taču izmaksas, bieži vien, ir pārāk augstas.

Aizdevums internetā kā alternatīva

Sāktonēji jau norādījām, ka privāts aizdevums nebūt nav vienīgā alternatīva un ātrie aizdevumi internetā ļauj saņemt naudu krietni vien ātrāk, līdz 200 LVL bez maksas. Turklāt ātrie aizdevumi ir pieejami arī bez darba vietas. Pieejamas arī lielākas summas, taču par tām būs jāmaksā komisijas maksa jau pirmajā reizē. Vienlaikus jāatzīst, ka maksa par kredīta pagarināšanu ir samērā augsta un variē no 12,5% līdz 30% mēnesī, tādēļ šī tipa aizdevumi ir piemēroti tikai kā īstermiņa risinājums. Ja vajadzīgs kredīts uz ilgāku laika posmu vai par lielāku summu, tad bankas aizdevumi varētu būt krietni vien izdevīgāki, taču kritēriji to saņemšananai ir daudz stingrāki.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt. Privāts aizdevums ir laba alternatīva, ja to iespējams saņemt no tuviem cilvēkiem, bet ļoti augsta riska risinājums, ja aizņemšanās plānota no nepazīstamām privātpersonām. Ja vajadzīgs bezmaksas aizdevums, aplūkojiet piedāvājumus portāla sākumlapā.