Skaidra Nauda LV | Gribi izdevīgāku piedāvājumu?

By | 17 augusts, 2012

Vajadzīga skaidra nauda? Latvijā iespēju aizņemties bez maksas piedāvā virkne kreditoru, taču mājas lapa skaidra-nauda LV nav to vidū, tādēļ ir vērts noskaidrot, kuri uzņēmumi izsniedz pirmo kredītu bez maksas.

Kas ir skaidra-nauda LV

Mājas lapa skaidra nauda LV ir starptautiskā uzņēmuma Ferratum viens no Latvijā pārstāvētajiem zīmoliem. Ferratum ir ieguvis Patērētāju tiesību un aizsardzības centra licenci nebanku kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai un tādējādi drīkst Latvijā veidot neierobežotu skaitu tīmekļa vietņu, kas izsniedz kredītus internetā.

Iepriekšminētajā vietnē iespējams aizņemties līdz 200 LVL uz laiku līdz 30 dienām, taču jau pirmajā reizē ir jāmaksā komisijas maksa, kas ir salīdzinoši pārsteidzoši, ņemot vērā, ka šobrīd tirgū bezmaksas aizdevumus jaunajiem klientiem piedāvā jau vairāk kā pieci kreditori, tādējādi dodot iespēju klientiem krietni ietaupīt.

Skaidra nauda Lv izsniedz aizdevumus bez ķīlas un galvotāja, taču šīs iezīmes ir drīzāk uzskatāmas par nozares standartu, jo šādu iespēju piedāvā ikviens ātro kredītu uzņēmums Latvijā.

Kā saņemt kredītu?

Lai saņemtu skaidru naudu jāreģistrējas aizdevēja, norādot personīgo informāciju par sevi, kā arī jāpārskaita 1 santīms uz uzņēmuma norādīto bankas kontu. Šī procedūra ļauj skaidra-nauda LV klientu apkalpošanas speciālistiem pārliecināties, ka esiet vecumā no 21 līdz 70 gadiem (atļautais vecums), kā arī ļauj pārbaudīt jūsu kredītvēsturi. Cilvēkiem ar negatīvu kredītvēsturi aizdevumu saņemt nav iespējams, taču ne vienmēr kredītreģistros ir publicēta aktuālākā informācija. Ja uzskatiet, ka pagātnes grēki ir dzēsti, taču nav precīzi atspoguļoti, variet nosūtīt vēstuli skaidra-nauda Lv darbiniekiem un viņi atkārtoti izvērtēs jūsu pieteikumu.

Aptuveni 15  minūšu laikā jūsu pieteikums tiks izvērtēts un klientu apkalpošanas speciālisti jums piezvanīs, lai informētu par pieņemto lēmumu. Tiks piedāvātas divas izvēles – saņemt naudu bankas kontā vai tuvākajā Latvijas pasta nodaļā. Atkarībā no tā, kura izvēle jums šķiet piemērotāka skaidru naudu varēsiet sānemt pastā vai izņemt to no tuvākā bankomāta. Ja naudu vēlaties saņemt kontā, tad visātrāk tas notiks, ja esiet Swedbank, Nordea, Citadele, Norvik vai SEB klients. Visu pārējo banku klientiem līdz naudas saņemšnaai ar nākties gaidīt līdz pat 2 – 3 dienām un tas ir saistīts ar starpbanku maksājumu īpatnībām.

Skaidra-nauda LV strādā katru dienu, t.sk. darbadienās no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00, un sestdienās no 9.00 līdz 18.00, savukārt svētdienas no plkst. 12.00 līdz 20.00.

Ja vēlaties uzzināt, kā izvēlēties izdevīgāko no kredītiem izlasiet rakstu Aizdevums-lv, tajā sīki un smalki aprakstīta kredīta saņemšanas procedūras īpatnības, apskatīti riski kredīta izvēles procesā un pievērsta uzmanība daudziem svarīgiem jautājumiem.

Kā atmaksāt aizdevumu?

Skaidra nauda vienmēr ir patīkama, turklāt to iztērēt ir grūtāk nekā lietojot kredītkarti, taču jāņem vērā, ka kredīts nav dāvana un būs jāatmaksā jebkurā gadījumā. Lai atmaksātu skaidra-nauda LV aizdevumu, nepieciešams pārskaitīt naudu uz uzņēmuma norādīto kontu. Šajā procesā ir ižšķiroši svarīgi nodrošināt, lai visa informācija par maksājuma uzdevumu būtu maksimāli precīza, t.sk. uzņēmuma konta numurs, reģistrācijas numurs, jūsu vārds, uzvārds un personas kods. Pretējā gadījumā pastāv iespēja, ka skaidra nauda ir pārskaitīta savlaicīgi, taču uzņēmuma kontā tā nonāk ar nokavēšanos via nenonāk vispār. Ātro kredītu nozarē kļūdas nepiedod un par jebkuru kavējumu ir jāmaksā.

Skaidra-nauda  LV mājas lapā nav norādīta informācija par kredīta pagarināšanas iespēju, kā arī soda sankciju apmēru, taču var pieļaut, ka soda sankcijas var pārsniegt pat 1% no neatmaksātās summas dienā standarta prakse). Ja izvēlaties aizņemties šajā uzņēmumā, tad vispirms obligāti izlasiet aizdevuma līgumu. Tajā būs norādīta visa jūs interesējošā informācija un izpētot piedāvājumu jūs sevi vēlāk pasargāsiet no nepatīkamiem pārbaudījumiem.

Ja nepieciešama skaidra nauda, taču šaubaties par to, kuru risinājumu izvēlēties, aplūkojiet šī portāla sākumlapu, tajā norādīti visi izdevīgākie piedāvājumi, no kuriem daļa piedāvā pirmo kredītu bez maksas.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt.