Kā pareizi reģistrēties kredītam

By | 28 februāris, 2013

Pieteikšanas aizdevumam ir viens no svarīgākajiem priekšnoteikumiem, lai papildinātu savu kontu maksimāli ātri. Tomēr tikai retais zina, kā pareizi reģistrēties kredītam internetā, nezaudējot ne mirkli un vienlaikus aizņemties izdevīgi.

Svarīgākais par to, kā pareizi reģistrēties kredītam Latvijā

Ātrie kredīti, sms kredīti un patēriņa kredīti ir trīs aizdevumu veidi, kas pilnībā pieejami internetā. Viss, kas vajadzīgs aizdevuma saņemšanai ir:

  1. bankas konts (uz kuru saņemt naudu),reģistrēties kredītam
  2. mobilais telefons (jāapstiprina savs kredītņēmēja profils),
  3. epasts (jāsaņem unikālais identifikācijas kods).
  4. Papildus tam vairāki kreditori prasa veikt 1 santīma reģistrācijas maksas pārskaitījumu uz savu bankas kontu, lai pārliecinātos, ka aizņēmējs ir tas par, ko uzdodas.

Lai saņemtu naudas aizdevumu savlaicīgi, ir svarīgi pareizi reģistrēties kredītam, t.i. izdarīt visu precīzi.

 

 

[box type=”info”] Svarīgākais, kas jāievēro – (1) jānorāda savs mobilā telefona numurs, (2) reģistrācijas maksa jāpārskaita no sava konta. Kreditors vēlāk naudu pārskaitīs tieši uz to konta numuru, kas izsūtīja reģistrācijas maksu. Esiet piesardzīgi.[/box]

Reģistrēšanās maksa nav paredzēta, lai ļautu kreditoram iedzīvoties. Tā nodrošina to, ka aizdevējs saņem precīzu klienta bankas konta (IBAN) numuru un naudas pārskaitījums tiek veikts precīzi tam klientam, kas ir pieteicies kredītam. Agrāk, kad šāda prakse vēl nebija ieviesta kļūdas pārskaitījumos nebija nekas neparasts, jo klienti bieži kļūdījās vienā vai divos ciparos. Neskatoties uz to, arī mūsdienās ir pieejams kredīts bez reģistrācijas, kas ļauj ikvienam Latvijas iedzīvotājam aizņemties pat 1000 Ls bez ķīlas uz laiku līdz 2 gadiem.

Kuri ir izdevīgākie naudas kredīti internetā bez ķīlas ?

Ātrie patēriņa kredīti Latvijā ir daudzi, taču tikai daļa no tiem ir reāli izdevīgi. Ar terminu “izdevīgi kredīti” šajā gadījumā tiek saprasti aizdevumi, kas pieejami bez komisijas maksas un bez procentiem vismaz uz 30 dienām. Daži tos sauc par bezprocentu kredītiem vai bezmaksas kredītiem, taču kā tādi tie ir tikai uz noteiktu laiku un jebkurā gadījumā vienmēr ir jāatmaksā. Aizdevumi internetā nav dāvana, taču ir patīkami, ja nav jāmaksā komisijas maksa par kredīta izmantošanu, kā rezultātā iespējams ietaupīt vismaz 10 Ls – 20 Ls, bet citreiz krietni vien vairāk.

Ja arī jums ir vajadzīgs lēts ātrais kredīts, aplūkojiet akcijas piedāvājumus atrsaizdevums.lv sākumlapā. Maksimālā summa, ko iespējams saņemt bez komisijas uz 1 mēnesi ir 200 Ls, taču bez ķīlas ir pieejams arī kredīts līdz 2000 Ls, 4000 Ls, 5000 Ls pat 7000 latiem. Zinot, kā pareizi reģistrēties kredītam, jūs variet saņemt īstermiņa aizdevumu dažu minūšu laikā, taču ir svarīgi aizņemties atbildīgi, izvērtējot savas spējas atmaksāt aizdevumu savlaicīgi.