Aizdevums bez ķīlas naktī

By | 27 februāris, 2013

Naudas aizdevumi Latvijā šobrīd ir pieejami bez komisijas maksas (0%). Pieteikties kredītam iespējams 24 stundas diennaktī, visu gadu, bet aizdevums bez ķīlas naktī diemžēl nav pieejams. Ātrie kredīti tiek izsniegti tikai kreditoru darba laikā, taču, ja nauda ir vajadzīga steidzami, tad piesakies aizdevumam un saņemsi to jau no paša rīta, tiklīdz uzņēmumi sāks strādāt. Akcijas kredīti apkopoti atrsaizdevums.lv sākumlapā. Izmanto iespēju ietaupīt, salīdzini pirms aizņemies.

Ātrais aizdevums bez ķīlas naktī bez procentiem Latvijā

Vienīgā reālā iespēja saņemt kredītu pēc plkst. 24.00 ir tuvinieki vai draugi. Teorētiski būtu aizdevums bez ķīlas naktīiespējams izmantot arī lombardus, taču, līdz ar izmaiņām likumdošanā šīm iestādēm ir aizliegts strādāt naktī. Gan teorētiski, gan praktiski tas ļauj samazināt noziegumu skaitu lombardu tuvumā un daudzi līdzcilvēki var turpināt staigāt ar saviem mobilajiem telefoniem. Atmetot iepriekš minētās iespējas, pats izdevīgākais variants, kā aizņemties bez ķīlas naktī ir Vivus kredīts, kas pieejams no plkst. 7.00 līdz plkst. 24.00. Vienīgais trūkums – vivus aizdevums internetā nav pieejams bez maksas un par tā izmantošanu jau pirmajā reizē ir jāmaksā procenti (no 10% mēnesī). Apzinoties šo patiesību, jums tagad ir divas izvēles – aizņemties no vivus vai arī dot priekšroku bezmaksas aizdevumiem, kas salīdzināti portāla sākumlapā. Bezprocentu kredīti līdz 200 Ls ir pieejami uz laiku līdz 30 dienām pat cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi. Šī ir izvēle starp ātrumu un izdevīgumu. Nedaudz uzgaidot, jūs variet ietaupīt vismaz 10 Ls – 20 Ls (aizņemoties 100 Ls – 200 Ls) vai arī variet mēģināt pieteikties iepriekš minētajam kredītam. Reģistrēšanās vivus mājas lapā ir salīdzinoši ātra un pieredze liecina, ka ātrais kredīts ir pieejams pat plkst. 23:43. Var pieļaut, ka pēdējās minūtēs darbinieki jau pamazām slēdz ārā datoru vai aiziet uz tualeti un pasūtījumi kredītu pieteikumi paliek uz nākamo dienu, vai arī nē.

Pirms nosliekties par labu ātrajiem aizdevumiem naktī, ņemiet vērā, ka kredīts naktī, iespējams, nav labākā doma. Ir samērā maz lietas, kas nevar pagaidīt līdz nākamajai dienai un izlietot patēriņa kredītu, lai pagarinātu ballīti un iepirktu papildus alkoholu nav labākais risinājums. No otras puses, ir situācijās, kad nauda naktī ir nepieciešama tūlīt un tagad – auto evakuators brīdī, kad automobilis salūzis uz ceļa, dzīvokļa durvju atmūķēšana, ja pazudusi atslēga ir tikai daži no piemēriem. Kredīta saņemšanai nav praktiski vajadzīgs nekas, tikai mobilais telefons, bankas konts un epasts. Sākotnēji minētajam uzņēmumam arsenālā ir arī kredīts bez darba vietas pārbaudes un aizdevums bez reģistrācijas maksas, līdz ar to tas ir pieejams pat brīžos, kad nav nauda 1 santīma maksas segšanai.

Ātrie kredīti Latvijā un patēriņa kredīti pašlaik ļoti cīnās par katru klientu, līdz ar to kredītņēmējiem ir iespējas aizņemties aizvien izdevīgāk. Kredīts bez ķīlas naktī tomēr netiek piedāvāts un arī netiks piedāvāts, vismaz no oficiālajiem, licencētajiem uzņēmumiem. Tam par iemeslu ir LR likumdošana, kas aizliedz šādu praksi, taču teorētiski, protams, var pieļaut, ka kādreiz kāds nebanku kredītu lobijs panāks, kā aizdevums bez ķīļas naktī ir pieejams visiem Latvijas iedzīvotājiem, taču cerēsim, ka tas nenotiks. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt.